Skip to content

Marian Kociniak nie żyje

edytowano March 2015 w Kultura
+++

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Otagowano:

Komentarz

  • +++
  • R. I. P.
  • Wikipedia podaje, że 11 lutego zmarła jego żona Grażyna.
  • ciekawe jak przedstawił się św. Piotrowi na bramie? Pewnie "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz" dla śmiechu...
  • Tak jak pięć lat temu Bronisława Komorowskiego poparli m.in. Piotr Adamczyk, Artur Barciś, Andrzej Chyra, Filip Bajon, Jacek Borcuch, Feliks Falk, Janusz Głowacki, Andrzej Grabowski, Agnieszka Holland, Tomasz Karolak, Marian Kociniak, Krzysztof Kowalewski, Krzysztof Materna, Anna Nehrebecka, Wojciech Pszoniak, Daniel Olbrychski, Magdalena Łazarkiewicz, Andrzej Seweryn, Jerzy Skolimowski, Stanisław Tym, Andrzej Wajda czy Zbigniew Zamachowski, tak i tym razem będzie bogata reprezentacja tego środowiska przy obecnym prezydencie.
    "wPolityce.pl" 06.03.2015

    +++
  • +

    Historia taka - zassałem sobie wczoraj film pt. Jak rozpentauem II WŚ. Bo nigdy nie widziałem tegoż klasyka całego. Zacząłem sobie rano oglądać po nocce. Zasnąłem, wstałem, wchodzę na EC i widzę ten temat...

    Drugi raz mam podobną sytuację. Poprzednio podczas porannej prasówki w postaci bodajże jakiejś starej Angory czytałem wywiad z prof. Religą. Minęło parę godzin i słyszę w radiu, że zmarł...
  • Alcor- to nie czytaj nas
  • alcor - czytaj i oglądaj kogo trzeba ;)
  • Tembarziej, że Qrvski właśnie co ukończył rzeczone pół stulecia.
  • @starybelf "byłby to dla mnie zaszczyt, zagrać postać prezydenta Lecha Kaczyńskiego" - tak zareagował Marian Kociniak po pamiętnej odmowie Mariana Opani.
  • mmaria napisal(a):
    @starybelf "byłby to dla mnie zaszczyt, zagrać postać prezydenta Lecha Kaczyńskiego" - tak zareagował Marian Kociniak po pamiętnej odmowie Mariana Opani.
    Tego nie znałem :-S :-?? @-) mimo, że regularnie czytuję wPolityce.pl i że tam tego nie zamieścili, bądź uszło mojej uwadze.
  • edytowano March 2016
    wPolityce.pl mogło nie być. Na pewno było w papierowym wydaniu Sakiewicza, bo specjalnie ten numer Gazety Polskiej kupiłam. Wspólnie z Kociniakiem podobną deklarację złożyło trzech innych aktorów, których nazwisk niestety nie zapamiętałam.
    Być może była to GPC.

    Ale od czego wujek Gugiel? Pytasz i wiesz: Kociniak, Pyrkosz, Nowak ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.