Skip to content

Taśmy o Morawieckim- kontakty z Arabskim, Kilianem, Jagiełło

edytowano March 2015 w Forum ogólne
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/taśma-morawieckiego/ar-BBoXdp9?ocid=spartanntp
Z tego by wynikało, że MM próbował wejść do polityki już 2013. W zaistniałej sytuacji tym bardziej trudno zrozumieć koncepcję personalną JK z tym panem...
Otagowano:

Komentarz

  • To chyba dobrze, że pan MM potrafi z niejednego stołu jadać. Czysznie? To przecież oznaka braku snobizmu, taka chęć ws1/2pracy z kazdym ku chwale ojczyzny......
  • Niniejszym odszczekuję wszystkie swoje obrony tego pana, jakie na tym forumku czyniłem. Los miał w pełni recht i niestety, ale zmuszony jestem to publicznie przyznać. MM to zlamas i karierowicz miziający się do każdej Waadzy, nawet tak obleśnej i odpychającej jak Platfusowska. Wuj do odlania zwykły i nic więcej! Pardą wszystkie obecne tutaj Damy za mój frencz, ale nie zdzierżyłem po lekturze tych rewelacji, które wypłynęły dzisiaj na temat tego szambonurka. Nosz kuffa nać ilu jeszcze takich fajansiarzy zabunkrowanych siedzi w PiSie?? To my Klubowicze tyle się narażamy codziennie niemalże walcząc z sitwą u siebie, a tu taki dupek żołędny za nic spija śmietankę... :-t
  • Eden oburzony o smietankę:
    ... a tu taki dupek żołędny za nic spija śmietankę...
    Ale z tego co ogólnie wiadomo, to na razie dopłaca do "interesu", jego rata za dom/mieszkanie? jest większa niż pensja ministra!
    Więc gdzie jest (pytanie nieretoryczne!) ta śmietanka?


  • Zbrodnią będzie teraz likwidacja minist skarbu i połączenie z min. rozwoju
  • Kariera polityczna, celebryctwo w dalszym etapie, błysk fleszy i dobrze płatne wywiady. To jest ta śmietanka w przypadku tego dupka. Zaspokojenie swojego ego po prostu, bo jako bankowiec nie miał takich możliwości jako frontmen w polityce
    romeck napisal(a):
    Eden oburzony o smietankę:
    ... a tu taki dupek żołędny za nic spija śmietankę...
    Ale z tego co ogólnie wiadomo, to na razie dopłaca do "interesu", jego rata za dom/mieszkanie? jest większa niż pensja ministra!
    Więc gdzie jest (pytanie nieretoryczne!) ta śmietanka?


  • Kaczor stanie murem za Morawieckim i bardzo dobrze. Oni by chcieli rozegrać to jak z Zytą. Cóż takiego na tych nagraniach? Trochę krakał jak i wrony i tyle. To nie minister kultury tylko menda od finansów.
  • Eden napisal(a):
    Kariera polityczna, celebryctwo w dalszym etapie, błysk fleszy i dobrze płatne wywiady. To jest ta śmietanka...
    Albo kolega sobie żartuje, albo nie wie do czego służą trzy miliony dochodu rocznie...

  • Kulego romeck, kto przez lata był bardziej na świeczniku: Chyży Ruj z niecałymi dwoma milionami dochodu rocznie, czy nieboszczyk dr Kulczyk, któremu w 2015 r. konto powiększało się średnio o 8 milionów DZIENNIE?
    Widzi Kulega, nie zawsze piniondz determinuje nasze zachowanie. Tak jest w przypadku średniozamożnych, ubogich i bidnych jak mysz kościelna. Od pewnego poziomu zamożności to świadomość określa już byt, odwrotnie niż u klasyka
  • Dla mnie nowe jest tylko to, że nasz sztafażowy patryjot-bojownik klnie ordynarnie w obecności złodziei i ordynusów. Oraz nieźle czuje się w ich towarzystwie. Wyobrażacie sobie Państwo, Manitou alb Antuana rozmawiającego w podobny sposób i podobnym językiem z platformianymi żulami?

