Skip to content

SLD - Czarzasty jednak szefem swetryzm-petryzm w akcji

edytowano January 2016 w Forum ogólne
będzie ciężko
Otagowano:

Komentarz

  • A więc jednak tajsz Wenderlich będzie sztandar wyprowadzał, a nie Włodek Czarzasty... Chyba jednak lepiej by było, żeby ten drugi został ostatnim przewodniczącym LSD, gdyż Wenderlich będzie bardziej podatny na mizianie się z lumpami leberalnymi i Targowicą. Czarzasty odczuwa autentyczny wstręt i niechęć do Platfusów oraz banksterow i mógłby rozbijać elektorat KODzikowy, a przynajmniej być przeszkodą w jego dalszym cementowaniu się. Tak więc szkoda, jak dla mnie. Wolalbym Włodka Czarzastego na tym miejscu teraz
  • No to w końcu Wenderlich, czy Czarzasty??
  • A więc jednak Włodek. On przedłuży trwanie LSD i w ten sposób utrudni lumpom leberalnym i Targowicy konsolidację wokół Rumuna Balcerowicza. Tak więc dobra nasza w sumie ;)
  • MS-owi chyba chodziło o zamiłowanie Czarzastego do swetrów, ale takich co się naprawdę nosi.
  • Dlaczego ciężko?
  • Bo to inteligentny przeciwnik. To moja wersja, ofkors.
  • Inteligentny, oraz wróg PO i Petru.
  • edytowano January 2016
    I nasz. Prosta zasada wróg mojego wroga jest moim sprzymierzeńcem tu nie zadziała. Nie życzę sobie powrotu komuchów do władzy. Nawet w sensie obecności w sejmie. Nie daj Boże.
  • Ależ Koleżanko, LSD już na pewno nigdy nie wejdzie do Sejmu. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto będzie prowadził jego kondukt pogrzebowy. A ponieważ to twardy gracz jest nie pozwoli tak łatwo różnym Rumunom, Kijowskim, czy Schetynom rozparcelować majątek po nieboszczce
  • Wenderlich chyba pozytywnie odpowie na zaproszenie zostania wice-. Czarzasty wyciągnął do niego rękę.
    A młódź już zapowiedziała wychodzenie z partii.

    To partia "emerytów i rencistów". Nawet pomarańczowy sweterek nowego prezesa nie odmłodzi wizerunku.
    Młodzi (30 i więcej lat) już dawno są w PO lub swieżej w .N.
    Dzieci (poniżej 30-u lat) pójdą do tego brodacza z kampanii prezydenckiej. Lub .N.

    W Piekarach śląskich na byłych komuchów mówią "działkowicze", po tam się "zaszyli"... :)
  • Eden napisal(a):Ależ Koleżanko, LSD już na pewno nigdy nie wejdzie do Sejmu. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto będzie prowadził jego kondukt pogrzebowy.
    Jeżeli wyciszy propedalskie wątki i zaproponuje budowę klasycznej lewicy prosocjalnej dla korpoludków na śmieciówkach to ma spore szanse, bo część z nich ma świadomość, że PO i .N to oszustwo ale mają wbudowany antypisowski marker somatyczny.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Eden napisal(a):Ależ Koleżanko, LSD już na pewno nigdy nie wejdzie do Sejmu. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto będzie prowadził jego kondukt pogrzebowy.
    Jeżeli wyciszy propedalskie wątki i zaproponuje budowę klasycznej lewicy prosocjalnej dla korpoludków na śmieciówkach to ma spore szanse, bo część z nich ma świadomość, że PO i .N to oszustwo ale mają wbudowany antypisowski marker somatyczny.
    No ale SLD właśnie obyczajówką chce się odróżniać od PiS-u. Więc nie ma szans na odwrót od pedałów, invitra i reszty pakietu.
  • No właśnie z tym chyba mieli kłopot. Z tym odróżnianiem się od PiS na poziomie obyczajowo-moralnym. Bowiem im bardziej się odróżniali tym bardziej byli PO-dobni. I tracili. PO co leming ma myslec o sobie "komuch" gdy głosząć te same tezy może być dumnym "demokratycznym leberałem"?

    Ale,...... teraz PO juz zdechło. SLD ma nowy szkopOOł. Stary beton poszedł za 50zetów targać transparenty dla rumuna (zawsze mieli w dOOPie idee - dla tych sprzedajnym kurw liczyła się forsa), młodzi albo z PiS albo z Narodowcami. Nie bedzie lekko. Do tego ma we własnym podwórku jakieś wybrakowane importy z skandynawii które podobno są kool bo mają brodę.
  • edytowano April 2021
    (po pięciu latach i trzech miesiącach)
    (drugi post wątkiu ze stycznia 2016 r.)
    [Usunięty użytkownik] napisal(a):
    A więc jednak tajsz Wenderlich będzie sztandar wyprowadzał, a nie Włodek Czarzasty... ...Wolalbym Włodka Czarzastego na tym miejscu teraz
    I tak, i. nie.

    Przeglądam ja trzy strony drobnym maczkiem
    Polityka 202104-14

    Ciche zejście

    Sojusz Lewicy Demokratycznej zszedł ze sceny trochę ukradkiem. Bez wyprowadzania sztandaru ...
    W ostatnim czasie eseldowska brać nie do końca nawet wiedziała, w jakiej jest partii. ...

    To dopiero pierwszy etap planu Włodzimierza Czarzastego. Nowa Lewica ... .
    w skrócie:
    • grudzień 2019 - konwencja SLD uchwala zmianę nazwy partii
    • Leszek Miller & stara wiara zaskarżają uchwałę do sądu, bo taką uchwałę to może tylko kongres
    • kwiecień 2021 - sąd uprawomacnia uchwałę o zmianie nazwy

    przypomniano w tekście, że L. Miller w 1999 r. likwidował SdRP i powoływał SLD (w zasadzie transformował)

    dziś Czarzasty zrobił mały myk: de iure organizacja jest ta sama, tylko szyld nowy, a to ze względu na subwencję budżetową.
  • edytowano April 2021
    romeck napisał pięć lat temu:
    Nawet pomarańczowy sweterek nowego prezesa nie odmłodzi wizerunku.
    Z kim coś przegrałem? Uff, nie zakładałem się... :)
    Bo w październiku kongres z Wiosną, która się wchłania jako frakcja.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.