Skip to content

Prund - opłaty

edytowano March 2015 w Poradnik
Czy ktoś z Sz. Kuleżeństwa przenióśł się z PGE do innego operatora (Orange, Enea)? I czy sobie chwali te przenosiny?
Z góry dziękuję za garść opinii.
Bo mnie właśnie nagabuje Orange, a pliki pdf misię nie otwierają, więc nie mogę się zapoznać z warunkami.

Komentarz

  • Pliki pedeef nie przypadkiem się nie otwierają.

    Najlepsze kawałki właśnie tam, małym drukiem. Moje ulubione to "opłaty stałe" i "kary umowne".
  • Powiedzieć ORANGE aby się bujali na suchej gałęzi.
  • Jest mnóstwo złodziejów w tej profesji i wykonując jakiekolwiek ruchy należy zachować wzmożoną czujność.

    Spośród firm oferujących realne korzyści, bez oszukańczych klauzul, dotychczas bardzo korzystnie wyróżniała się Energa ale nie wiem czy obsługuje również prywatnych klientów.

    Jeżeli u dotychczasowego dostawcy mamy od lat tę samą, najprostszą taryfę to przenosiny licznika do konkurencji oznaczają kilkuprocentowe oszczędności. Jeżeli firma oferuje większe zniżki, to zawsze jest jakiś haczyk.
  • Z niejaką Energą mam tak, że sprawa została skierowana do UOKIK.
    Przez pół roku starałem się ustalić ile mam zapłacić za energię w mieszkaniu, które oddałem pod wynajem. Potem lokator się wyprowadził, a ja nie mogłem ustalić jaką wysokość kaucji mam mu zwrócić. W końcu zawarliśmy ugodę z lokatorem, a Energa do chwili obecnej oblicza wysokość opłaty.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.