Skip to content

Ile lat, i czy w ogóle, za ćpanie?

edytowano April 2016 w Forum ogólne
Jaka jest kara, jeśli jest, za szprycowanie się herą w bugoodrzu?

I czy TVN i inne stacje będą musiały przestawic się na program złożony z powtórek :D
«1

Komentarz

  • A podano listę odbiorców złapanego dilera? (Ciekawe, która to jego restauracja jest....)
  • Za zażywanie - żadna. Za posiadanie jest kara.
  • Osohozzi?
  • diler cwelebrytów i warsiawki wpadł, i sypie
  • A gdzie można o tym przeczytać?
  • W grypsach Brzoście zapewne.
    Natomiast co do dilera wieszczę, że już wkrótce przeczytamy o nim na klepsydrach. To osoba bardzo narażona obecnie na niespodziewaną wizytę późnowieczorną z piątku na sobotę...
  • edytowano April 2016
    Brzost napisal(a):
    A gdzie można o tym przeczytać?
    TVPInfo na przykład:
    W Warszawie doszło do rozbicia siatki handlarzy kokainą. Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało w tej sprawie pięć osób, w tym 48-letniego organizatora całego procederu. Z informacji uzyskanych przez naszego dziennikarza wynika, że diler działał
    w środowisku celebrytów, biznesmenów i warszawskiej śmietanki towarzyskiej.

  • fatuswombatus napisal(a):
    diler cwelebrytów i warsiawki wpadł, i sypie
    Fajosko!!!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    diler cwelebrytów i warsiawki wpadł, i sypie
    Fajosko!!!
    No ba! :D
  • Przez dwa lata majątek urósł do 2 milonów złotych - jaka jest marża w tym biznesie???
  • Sądzę, że ponad 100%.
  • alcor napisal(a):
    Sądzę, że ponad 100%.
    Raczej 2-3 razy tyle.
  • alcor napisal(a):
    Sądzę, że ponad 100%.
    Z definicji to raczej niemożliwe (-:
    http://www.findict.pl/slownik/marza
  • trep napisal(a):
    alcor napisal(a):
    Sądzę, że ponad 100%.
    Z definicji to raczej niemożliwe (-:
    http://www.findict.pl/slownik/marza
    Na podlinkowanej stronie są podane dwa sposoby liczenia marży:
    "w stu" - i tam marża zawsze jest mniejsza niż 100% bo w tym przypadku 100%to cena sprzedaży towaru
    ale już przy marży "od sta", gdzie 100% to cena zakupu marża może być wyższa niż 100%....
  • loslos
    edytowano April 2016
    Etat się ledwo zwolnił a ci nic nie poczekajo... Ech.
  • To chyba bardziej na działalność niż etat ;)
  • DMC napisal(a):
    alcor napisal(a):
    Sądzę, że ponad 100%.
    Raczej 2-3 razy tyle.
    Zależy jakie powiązania narkotykowe miał ten diler. Bo może słabe, a nadrabial kontaktami w kręgach cwelebryckich.

  • romeck napisal(a):
    (....)w środowisku celebrytów, biznesmenów i warszawskiej śmietanki towarzyskiej.

    Pokażą Bukowskiego, młodego Antka Królikowskiego, a Kuźniar się wywinie jak w Walmarcie.

  • Powiem tak:

    Jeśli PiS, i rząd, przegapi taki dar z niebios to znaczy że nasi spin dohtorzy nie ogarniają niczego ponad technologię wrzeciona z przęślikiem.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Powiem tak:

    Jeśli PiS, i rząd, przegapi taki dar z niebios to znaczy że nasi spin dohtorzy nie ogarniają niczego ponad technologię wrzeciona z przęślikiem.
    A jakie nazwiska na narko-giełdzie?
  • Kolejne przystawki na tacy podane, na gorąco, bez obrobki gotowe do schrupania...
    To kolejny prezent na tacy po zdarzeniach z sędziowskimi skandalicznymi wyrokami ws gwałtu
  • Ciekawe jaki koks bierze Jakub Sobieniowski i Krzysztof Skórzyński z tefałen, że takie odloty cały czas zaliczajo...
    I-)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Powiem tak:

    Jeśli PiS, i rząd, przegapi taki dar z niebios to znaczy że nasi spin dohtorzy nie ogarniają niczego ponad technologię wrzeciona z przęślikiem.
    A jakie nazwiska na narko-giełdzie?
    Na razie cicho cicho cichOOteńko.....Jak makiem,,,wróć! nie makiem, makiem nie wolno, zasiał
  • Siała baba mak
    I dostała dwa lata
    A dziad wiedział nie powiedział
    I dostał rok za współudział
  • Ja wczoraj w radio słyszałem już początki "ustawiania przekazu": Diler to złoczyńca i pewnie dla ratowania własnej skóry nie zawaha się przed oczernieniem innych. Dlatego to co zezna o swoich klientach należy traktować z duża rezerwą, zwłaszcza, że nadgorliwa ziobrowska prokuratura może chcieć wykorzystać bandziora do ataków na porządnych ludzi, ki których jedyną winą jest krytyczny stosunek do obecnej władzy.
  • pawel.adamski napisal(a):
    Ja wczoraj w radio słyszałem już początki "ustawiania przekazu": Diler to złoczyńca i pewnie dla ratowania własnej skóry nie zawaha się przed oczernieniem innych. Dlatego to co zezna o swoich klientach należy traktować z duża rezerwą, zwłaszcza, że nadgorliwa ziobrowska prokuratura może chcieć wykorzystać bandziora do ataków na porządnych ludzi, ki których jedyną winą jest krytyczny stosunek do obecnej władzy.
    Ciekawe, czy niemiecki "Fak" będzie zainteresowany tematem.
  • Profesjonalny diler tylko sprzedaje, nie uzywa towaru którym handluje, dlatego jego zeznania bylyby stokroc wartościowsze od zeznań "ofiar" narkobiznesu
  • Ciekawym, na ile medialne wypłynięcie tematu ratuje tyłek temu i owemu celebrysiu, który dostał bezcenny czas na pozbycie się trefnego towaru.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Powiem tak:

    Jeśli PiS, i rząd, przegapi taki dar z niebios to znaczy że nasi spin dohtorzy nie ogarniają niczego ponad technologię wrzeciona z przęślikiem.
    Ja mam nadzieję, że to nie dar z niebios, tylko zaplanowana akcja.
  • Pigwa napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Powiem tak:

    Jeśli PiS, i rząd, przegapi taki dar z niebios to znaczy że nasi spin dohtorzy nie ogarniają niczego ponad technologię wrzeciona z przęślikiem.
    Ja mam nadzieję, że to nie dar z niebios, tylko zaplanowana akcja.
    A kysz siło nieczysta! A kysz, a kysz, a kysz.

    Że PiSowscy siepacze i tajna policja prześladuje niewinnych? Że aresztuje czyniącego dobro i przynoszącego ulgę chorym celebrytom??? ( Tu się uprasza zapoznać z mediami kim ci chorzy być mogą i są)

    Żadna tam zaplanowana. Akurat polucjant i polucjantka przechodzili z tragarzami a tu masz babo makowiec diler diluje a cwelebryta ćpunuje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.