Skip to content

Idziemy na Jasną Górę?

edytowano March 2015 w ŻRFF - modlitewnik
Idziemy z Lenią. Będzie fajnie, jak zawsze, poza tym tematem tegorocznego pielgrzymowania z grupą biało-czarno-czerwoną (tradycyji katolickiej) jest "mężem i żoną stworzył ich Pan" a myśmy się z Lenią 2 sierpnia zaręczyli.
Przyjmiemy wasze prośby modlitewne, zaniesiemy je i przemodlimy. Nam pomogło to i wam pomoże.
:)
Na priva piszcie jeśli to bardziej osobiste. Albo zgłoście Matce a my się wstawimy, każdy wariant dobry.
:)

Komentarz

  • Wspomnijcie i o mnie przed Czarną Madonną. Z góry - serdeczne Bóg zapłać.
    Za Was: +++

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • i ja poproszę
    Matuchna wie
    Bóg zaplac
    +

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • Doszliśmy, wspomnieliśmy o wszystkich. Jak zwykle było ciężko, czasem bardzo, a mimo tego się szło i jakoś to zawsze szczęśliwie się kończy. Anioły muszą mieć masę roboty na pielgrzymkach. Pogoda bardzo łaskawa w tym roku, w sumie może 2 dni gorąca - reszta dobre do wędrówki zachmurzone dni. Dwie nocne ulewy i trochę deszczu w ciągu kilku dnii, jedna wichura taka że nie szło utrzymać w rękach chorągwi.
  • Niech Pan Bóg i Najświętsza Matka nagrodzą Was za pielgrzymi trud i wszystkie modlitwy w naszych intencjach. Dziękuję z serca Tobie i Leni.
    +++

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.