Skip to content

"Przed jakimi nowymi wyzwaniami stoi Polska, skoro potrzebujemy az takich znakow?"

edytowano March 2015 w Forum ogólne
kolejny cud eucharystyczny w naszym kraju:
http://wpolityce.pl/kosciol/288253-tylko-u-nas-nowy-cud-eucharystyczny-w-polsce-tkanka-jest-najbardziej-podobna-do-miesnia-sercowego-ze-zmianami-ktore-czesto-towarzysza-agonii

mowie kolejny, bo po Sokolce, nie cudem ale jednak znakiem byla akcja PRP Andrzeja Dudy w sierpniu 2015.
Teraz Legnica, jakby od Sokolki po przekatnej przez Warszawe do Legnicy.
Znaczy Braun ma racje: Ida dla nas ciezkie czasy.

Otagowano:

Komentarz

  • A co powiedział konkretnie Brraun ?
  • ze trzeba sie modlic za obecny rzad, bowiem decyzja innych, liczacych sie rzadow odnosnie Niepodleglej brzmi: NIET, Nein, No etc...
  • edytowano April 2016
    Dzięki. A co do dwóch cudów eucharystycznych w tak krotkim czasie, w jednym kraju to rzeczywiscie daje do myślenia. Nie ma przypadków - są znaki.
  • Obstawiam że biskup Rzymu odbędzie pielgrzymkę do Lichenia i przedłuży się ona do kilku lat lub kilku konklawe.
  • Waski napisal(a):
    Obstawiam że biskup Rzymu odbędzie pielgrzymkę do Lichenia i przedłuży się ona do kilku lat lub kilku konklawe.
    Aleossohozi? Że ten pan papież tak zrobi? Dlaczemu?
  • Może nie ten a następny. Dlatemu ze głupio będzie urzedować pod zieloną szmatą. A w Licheniu jest apartament papieski po JP2 i czeka gotowy by go ponownie zająć. Po prostu uważam ze postawienie takiej świątyni pośrodku wypizdowa tez jest znakiem.
  • Ach ta wielkopolska mocarstwowość.

    To chyba następny, dla Buonasery za dużo tam złota ;)
  • No właśnie Licheń jest w sam raz dla Franciszka. Wszystko jest tanie bo nowe i plastikowe.
  • Ale Licheń się nie rymuje z Babilonem.
  • Z lichem się rymuje.
  • Milo, ze sobie koledzy tak krotochwilnie w tym temacie uzywacie...
  • balbina napisal(a):
    Milo, ze sobie koledzy tak krotochwilnie w tym temacie uzywacie...
    Mogę napisać, że niektóre działania obecnego Papierza też mnie konfudują.
    Co do merituma, to w obecnych czasach brak objawień Maryjnych, a pojawienie się objawień Eucharystycznych mocno mnie niepokoi.

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Mogę napisać, że niektóre działania obecnego Papierza też mnie konfudują.
    Koty też można skonfundować


  • balbina napisal(a):
    Milo, ze sobie koledzy tak krotochwilnie w tym temacie uzywacie...
    Ale jak sam Papież zaprasza muzułmanów do zlupienia Romy to co mamy myśleć?
  • A we TV wieczorem było o tym: to pierwszy ZATWIERDZONY przez Rzym cud! Sokółkowy wciąż czeka na...
    Bo okazałao się, że zdarzenie w Legnickim kościele było 25.XII.2013 roku! I wszystko trzymano w tajemnicy! I to jest właściwe: odsunięcie od siebie podejrzeń o oszustwo.
    W Sokółce (chyba?) od razu zrobiło się głośno.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    ... , to w obecnych czasach brak objawień Maryjnych, a pojawienie się objawień Eucharystycznych mocno mnie niepokoi.

    (nie wiedziałem, gdzie njusa włożyć, a wątek o "iskrze z Polski" jakoś mniej mi pasował, niż ten to podwątek licheński)
    Nasz Dziennik, pn. 4.01.2021
    Przepowiednia licheńska
    Jeśli Naród Polski się nawróci, będzie ocalony i wywyższony - ks. Jerzy Banak przypomina proroctwo Matki Bożej w Licheniu.
    ??? (proroctwo; myślałem że tylko Gietrzwałd ma "certyfikat")

    To zapowiedź artykułu w jutrzejszym, wtorkowym wydaniu. Będzie prassówka.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.