Skip to content

Zbeszczeszczono miejsce zabójstwa Marka ROSIAKA

2»

Komentarz

  • Miasto przeklete Uć. A jak się koleżeństwo niektOOre na mnie fukało.....
  • że co, że niepodległościowo-socjalistyczna i PPSowska Łódź się komuś nie podoba?
    Odczepić się od Łodzi, a czepić czerwonego Zagłębia Dąbrowskiego z rodowodem i tradycją SDKPiL!
  • edytowano December 2015
    Uważaj Eden, bo w Zagłębiu też mamy przedstawicieli :-) A i ja też w 1/4 jestem zagłębiakiem.
  • Brzost napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    raste napisal(a):
    Byliście w Łodzi? To miastoa w sobie coś potwornego. Nie dziwię się ze do zabójstwa Rosiaka doszło właśnie tam
    Poważna sprawa, a wyszło Koledze humorystycznie. Wisielczy ten humor więc podejmuję. Mieszkam w tym mieście i najbardziej potworny w nim chyba jestem ja sam. Cyba mieszkał w Częstochowie.
    Rafał, znam to. Pewien kolega z FR moje rodzinne miasto uparcie nazywa Mordorem a jego mieszkańców orkami.
    Brzost napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    raste napisal(a):
    Byliście w Łodzi? To miastoa w sobie coś potwornego. Nie dziwię się ze do zabójstwa Rosiaka doszło właśnie tam
    Poważna sprawa, a wyszło Koledze humorystycznie. Wisielczy ten humor więc podejmuję. Mieszkam w tym mieście i najbardziej potworny w nim chyba jestem ja sam. Cyba mieszkał w Częstochowie.
    Rafał, znam to. Pewien kolega z FR moje rodzinne miasto uparcie nazywa Mordorem a jego mieszkańców orkami.


    A byłem dzis w Mordorze. Widziałem się z korporacyjnymi orkami. Niektórzy to farbowane orki - jednak prawniczka wyznala ze pochodzi z miasta Uć. Nawet się uśmiechnęła, ale potem wróciła do swojej roli.
  • Kolejna rocznica morderstwa. Byśmy nie zapomnieli.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • los napisal(a):
    Kolejna rocznica morderstwa. Byśmy nie zapomnieli.
    Wczoraj przypomniałem o tym znajomym lemingom z leśnej listy dyskusyjnej. Jeden komuch i jeden liberał unieśli się obóżankiem, że ach jakie to nieeleganckie.
  • Mieli rację, morderstwa są nieeleganckie.
  • Nieeleganckie miało być to, że o tym przypominam.
  • Brzost napisal(a):
    Nieeleganckie miało być to, że o tym przypominam.
    Bo ich sumienie gryzie?
  • Nie wiem, co ich gryzie, nie siedzę w ich sumieniu.
  • nie chciałam urazić
  • Ja się nie czuję urażony.
  • Jeżeli pamięć o ofierze nienawiści jest, ich zdaniem, nieelegancka to oznacza że nie mają pojęcia o elegancji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.