Skip to content

Jeśli możesz - ofiaruj 1% podatku

edytowano February 2018 w Poradnik
Jak co roku, proszę Szanownych Forumowiczów o ofiarność.
Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji, pochylcie się nad tym tekstem.
Klub prowadzi mój syn. Dzięki 1% z lat uprzednich Klub rozwija się, a dzieci i młodzież z Klubu są chlubą Gimnazjum Nr 2 w Sosnowcu.
O osiągnięciach dzieci i młodzieży można dowiedzieć się pod linkiem:
http://zso9.eu/
Cytat:
Sekcja tenisa stołowego i szachów zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe dla naszego Klubu - UKS Dwójka Sosnowiec. Przekazując 1% na KLUB nic nie tracisz, a przyczyniasz się do popularyzacji tenisa stołowego w naszym regionie. Pomóż, twój wysiłek finansowy zostanie spożytkowany na szkolenie dzieci i młodzieży w naszych sekcjach.
UKS Dwójka Sosnowiec podpisał oficjalną umowę z Fundacją Partnerstwo na zwrot 100%
kwoty przekazanej przez Państwa. W ramach pozyskanych środków za lata 2009, 2010, 2011, 2012 i 2013 zakupiliśmy dla dzieci m.in. sprzęt sportowy (do tenisa stołowego i szachów) oraz uiściliśmy część opłat startowych w zawodach. Za okazaną pomoc BARDZO DZIĘKUJEMY!
Organizacja pożytku PUBLICZNEGO Fundacja Partnerstwo
akcja 1% na TWÓJ KLUB
Jeśli chcesz przekazać 1 % dla UKS Dwójka Sosnowiec
...
to prosimy uzupełnić na druku PIT (w zeznaniu podatkowym) odpowiednie pozycje wg podanego wzoru:
H. WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU
PUBLICZNEGO (OPP)
Należy podać numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (Numer KRS)organizacji wybranej z wykazu oraz wysokość kwoty na jej rzecz.
Numer KRS 0000197334
Wnioskowana kwota:
Podana kwota nie może przekroczyć 1% kwoty podatku po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.
np. 20zł.70gr.
I.INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE
Podatnicy, którzy wypełnili część H,
mogą podać cel szczegółowy 1%.,
Cel szczegółowy 1%: Cele statutowe UKS Dwójka Sosnowiec
Wyrażam zgodę X
Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy przekaże 1% podatku należnego na konto Fundacji Partnerstwo, a z kolei Fundacja przekaże 100% środków w formie umowy darowizny na rzecz klubów wskazanych przez darczyńców.
Szczegóły na
http://www.sponsor
sportu.pl
WAŻNE!
Podatnik w składanym zeznaniu podatkowym może podać dodatkowe informacje, które w jego ocenie mogą mieć wpływ na rozdysponowanie pieniędzy z 1% przez Fundację Partnerstwo tj. wskazać konkretny cel: wpisać nazwę klubu sportowego i adres.
The author has edited this post (w 07.01.2015)

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

«1

Komentarz

  • To ja podbiję.
  • Dziś przekazałam.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    Dziś przekazałam.
    Chałwa, Maniu!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wracam zes kapeluchiem na żebry, bo sprawa aktualna.
    Chociaż strona szkoły nowa, to kapelusz stary, bez zmian.
    http://zso9.eu/
    The author has edited this post (w 07.01.2015)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Oczywiście. Znalazłam nawet kartkę z danymi wydrukowaną w zeszłym roku.
    :)
  • poszło

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • marniok
    poszło
    Bóg zapłać!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano January 2016
    Z ciężkim sercem podbijam.
    Wstydzę się już tego, ale syn mnie poprosił, bo praktycznie w sprawę włącza się już tylko najbliższa rodzina.
    Tak że no ten tego, jakby ktoś miał wolne moce przerobowe, to bardzo proszę o 1% na Fundację Partnerstwo dla Dwójki Sosnowiec.
    zso9.eu/?cat=23

    Numer KRS 0000197334
    Cel szczegółowy 1%: Cele statutowe UKS Dwójka Sosnowiec
    Wyrażam zgodę: X ( bo łatwiej znaleźć to, co dla Dwójki).

    Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy przekaże 1% podatku należnego na konto Fundacji Partnerstwo, a z kolei Fundacja przekaże 100% środków w formie umowy darowizny na rzecz klubów wskazanych przez darczyńców.


    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wstyd to przyjść na cocktail-party w samych kalesonach Anno :)

    Up i siup
  • :\">

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • poszło
    niech służy
  • Jak w poprzednich latach przekażę na Dwójkę - Sosnowiec :-)
  • edytowano March 2016
    Jutro idę do skarbówki. Miało być dzisiaj, ale nie chciało mi się myć głowy. Ciepło było, to głupio w czapce. :)
  • Dziękuję Darczyńcom
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano February 2018
    Nie zakładam nowego wątku, bo ten jest ciągle aktualny.
    No cóż, czapką do ziemi i proszę.

    Numer KRS 0000197334
    Cel szczegółowy 1%: Cele statutowe UKS Dwójka Sosnowiec
    Wyrażam zgodę: X ( bo łatwiej znaleźć to, co dla Dwójki).

    Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy przekaże 1% podatku należnego na konto Fundacji Partnerstwo, a z kolei Fundacja przekaże 100% środków w formie umowy darowizny na rzecz klubów wskazanych przez darczyńców.

    Tu sprawdźcie:
    http://zso9.eu/?cat=23

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Obowiązkowo. :)
  • Dzięki :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • fajne dzieciaki :)
    może w tym roku wreszcie będzie jakiś pro cent...
  • Grosz do grosza i będzie... sprzęt do tenisa stołowego i do szachów.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Szachy... O ile dobrze usłyszałem to mają być w nowej podstawie programowej po reformie gimnazjów. Wywiad był ale tak jednym uchem słuchałem.
  • marniok napisal(a):
    Szachy... O ile dobrze usłyszałem to mają być w nowej podstawie programowej po reformie gimnazjów.
    Jak w ZSSR.

  • .... że ping-ponga nie wspomnę...Tylko cóż z tego?
  • marniok napisal(a):
    .... że ping-ponga nie wspomnę...Tylko cóż z tego?
    Ping-pong to w Kitaju.

  • Wiem. Dalej nie widzę problemu.
  • Na razie nie ma. Za to jest Klub i działa, a sprzęt jest bardzo drogi i szybko zużywa się. Nie każdego na niego stać. To jest taki szklany sufit dla niektórych dzieci.

    http://www.ceneo.pl/Tenis_stolowy;szukaj-okladziny+tenis?se=HWK2-HRnJOm__EaH6S-slMsuYNmaiX-8&gclid=CLnh0KnI49ECFV7PsgodZ7MFlA

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano February 2017
    Może jeszcze ktoś?

    image
    "W odróżnieniu od innych klubów nie pobieramy składek członkowskich. Treningi są bezpłatne. UKS Dwójka Sosnowiec działa dzięki: UM Sosnowiec, OPP Fundacji Partnerstwo, Dyrekcji i Radzie Rodziców ZSO nr 9 w Sosnowcu oraz darowiznom od sympatyków UKS -u."

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano March 2017
    Już rozliczone. Niedużo, ale lepsze niż nic. :)
  • Dzięki w imieniu Dwójki.
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano February 2018
    Kłaniam się czapką do ziemi.
    Bardzo proszę. Dane bez zmian:

    Numer KRS 0000197334
    Cel szczegółowy 1%: Cele statutowe UKS Dwójka Sosnowiec
    Wyrażam zgodę: X ( bo łatwiej znaleźć to, co dla Dwójki).

    Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy przekaże 1% podatku należnego na konto Fundacji Partnerstwo, a z kolei Fundacja przekaże 100% środków w formie umowy darowizny na rzecz klubów wskazanych przez darczyńców.

    Tu sprawdźcie:
    http://www.partnerstwo.pl/galerie/uks-dwójka-sosnowiec
    http://wsparcie.sosnowiec.pl/index.php/2022-sukcesy-sportowe-uks-dwójka

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.