Skip to content

O pewnym podoficerze WSI

To prawda, czy tylko taka zniewaga rzucona w szale bitewnem?

Komentarz

  • No właśnie, postać pana browarnika jest najciekawsza w całym zamieszaniu. Jeszcze kilka miesięcy temu pan ów był ciemnym ludem, którego piwa ludziom światłym pić się nie godzi, a w wyborach poparli go ruchacze, których on wcześniej sfinansował. A teraz browarnik staje się głównym ich krytykiem w klubie. Ciekawe1.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    No właśnie, postać pana browarnika jest najciekawsza w całym zamieszaniu. Jeszcze kilka miesięcy temu pan ów był ciemnym ludem, którego piwa ludziom światłym pić się nie godzi, a w wyborach poparli go ruchacze, których on wcześniej sfinansował. A teraz browarnik staje się głównym ich krytykiem w klubie. Ciekawe1.
    Pem tak, że tacy co bardziej światli ludzie również zniechęcali do tego konkretnego piwa, ale to z racji rzekomych radzieckich związków ajenturalnych pewnego pana, tego samego co go znieważają podejrzeniami o bycie prostym unteroffizierem.
  • Ja tam wiadome piwo piłem już od 2009 r., nie znając powiązań tego pana. W Gliwicach się przerzuciłem bardziej na Raciborskie.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Ja tam wiadome piwo piłem już od 2009 r., nie znając powiązań tego pana. W Gliwicach się przerzuciłem bardziej na Raciborskie.
    Wbrew pozorom nie jest to wątek o piwie.
  • Wiem, ale chyba temat niepiwny został wyczerpany. Są plotki, że browarnik jest podoficerem, ale nie wiemy czy to prawda.
    A piwo... możemy przynajmniej zbadać organoleptycznie ;)
  • mam insajderskie info z mikroświata piwowarów rzemieślników, że browarnik jest też bojkotowany przez najbardziej hardcorowych piwowarów i piwoszów, ale nie z pozycji obyczajowo-genderowych, ani smakowych. Poszło podobno o nieuczciwość branżową.
  • po owocach poznajemy- podoficer rozpieprzył RN i jest oficerem prowadzącym Kukiza.

    w tym wszystkim dziwi zachowanie Chruszcza- jako były europoseł powinien być niezależny finansowo. Dziwi tym bardziej, że w EUP robił rzeczy geopolitycznie arcychwalebne, tzn. pompował eurokasę w separatyzm i organizacje 'tożsamościowe' Serbołużyczan. A teraz zachowuje się jak rasowy Moskal.

    BTW- mam przeczucie, że stosunek do Rosji będzie papierkiem lakmusowym Kukizoludków i resztek po RN. Otóż Winniczek - co może dziwić- jest conajmniej rusosceptyczny, jeśli nie rusofobem.
  • Być może jako europoseł bardzo szybko przyzwyczaił się do życia na pewnym poziomie i stał się jeszcze bardziej zależny finansowo niż był przedtem.
  • qiz napisal(a): (..)dziwi zachowanie Chruszcza- (..).
    mnie, pamiętając jego różne wybory jakoś mniej (cza by sięgać do Młodzieży Wszechpolskiej z czasów końskich)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.