Skip to content

Za wszystkich w podróży

11415171920123

Komentarz

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Poproszę za mnie z okazji jutrzejszego wyjazdu w drugą część długiej leśnej delegacji na Ziemie Zachodnie (do końca miesiąca) oraz za moją Małżonkę Tereskę o bezpieczną podróż do (piątek rano) i z (poniedziałek wieczór) Norwegii, z wizytą do naszego średniego dziecka będącego w 9. miesiącu stanu błogosławionego.
  • Brzost napisal(a):
    Poproszę za mnie z okazji jutrzejszego wyjazdu w drugą część długiej leśnej delegacji na Ziemie Zachodnie (do końca miesiąca) oraz za moją Małżonkę Tereskę o bezpieczną podróż do (piątek rano) i z (poniedziałek wieczór) Norwegii, z wizytą do naszego średniego dziecka będącego w 9. miesiącu stanu błogosławionego.
    +++
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano July 2021
    Dziękuję za już :-) i polecam się nadal.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • No to podzielę się doświadczeniem z dnia wczorajszego. Na cały dzień dla regionu lubuskiego zapowiadano opady. Wybraliśmy sobie trasę objazdową po 8 powierzchniach monitoringowych. I na każdą przyjeżdżaliśmy albo tuż przed deszczem (i/lub burzą), albo tuż po deszczu. Obok przedostatniej (w okolicach Sulechowa) zastaliśmy w lesie połamane i powyrywane z korzeniami drzewa, po burzy, która przeszła kilka godzin wcześniej. Poczułem wdzięczność dla Anioła Stróża, który prowadził nas taką a nie inną trasą i że nie zajechaliśmy tam przed południem. Jeszcze raz Bóg zapłać za modlitwę.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mój współtowarzysz podróży coś zaczyna słabować. Covida na szczęście niedawno przeszedł, ale inne choroby też się jeszcze zdarzają. Więc poproszę o + za zdrowie Wasyla, bo jeśli się rozłoży, to i cała nasza wyprawa się rozłoży.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dziękuję po raz kolejny, za udany i efektywny dzień w pracy (w dobrym zdrowiu) i za szczęśliwe powrotne lądowanie z Norwegii.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.