Skip to content

VI Rocznica powstania Żywego Różańca FF

edytowano March 2015 w ŻRFF - modlitewnik
W dniu 5 marca 2008 roku powstała I Róża Żywego Różańca Forum Frondy.
Na naszą prośbę, wysłaną mailem do Kapłana Kk, nadeszła oczekiwana odpowiedź:
"Powiem krótko: nie mogę się nie zgodzić;). Jestem do dyspozycji".
E-mail był od księdza Marcina Sochy
.
Jego zgoda oznaczała spełnienie niezbędnego warunku stawianego przez Ceremoniał ŻR: nasza grupa modlitewna Żywego Różańca Forum Frondy miała promotora.
Dziś ŻRFF to 15 FF-Róż tradycyjnych i z Tajemnicami światła.
Grupa jest otwarta i nadal trwają przyjęcia kandydatów do wspólnej modlitwy.
ŻRFF posiada swą stronę, która jest stale aktualizowana.
Zapraszamy!
http://zrff.pl/
W roku 2014 r. nie udało nam się zorganizować spotkania rocznicowego.
Prosimy zatem o modlitwę w intencji ŻRFF, jego ks. Dyrektora i wszystkich Dam i Rycerzy, każdego z Was, w swoim miejscu zamieszkania, podczas niedzielnej Mszy świętej.
Niech nam Bóg błogosławi, a Maryja Niepokalana niech otoczy nas płaszczem swej opieki i nieustannie wstawia się za nami.
+++
Chwila wspomnień:
http://web.archive.org/we...520315

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Komentarz

  • Piękna sprawa. Bóg zapłać, Aniu, za Twoje starania. Różaniec odmienił moje życie.
    +++
  • Jestem z ŻRFF trzy lata. Nie wyobrażam sobie siebie bez tej częsci mojego życia.
    Za Was wszystkich, którzy - znani lub nie, podzielający moje zdanie lub nie - jesteście ze mną, a ja z Wami serdeczne "Bóg zapłać".
    Za ks. Marcina.
    +++

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • Wydaje mi się, że przez te lata różaniec bardzo przemienił życie całej mojej rodziny. Oby tak dalej.
    Deo gratias!
    +++
    The author has edited this post (w 09.03.2014)
  • Bez ŻRFF nie byłoby nas jako społeczności.
    Chwała!
    +++

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Bardzo wszystkim dziękuję za wspólne trwanie na modlitwie. Tak wielu naszych intencji dobry Pan Bóg wysłuchał.
    Chwała i uwielbienie Trójcy Świętej i Niepokalanej Panience wstawiającej się za nami.
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.