Skip to content

Holland mówi do rzeczy...

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Wszystkie straszne rzeczy jakie się wydarzyły, ukazują, że natura ludzka jest ułomna. Wszyscy są mniej więcej tacy sami. Dlatego tak ważne jest przywództwo. To za co płacimy dzisiaj, to niska jakość przywództwa. I to przywództwa politycznego, intelektualnego, kościelnego. Ludzie stracili busolę i dali się ponieść fali nienawiści.
...ale niestety tylko w tym fragmencie. Reszta jest już standardowa:
A cyniczni politycy jak prezes Kaczyński dmą w tę trąbę, bo widzą, że to przynosi efekty

Komentarz

  • I jak tu nie być antysemitą?
  • czyli pani Holland jednak przyznaje, ze czlowiek jest grzeszny i papiestwo jest konieczne.

    i jak tu nie lubic Zydow;)
  • Wiadomo.
  • Wszyscy oni wprost, bez żadnych subtelności, żądają likwidacji demokracji i ostatecznego usankcjonowania władzy politycznej oligarchii i (anty)Kościoła Człowieka.

    Władzy raz zdobytej nie możemy im już oddać, zlikwidują nas albo będziemy musieli uciekać.
  • los jest na "nie":
    I jak tu nie być antysemitą?
    balbina jest na "tak":
    ...i jak tu nie lubic Zydow;)
    :)

  • Co tu rozważać, już starożytni wiedzieli, że najwyższą jakość przywództwa gwarantuje Adam Michnik.
  • romeck napisal(a):
    los jest na "nie":
    I jak tu nie być antysemitą?
    balbina jest na "tak":
    ...i jak tu nie lubic Zydow;)
    :)

    Antysemita lubiący Żydów to wcale nie taki oksymoron.

  • los napisal(a):
    romeck napisal(a):
    los jest na "nie":
    I jak tu nie być antysemitą?
    balbina jest na "tak":
    ...i jak tu nie lubic Zydow;)
    :)

    Antysemita lubiący Żydów to wcale nie taki oksymoron.


    I zwykle to Żydzi są największymi antysemitami! :)

  • Nikt nie przebije w antysemityzmie tajszy moczarowców i grunwaldowców. To żydożerstwo wyssane z mlekiem matki. A teraz poszukajcie sobie w jakich środowiskach i partiach politycznych w TenKraju występuje ich największe natężenie obecnie
  • Żydzi sami siebie nienawidzą - ci lepsi.
    W polskiej literaturze jest wiele przykładów - np. Prus o tym pisał w "Lalce".
  • edytowano October 2015
    Wszyscy są mniej więcej tacy sami.
    Co nie jest prawdą, ale jest wygodnym samooszukiwaniem się kogoś, kto ma ciężar na sumieniu.
  • Makabryczne. Ale mnie też przychodziły do głowy takie kalambury.

  • nie widzę związku
    słabym dziś w myślenie

  • Wolski ten obrazek wrzucił na Twittera, gównoburza pod spodem była taka, że nie pamietam podobnej ostatnimi czasy. Ciekawe, musi mieć zupełnie inny zestaw obserwujących niż ludzie którzy standardowo podobne memy wrzucają.

  • Bo ten mem to tekst w stylu: Jestem przeciwnikiem aborcji ale pani jest w stanie osłabić moje przekonania.

  • edytowano September 2023

    długo myślałem
    widzę co ten synek ogląda, teleportuję sie do momentu przed jego urodzeniem, zeby go wyskrobać/wyssać

  • @los powiedział(a):
    Bo ten mem to tekst w stylu: Jestem przeciwnikiem aborcji ale pani jest w stanie osłabić moje przekonania.

    Ale jednak u Wolskiego nie spodziewałbym się ani przeciwników aborcji ani zwolenników otwarcia granic. Prawdopodobnie głos dał po prostu antypis.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.