Skip to content

Hasło poszło w naród już o północy.

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Północ. W telewizorach szał zabaw. Prowadzący składają życzenia. Jeden z nich, nie pomnę (bo przerzucam kanały) czy na zabawie we Wrocku, Katowicach, Krakowie a może Poznaniu składa życzenia wszystkiego najlepszego w 2016 i dodaje, że życzy też po 500 złotych na każde dziecko. Nie wiem, może z lekka to było ajroniczne, ale hasło poleciało w tłum, przypominając, że wśród wszystkim oczekiwanych dóbr w pakiecie jest i to. Czyli hasło działa, wchodzi w obieg.
Otagowano:

Komentarz

  • Ale życzył, żeby dostali, czy żeby była podstawa do dostania? :)
  • Życzył na każde dziecko, czy tylko na od drugiego wzwyż?
  • Eden napisal(a):
    Życzył na każde dziecko, czy tylko na od drugiego wzwyż?
    Na każde. Nawet te, których w Sylwka jeszcze nie było!
    Jednym słowem, produkcyjni do roboty!
    ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jak tak - no to lu!
  • AnnaE napisal(a):
    Eden napisal(a):
    Życzył na każde dziecko, czy tylko na od drugiego wzwyż?
    Na każde. Nawet te, których w Sylwka jeszcze nie było!
    Jednym słowem, produkcyjni do roboty!
    ;))
    No u nas poczęcie zbiegło się jakoś z elekcją Dudusia. ;)
  • Gratulacje, patrioto!
    :)>-

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • U nas Ula zaczęła się rodzić w noc powyborczą wyborów kontraktowych, a Justynka między pierwszą a drugą turą "Bolka".
  • Chauwa patriotom! :-)
  • To rodzinne. U mnie wnuczek przyszedł ciut przez Dudą. Drugie imię ma jednak po dziadku, a nie po Prezydencie.
  • Moje trojaczki tuż przed Smoleńskiem
  • edytowano March 2023
    @Zazu napisała w styczniu 2016:

    Północ. W telewizorach szał zabaw. Prowadzący składają życzenia. Jeden z nich, nie pomnę (bo przerzucam kanały) czy na zabawie we Wrocku, Katowicach, Krakowie a może Poznaniu składa życzenia wszystkiego najlepszego w 2016 i dodaje, że życzy też po 500 złotych na każde dziecko. Nie wiem, może z lekka to było ajroniczne, ale hasło poleciało w tłum, przypominając, że wśród wszystkim oczekiwanych dóbr w pakiecie jest i to. Czyli hasło działa, wchodzi w obieg.
    Oj, weszło w obieg! Marzec 2023, czyli siedem lat później od cytowanego postu, usłyszałem gdzieś składane życzenie młodej, jeszcze bezdzietnej parze:

    "I życzę wam 500+." ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.