Skip to content

KOD czyli Janusz Penisoręki strike

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Po ostatnio opublikowanych ruchach w KOD tak mnie najszło. Ciekawe123 czy słusznie?
Otagowano:

Komentarz

  • E myślę że z wąsatych Januszów polskiej polityki tylko jeden się liczy, a i ten - pedzmy se po robociarsku - nie za bałdzo.
  • Ponawiam swoje zdanie Biłgorajczyk przejmuje KOD, nie żadna Nowoczerska czy inna Platforma. Z opisów wynika że to są stare bolszewickie metody. Czyli Czerska i Penisoręki.
  • No to dobrze. Im więcej partii mają tym lepiej.
  • A pamiętacie, kto pierwszy nawoływał do zakładania komitetów obrony demokracji?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Ponawiam swoje zdanie Biłgorajczyk przejmuje KOD, nie żadna Nowoczerska czy inna Platforma. Z opisów wynika że to są stare bolszewickie metody. Czyli Czerska i Penisoręki.
    Mnie też się wydaje, że to michnikoidy spacerują w tych marszach. Informacje mam wyłącznie z drugiej ręki, ale bardzo mi się te puzzle układają właśnie w taki obrazek.
  • los napisal(a):No to dobrze. Im więcej partii mają tym lepiej.
    No z tem że ryż pałeczkami a spaghetti widelcem. Trzeba wiedzieć kto jest po drugiej stronie i czego się po nim spodziewać.

  • Janusz Chyła
    @Janusz1967

    Jeden z toruńskich proboszczów podszedł z ciekawości na marsz #KOD. Spotkał "znajomych", którzy przesłuchiwali go w latach '80.

    (TT)
  • Cóż za zaskoczenie!
    Gdyby był na jakiejś manifie to by wiedział:
    Byłeś w ZOMO
    Byłeś w ORMO
    teraz jesteś
    Za Platformą!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.