Skip to content

Pan Balcer z Banderolandu

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Ukraińcy też ludzie, więc i tak po ludzku im współczuję.

http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/leszek-balcerowicz-wszedl-do-ukrainskiego,38,0,2066726.html

Komentarz

  • 7dmy napisal(a):
    Ukraina się z tego już nie podniesie.
    Ukraina miała i ma się z tego nie podnieść. Bo po co był II majdan?
    Ja może i mam awersję na Ukraińców, ale jak się niszczy rozsądnego prezydenta Juszczenkę, to teraz czas na Balcera.

  • Ciężko doświadczony naród.
  • Jeżeli Balcerowicz zrobi taką robotę jak u nas dla Zachodu, tyle że na Ukrainie dla nas, to dlaczego nie ? Trochę podwójne standardy stosuję, ale jeżeli z tego trola ma być jakikolwiek pożytek to właśnie taki. Ale nie wierzę, on cały czas służy tym samym panom. Możemy skorzystać, ale tylko trochę. No i po jego cudach na bank skoczy antypolonizm wśród Kozaków.
  • Niech od razu przygotują transparenty z hasłem "Balcerowicz musi odejść", przyda im się.
  • 7dmy napisal(a):
    ale czemu ci Ukraińcy są tacy głupi ?
    Z tego co mówił Kieżun, Balcerowicz był piątą czy szóstą osobą z łapanki (poprzednie odmówiły) na reformatora gospodarki. Łapankę zorganizowali i decyzję podjęli Adaś z Bronisławem i Jackiem. Zachodniacy przywieźli plan, który się panom spodobał, chociaż jak sami przyznawali nic łapali, bo się nie znali. To był swego rodzaju spontan. Dlaczego my byliśmy tacy głupi ?

    My ?
  • Współ-czuje Ukraincom i 3mam kciuki, że się im uda a tym samym Balcerowi nie.
  • janosik napisal(a):
    Niech od razu przygotują transparenty z hasłem "Balcerowicz musi odejść", przyda im się.
    A może od razu im takie sprzedać, póki jeszcze mają hajs? ;)
  • Budyń78: Za kilkadziesiąt lat jakiś ukraiński Smarzowski będzie zbierał pieniądze na film "Balcerowicz"...
  • JORGE napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    ale czemu ci Ukraińcy są tacy głupi ?
    Z tego co mówił Kieżun, Balcerowicz był piątą czy szóstą osobą z łapanki (poprzednie odmówiły) na reformatora gospodarki. Łapankę zorganizowali i decyzję podjęli Adaś z Bronisławem i Jackiem. Zachodniacy przywieźli plan, który się panom spodobał, chociaż jak sami przyznawali nic łapali, bo się nie znali. To był swego rodzaju spontan. Dlaczego my byliśmy tacy głupi ?

    My ?
    Może też był z łapanki i nikt poważny się nie zgodził. Chciałbyś teraz zostać dajmy na to ukraińskim ministrem infrastruktury, budownictwa? (celowo dałem działkę, w której jak rozumiem siedzisz)
  • Śmichy chichy, ale jak tryzuby zaczną z głodu zdychać, to już tak Lachów nie będą poważać. Spójrzcie, że dziś oni mają do nas dużo lepsze nastawienie, niż my do nich (całkowicie słusznie zresztą).
  • qiz napisal(a):
    Śmichy chichy, ale jak tryzuby zaczną z głodu zdychać, to już tak Lachów nie będą poważać. Spójrzcie, że dziś oni mają do nas dużo lepsze nastawienie, niż my do nich (całkowicie słusznie zresztą).
    Sądzę, że instalatorzy tego szkodnika dobrze o tym wiedzą.
  • To tam jest jeszcze tyle do ukradzenia? znaczy sprywatyzowania ;)
    no i co z Lewandowskim Januszem i jego weźcie do kompletu.
  • Ziemia paanie, ziemia ...czarnoziem
  • Szmulka: "Ktoś sympatyzujący z Ukraińcami powinien im przypomnieć, że mieli już Polaka u sterów ekonomii i skończyło się to dla nich Wielkim Głodem 32/33."
  • fatuswombatus napisal(a):
    Współ-czuje Ukraincom i 3mam kciuki, że się im uda a tym samym Balcerowi nie.
    Nie współczuję i 3mam kciuki za Balcera, że zrobi większy bałagan niż w Polszcze. Dlaczego?
    Dlatego
    http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/marsz-na-czesc-ss-galizien-we-lwowie-video


  • O kresy.ru, bardzo wiarygodne źródło. Napisali tam kto organizuje te marsze i że kacapia? Jasne że nie napisali.
  • przemk0 napisal(a):
    O kresy.ru, bardzo wiarygodne źródło. Napisali tam kto organizuje te marsze i że kacapia? Jasne że nie napisali.
    Wiadomość podano również w TV Republika, a jest to stacja filokozacka i prosawczenkowa (niezależnie od tego, że ostatnio tylko oglądam TV Rebublikę, TV TRWAM i Oj!roszport - bo snooker).
  • Witam korzystam z usług kzk gop :)
    Trochę się spóźnię
  • robert.gorgon napisal(a):
    Witam korzystam z usług kzk gop :)
    Trochę się spóźnię
    hehe, to miało być w wątku piffkowym...
    ale w końcu dojechałeś do Piekar!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.