Skip to content

Zalewajo mnie spamy

edytowano March 2015 w Poradnik
Takie co to milijony bez roboty oferujo, inotylko cza wliezać pode linkę.
Niestety, tlen ma taken mechanis, co to cza ffpisać blokowano domenę, a spamerowcy wpisujo każde inne.
No, zajechać się idzie zes tym blokowaniem.
Jakieś pomysły?

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Komentarz

  • Tlen i wszytko wiadome. To jądro ciemności spamerstwa, a koleżanka się dziwi
    :D
    Zmienic adres na inny. Na ten przykład na gmail, yahoo. Ustawic filtrowanie, przez kilka tygodni samemu czytac maile na serwerze i sortować (oznaczać co spam). I będzie OK.

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • Mnie też zalewajo. Nauczyłem się z tym rzyć
    ;)
  • Zawsze warto zjechać na dół mejla, na stopkę, i zobaczyć kto się pod tym podpisał. Jeśli to mejl wysłany za zezwoleniem Tlena - nic nie zrobisz, ustawianie spamłapki tez nic nie da bo swoje mejle przepuszczają. Jeśli zaś w stopce jest coś w rodzaju "click to unsubscribe" albo swojskie "jeśli nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości..." to polecam wykonać te kroki, przeważnie są skuteczne.
    Niestety, tak działa internet, podasz gdzieś publicznie swój mejl to roboty go zapiszą a potem sprzedadzą spamerom.
    Też polecam pocztę na gmail, najlepsza krzynka z darmowych.
  • Jakoś tak ostatnio sypnęło. Dotychczas był w zasadzie spokój.
    Dobre rady zawsze w cenie
    :)
    Dziękuję.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ania, Ty dostajesz propozycje pracy, a mnie zalewa spam seksowny. :) Mam nicka, który nie wskazuje na to, że jestem baba. Piszą do mnie jakieś Leny, Niny i inne takie po angielsku. Pofatygowałam się i przetłumaczyłam tłumaczem. Ryczałam ze śmiechu, bo chce jedna taka, żebym została jej sponsorem. :)
  • Gmail ma b. dobry filtr antyspamowy. Nie pamiętam, kiedy ostatnio przepuścił coś do skrzynki.
  • Tak to jest - czytam moją starą krzynkę na o2 poprzez gmaila i zasadniczo nie ma problemu, bo wywala do spamu. Czasem tylko coś połknie niepotrzebnie, ale co jakiś czas przemiatam wzrokiem na wszelki wypadek.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.