Skip to content

Polacy wygrali z Niemcami!

edytowano January 2016 w Kultura
W siatę. Przed chwilą. 3:2
Aaaaleeeeee się wydarłem z radości na koooooooonieeeeeec!

(Piłka siatkowa to jedyna piłka, którą rozumiem i oglądam i bywam w na niej w Spodku.)
(Mecz kwalifikacyjny, przegrany zostaje w domu. Z imigrantami...)
:)
Otagowano:

Komentarz

  • Wojna bedzie. Przed wojną też wygrali.
  • edytowano January 2016
    W trakcie siatkarskiego meczu Polska-Niemcy w Berlinie polscy kibice zawiesili transparent z hasłem "Brońcie swoich kobiet, a nie naszej demokracji" - donosi Gazeta.pl.

    image
  • Po porażce w meczu grupowym 3:2 i wczorajszej z Francuzami dzisiejszy mecz był być albo nie być dla Antigi i sztabu i kadry.
    Wyszli obronna ręką - wszyscy.
    Droga do Rio jeszcze otwarta. W maju w Tokio będzie kolejna szansa.
    Wygrana w Berlinie z Niemcami to jest mimo braku kwalifikacji olimpijskiej szczególny wymiar radości dla mnie. Nawet kosztem IO warto tego bylo dokonać.
    Niemałym szoczkiem byla wygrana Zbornej nad Francą.
    Rosjanki w Ankarze tez wygrały z Holenderkami i sa juz w Rio. Ciekawe co będzie z występem sportowców rosyjskich w Brazylii w związku z afera dopingową?
  • marniok napisal(a):
    . Ciekawe co będzie z występem sportowców rosyjskich w Brazylii w związku z afera dopingową?
    Ta afera to chyba lekkoatletów dotyczyła?

  • Wyśmienicie, że hitlerowcom dupska obili. Ale to złamasy platfusoskie są i resortowe dzieci, Kolega peterman ma recht
  • Eden napisal(a):
    .... Ale to złamasy platfusoskie są i resortowe dzieci, Kolega peterman ma recht
    Rozumiem, że to jest kryterium naboru do kadry?
    Przecież oni zaczynają karierę już w... gimnazjum!

  • edytowano January 2016
    Brzost napisal(a):
    marniok napisal(a):
    . Ciekawe co będzie z występem sportowców rosyjskich w Brazylii w związku z afera dopingową?
    Ta afera to chyba lekkoatletów dotyczyła?

    ogólnie to chyba skutecznych nacisków na laboratorium w Moskwie ws wyników testów antydopingowych (pozytywne fałszowali)
    a chyba sporty drużynowe spod niech nie wypadają?

    Edit:
    poza tym była akcja że sportowcy (czy wszyscy czy tylko lekkoatleci to nie wiem) rosyjscy maja występować w Rio pod flagą MKOLu
  • Grzechu zna sie na sporcie nawet lepiej ode mnie ;)
  • Kolego coś niecoś o siatkarzach wiem i z własnego podwórka. Poznałem ten typ ludzi, ich mentalność, aspiracje i znam ich mecenatów samorządowych
    romeck napisal(a):
    Eden napisal(a):
    .... Ale to złamasy platfusoskie są i resortowe dzieci, Kolega peterman ma recht
    Rozumiem, że to jest kryterium naboru do kadry?
    Przecież oni zaczynają karierę już w... gimnazjum!

  • A ja miałem brata (ciotecznego) w kadrze Polski (w drużynie razem z Papke) i też mam w tej sprawie "własne podwórko".
  • Dobra. A ja byłem siatkarzem w juniorach.
    Nie w reprezentacji. Ale kolega z klubu już tak.
    Pełen przekrój. A że sportowcy trochę żyją w inym świecie, podobnie jak artyści, to możliwe że nadreprezentacja w nich ludzi uświadamianych przez mainstreamowe media. Ale jest nie tylko Saleta, jest też Adamek czy Pudzianowski. Więc z tymi resortowymi to bym jednak nie przesadzał.
    Co do kryterium naboru do kadry, to siatka to chyba najzdrowszy sport w Polsce (nie mówię o władzach PZPS, tylko o powołaniach do kadry i w ogóle obsadzie trenera kadry. Może jeszcze ręczna ma podobnie, ale tu się nie znam.
  • Brzost napisal(a):
    marniok napisal(a):
    . Ciekawe co będzie z występem sportowców rosyjskich w Brazylii w związku z afera dopingową?
    Ta afera to chyba lekkoatletów dotyczyła?

    po romansie Szarapowej z meldonium sprawa wraca na nowo...
    wyobrażacie sobie IO w Rio bez Rasiji?
  • edytowano March 2016
    A co z Mundialem Moskwa 2018?! To już za 2 lata :)

    Kiedyś powklejałem dane z OSW, ile niemiaszki mają zamiar przytulić w związku z mistrzostwami (same inwestycje kolejowe to jakieś gigantyczne kwoty). Ciekawe, jak się sprawy mają?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.