Skip to content

Partia Razem a KOD

2»

Komentarz

  • raste napisal(a):
    Eden napisal(a):
    I te dzieci bogatych esbeków suchej nitki nie zostawiałyby na III RP i jej establiszmencie, jak w ostatniej kampanii wyborczej?? Zaprawdę bardzo dziwne by to było zważywszy że same do tego establiszmentu by należały z racji resortowego pochodzenia... #-o
    Gdzieś były przytoczone ze trzy sylwetki z rodowodem poliszynela, możliwe że tendencyjnie. Buntu pokoleniowego wykluczyć też nie można
    Vigi głosował, wiadomo, że głosują różni ludzie (zresztą - od tradsa pieprzącego o "wojtyliańskiej sraczce" do popieraczy aborcji, w sumie nie jestem zdziwiony ani trochę?), ja pisałem o działaczach tej partii. Nawet przejrzałem sobie kandydatów Razemu w Krakowie. Większość ludzie młodsi ode mnie, na jakiś studiach doktoranckich. Partia dzieciarni, zapewne dobrze sytuowanej.
  • 10 la temu? To już 10 lat temu spieprzałem przez nieustanny trolling typa z Leberyi?

    Ale ten czas rwie naprzód...

    Już siedzę cicho i więcej do tematu nie wrócę. Przepraszam że w ogóle się odezwałem, ale znalazłem się na granicy pęcnięcia.
  • Eden napisal(a):
    Znam wielu takich młodych, wrażliwych i wykształconych którzy glosiowali na Razem w ostatnich wyborach, Ignac. Nie wiem czy wiesz, że nasz wyleniały Vigutek również na Razem głosiowal. Rzeczywiście Vigutek, syn piekarza i nauczycielki to resortowe dziecko i establiszment III RP...
    No i co, mam się naśmiewać do jakiego upadku przywiodła JBPP nienawiść do Manitou?

    Na złość Kaczyńskiemu zagłosiuję na Razemu.
  • Vigutek to JBPP? Poważnie?? 8-}
  • Eden napisal(a):
    Vigutek to JBPP? Poważnie?? 8-}
    Chemicznie czysty przykład.
  • a co to znaczy?
  • dyzio napisal(a):
    a co to znaczy?
    Jeszcze Bardziej Prawdziwa Prawica.
  • Eee, żeby miłośnika Lady Gaga i Baader-Meinhof od razu do czubków i szurów klasyfikować...
  • Eden napisal(a):
    I wie co Kolega? Zdumiało mnie, że ci z Razem to dobrze rozumieją, że TK służy głównie interesom establiszmentu III RP, a nie zwykłych ludzi pracy. A pomimo tego wpisują się w scenariusz przygotowany gdzieś na Czerskiej... Naprawdę nie mogę tego zrozumieć
    bo nie są autentyczni, to zwykły postkomunistyczny (żydokomunistyczny ;)) pomiot, a ich naczelnym pragnieniem jest zabijanie dzieci. A tym, które przeżyją, robienie dżendera. Prawa lokatorów i pracownicze to kwiatek do kożucha, taki odpowiednik ślubu kościelnego Donka.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Nawet przejrzałem sobie kandydatów Razemu w Krakowie. Większość ludzie młodsi ode mnie, na jakiś studiach doktoranckich. .
    fizyka, biotechnologia i matematyka? ;)

  • loslos
    edytowano March 2016
    Jakoś tak się porobiło, że wśród fizyków, informatyków i matematyków są najwięksi debile. Z różnych grup zawodowych najbardziej poczytalni są chyba inżynierowie, w moim instytucie jest kilku hardkorowych komuchów ale nie ma ani jednego kodziarza.
  • Qiz, chorobliwe żydozerstwo to odwrócony antypolonizm. Sezonowa sympatia do PiS to tylko kwiatek z Dolomitów przypięty do kożucha kon-Donka
  • Coś w tym musi być Losie. Moja koleżanka z pracy, nauczyciel fizyki, również głosiowała na Razemu...
    :(|)
  • Powtarzała się chyba filologia słowiańska :D
  • los napisal(a):
    Jakoś tak się porobiło, że wśród fizyków, informatyków i matematyków są najwięksi debile. Z różnych grup zawodowych najbardziej poczytalni są chyba inżynierowie, w moim instytucie jest kilku hardkorowych komuchów ale nie ma ani jednego kodziarza.
    Chodziło mi o to, że tacy doktoranci raczej nie mieliby czasu na politykie.
    A głupi ludzie są wszędzie, co do nadreprezentacji nie będę polemizował- syndrom pozjadania wszystkich rozumów. Zdrowy rozsądek to może mieć rolnik, robotnik i babcia z różańcem ;)
  • Eden napisal(a):
    Qiz, chorobliwe żydozerstwo to odwrócony antypolonizm. Sezonowa sympatia do PiS to tylko kwiatek z Dolomitów przypięty do kożucha kon-Donka
    Dlaczego próbujesz, poprzez osobiste wycieczki, maskować FAKT, że potomstwo żydokomuny jest wysoce nadreprezentowane we wszelkich antypolskich ruchach, nie wyłączając Razemowców?
    Amchu?.
  • To nie FAKT, to urojenia. Chorobliwe urojenia, że Razemowcy mają cokolwiek wspólnego z III pokoleniem UB.
    Amciu
  • Przejeżdżałem dzisiej Alejami i dwiem demonstrancje widział pod URM-em. Z 50 osób w Razemie, ze 20 w KOD-zikach.
    Se pomyślałem, wolność u nasz jak w Ameryce! Wolno, wolno manifestować p-ko prezydentowi USA!
  • edytowano March 2016
    Dokładnie Ignacu. A niech tam sobie ta wrażliwa, zbuntowana i kontestująca każdy System i każdą Waadzę młodzież z Razem protestuje ile chce. W ten sposób daje nam dowody na doskonałe funkcjonowanie demokracji i wolności słowa w naszym kraju. Byleby tylko nie zwąchiwali się z KODzikami. Mi tam oni nie przeszkadzają
  • edytowano March 2016
    qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Jakoś tak się porobiło, że wśród fizyków, informatyków i matematyków są najwięksi debile. Z różnych grup zawodowych najbardziej poczytalni są chyba inżynierowie, w moim instytucie jest kilku hardkorowych komuchów ale nie ma ani jednego kodziarza.
    Chodziło mi o to, że tacy doktoranci raczej nie mieliby czasu na politykie.
    A głupi ludzie są wszędzie, co do nadreprezentacji nie będę polemizował- syndrom pozjadania wszystkich rozumów. Zdrowy rozsądek to może mieć rolnik, robotnik i babcia z różańcem ;)
    http://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/8261/trybunal-konstytucyjny-jakiś-balagan-jest-delikatnie-mowiac#latest :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.