Skip to content

Taki gość mnie odwiedził w studiu...

edytowano June 2018 w Kultura
Święty M.

Taki filmik. 11 minut. Proszę obejrzeć.

Ten brodaty człowiek mieszkający w Gwatemalii przyjechał na miesiąc do domu. Rodzinnego domu, z którego wyjechał (czyli z Polski) w 1973 roku. Do Piekar Śląskich! Mieszka około 500 metrów ode mnie.
W weekand będę mu robił zdjęcia!!!
:)

image

ps.
Wyglądał dokładnie tak, jak na filmie!
ps.2
Film powstał trochę z przypadku. Filmowcy - kulturoznawcy - przyjechali tam zrobić film o jeziorze, jednym z najlpiękniejszych w Ameryce. Na ulicy spotkali.... Polaka, tam mieszkającego od dwóch lat.
ps.3
Ten film obejrzeliśmy w studiu razem. Nie mam głośników w monitorze, więc sam Gość opowiadał film. Fajny lektor, nie?
ps.4
Gość ma na imię Michał. Ale tam wołają na niego Święty Mikołaj...
Otagowano:

Komentarz

  • edytowano June 2018
    Jesus Torres Beato
    dziś przez przypadek odkryłem, że zdjęcie które mu zrobiłem w studiu w Piekarach ma jako profilowe na Twitterze :)
    miał kilka fajnych ujęć, trudno było wybrać

    (mam problem z zapisaniem opisu! Instagram mi odrzuca... nie wiem dlaczego...)

    image

    @roman.harbuz.fotografia @czarnobialykadr.pl @biblioteka_piekary

    #erasmus #erasmuslife #library #librarylife #biblioteka #biblioteca #bibliotheque #kütüphane #book #reading #książka #bestbook#volunteering #aborcja bestbook #volunteering #wolontariat

    #portret #portrait #portraitfestival #portraiture #theportraitpr0ject #thegraphicspr0ject #stories #model #godox #quadralite #pentax #pentaxian #55mm #k3ii #photoshop #fotograf #photography #photographer #fotografia #studiophoto #igpodium_portraits #portraitmood #dynamicportraits
    ==
    siedmiu wolontariuszy (dwa lata) w piekarskiej bibliotece, plus kilku Polaków (w tym mój sun1)
    Zdjecia są na czołach regałó książek (ok. 1,5 m wys;)
    :)
    image
  • o co chodzi z tym Jesusem? czy on ma coś wspólnego z biblioteką w Piekarach?
  • tak, przez jeden rok był wolontariuszem (pracownikiem opłacanym przez program Erasmus+) piekarskiej biblioteki
    "wisi na zakładzie" :) (jego-moje zdjęcie)
    często wpada do Krakowa

    Z Erasmusa+ co roku w Piekarach jest 2, 3 lub czterech ludzi, studentów - uczą języków (native speaker), opowiadają o swoim kraju, itp itd (pomagają w pracy biblioteki)Wakacje za darmo!!!
  • Taki wątek reklamowy.
    Mnie sie podoba.
    Ba!
    Gdybym był interesującym bogatym ( wnętrze bogate) to bym sie wprosił.
  • christoph napisal(a):
    Taki wątek reklamowy.
    Mnie sie podoba.
    Ba!
    Gdybym był interesującym bogatym ( wnętrze bogate) to bym sie wprosił.
    :)
    Tu na bogato: im więcej zmarszczek na twarzy, tym lepiej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.