Skip to content

Za wszystkich w podróży

24567118

Komentarz

  • Rafał napisal(a):
    Dziś wylatuje do Ziemi Świętej. Proszę o modlitwę i będę pamiętał o Was w modlitwie.
    Hallelu Jah!
    +
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++
    Wczoraj Nazaret - Bazylika Zwiastowania. Za Erkę +++. Jest tu też tak zwana Kaplica trwogi Marii Panny.
    Kościół Świętego Józefa.
    Dzisiaj Góra Błogosławieństw, kościół Prymatu Świętego Piotra, Sanktuarium rozmnożenia chleba, Kafarnaum i jezioro Genazaret oraz Kana Galilejska na koniec z odnową przyrzeczeń małżeńskich.
    To niesamowite. Piszę krótką relację, ale słowa nie oddadzą tych przeżyć w pełni.
    Jeszcze raz za Was +++
  • Fakt.
    Można opisać podróż, trudno opisać pielgrzymowanie
    +
  • Bóg zapłać!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • christoph napisal(a):
    Fakt.
    Można opisać podróż, trudno opisać pielgrzymowanie
    +
    Pielgrzymowanie też można. Napisałem taką mieszana relację z Camino. Że zwykłych wyjazdów wypoczynkowo krajoznawczych jakoś mi się nie chce.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • 12 listopada. Msza u maronitów w Betlejem za Piotrka w 13-tą rocznicę odejścia do Pana i za moja mamę w 12-tą rocznicę. I Bazylika Narodzenia i Grota Mleczna - Sanktuarium gdzie żyła Mała Arabka - Święta Miriam.
    +++
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • + dziękczynnie.
  • Z podziekowaniem
    +
  • + za Sabinę - o bezpieczną podróż jutro i powrót w niedzielę.
  • +
    z podziękowaniem (i dla Was za modlitwe) za szczęśliwy powrót
    +++
  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano November 2019
    Dziękuję za wsparcie modlitewne w czasie mojej pielgrzymki do Ziemi Świętej. Wróciłem szczęśliwie. Wyprawa przerosła moje oczekiwania tak pod względem duchowym jak i poznawczym. Będę teraz porządkował swoją relację i dokumentację fotograficzną. Ta ostatnia niepełna bo jednak najważniejsze było pielgrzymowanie więc nie pstrykałem w czasie mszy i nabożeństw, Drogi Krzyżowej itp. Polecam się zmobilizować i jeździć. Ja, jak Bóg da, pojadę ponownie za kilka lat. Oczywiście jest to spory wydatek ale chyba do zniesienia dla większości. Pamiętałem o Was w miejscach świętych.
    +++
  • Bogu dzięki
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dziękuję
    +
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.