    Gość kompletnie nie ma klasy, choć jest znakomitym aktorem. Cała esencja w/w taśm.

    Chciałbym wierzyć, że Manitou wie, jakiego wajdaka wziął sobie do zespołu. To nie żaden pospolity ork z gównolitu, tylko ktoś znacznie bardziej niebezpieczny.


    Trzeba było aż taśm z Sowy, żeby zauważyć rzeczy oczywiste? Bankster przez wiele lat kreujący politykę kredytowego rabunku, teraz ma być uczciwym rządowym rzecznikiem interesów swoich ofiar?
    Trza było czytać Losa, który może nie epatuje skromnością i pokorą, ale ma intuicję oraz zmysł analityczny do budowania trzymających się kupy piętrowych konstrukcji, z czegoś delikatniejszego od poszlak.
  • Wykoszą nam wszystkich specjalistów. Mam nadzieję, że PiS nie złapie się na ten haczyk.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tym razem to Newsweek uchylił kurtynę. Ciekawe, nie?
  • Czyli skurwysyny też chcą służyć Jarku. To bardzo dobra wiadomość.

    JORGE?
  • CobraVerde napisal(a):
    Tym razem to Newsweek uchylił kurtynę. Ciekawe, nie?
    Dla nich to gratka.
  • A ja myślę, że Jarek musi mieć bezpiecznik na Morawieckiego. Np. coś chłopce od Antuana albo Mario wiedzą o MM. Może jakieś seksualne tentego, a może kilka odcinków u Sowy wystarczy?
    To co teraz robi Lisłik to może być równie dobrze rozbrajanie.

    A kto miał w PiSie iść na wojnę z bankami? Teraz? A po co? Przecież frankowicze to w 90% wrogi elektorat. Niech się rzucą na MM, przez pół roku go będzie można grillować...
  • edytowano February 2016
    qiz napisal(a):
    A kto miał w PiSie iść na wojnę z bankami?
    Kto?

    1. Ekipa nieodżałowanej pamięci prezesa Skrzypka.
    2. Kamanda od Biereckiego.

    Najlepiej, obie grupy na raz, z rywalizacją i trzymaniem jak onegdaj GRU i KGB.
    Na banksterze Morawieckim świat się ani nie zaczyna ani nie kończy.

    Nie wiem po co Manitou wziął tego przeklętnika i pozera, zwłaszcza, że jego ambicje co najmniej jak u chobielińskiego ćwierćwałka.
    qiz napisal(a):
    Przecież frankowicze to w 90% wrogi elektorat. Niech się rzucą na MM, przez pół roku go będzie można grillować...
    Jestem pawian, że wszelkie działania bankstera służące obronie kumpli z branży, pójdą nie na jego konto, tylko na rachunek PiSu. Rubikoń takiej gratki nie zostawi, tylko będzie dzień i noc walił w bęben z komunikatem, że PiS nie dotrzymał obietnicy danej frankowiczom. Zaś "Grzesiu zniszczę cię", jak małpa będzie powtarzał to samo za Rubikoniem, bo jeżeli chce utrzymać w kupie odpadki po Platformie, to nie ma innego wyjścia.
  • randolph napisal(a):
    Rubikoń takiej gratki nie zostawi, tylko będzie dzień i noc walił w bęben z komunikatem, że PiS nie dotrzymał obietnicy danej frankowiczom. Zaś "Grzesiu zniszczę cię", jak małpa będzie powtarzał to samo za Rubikoniem, bo jeżeli chce utrzymać w kupie odpadki po Platformie, to nie ma innego wyjścia.
    Co zresztą już od jakiegoś czasu się dzieje, na szczęście naród jeszcze niezbyt to zauważył. Ale nowoczerskie i platfusie trolle w komentach tu i ówdzie zaczynają łapać wytyczne, o czym zapewniam jakem zapluty pisoski troll.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.