Skip to content

Legitymizacja i JK

edytowano May 2016 w Forum ogólne
Kto Jaru napisał tekst?
Ten jeden wyraz zniweczył rangę przemowy (TvP INFO). Koń trojański.
Z pewnością nam to nie przeszkodzi, ale sępy takiej gratki nie przepuszczą.
#-o
JK coraz bardziej zdeprymowany. Lepiej by było, gdyby przestał zaglądać do trefnej kartki i zaczął mówić własnymi słowami.

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Komentarz

  • Ech... zwykłe przejęzyczenie JarKacza, nie szukałbym na siłę jakiegoś drugiego dna.
    Generalnie przemówienie super, w końcu nakreślenie jakiejś strategii działań politycznych i horyzontów czasowych. Szkoda tylko, że nadal nie ma zapowiedzi mobilizacji mas i masowych demonstracji za zmianami następującymi w kraju
  • edytowano May 2016
    Tak, teraz nie czyta. Jest sobą.
    Przemówienie świetne, ale zobaczysz komentarze w szmatławcach.
    Chociaż zapowiedź zmiany Konstytucji nie powinna być niezauważona.
    A tak przed manifestacją 7 V - podkreślenie odrzucenia kompromisu w sprawie TK przez Rzeplińskiego i zapowiedź nieulegania anarchii, to pokaz siły, czyż nie?

    Wytrącił organizatorom marszu szable z łapek.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Pofragmentowane.
    Tu już w jednym kawałku:

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ok. 20 minuty zaczyna niezdrowy 'onanizm' Morawieckim i jego PR. Żeby parę minut przejść do wątku tych, którzy są ponad prawem i wolno im więcej.
    Ach, gdyby CBA dobrała się do dupy aferałom od afery opcyjnej... Rozmarzyłem się.
  • @quiz

    to jest wlasnie to czego mi brakuje w tej Dobrej Zmianie: rozliczanie za afery.
    moze chodzi o to, ze to rozogniloby nasze lemingoskie spoleczenstwo i PIS uznal, ze najpierw chleb a potem igrzyska.
    Oby. nie wyobrazam sobie kolejnej grubej, a chocby i cienkiej, kreski...
  • loslos
    edytowano May 2016
    qiz napisal(a):
    Ach, gdyby CBA dobrała się do dupy aferałom od afery opcyjnej... Rozmarzyłem się.
    Tylko CBA? Działania miały znamiona zdrady stanu.
  • A mnie tam obojętne kto dokonuje aresztowania czy wyroku, może to być nawet ochotnicza straż pożarna.
  • Ochotnicza straż pożarna ma aresztować wicepremiera?
  • za aferę z instrumentami pochodnymi :)

    Ale byłby szacun na dzielni. A śledztwo przeprowadza nadleśnictwo lub sanepid. Hehe
  • Strasz Porzarna powinna pilnować aby stosy płonęly wesoło. Nadleśnictwo dostarczy drwa. Sanepid sprawdzi czy wszyscy mają czyste ręce. Wymiar sprawiedliwości biędzie sprawdzać wymiary a policja pędzie sprawdzała polisy.
  • Trybunał ludowy :)
  • Znaczy Koleżeństwo postuluje autolustrację rządu? Czy ma być przed, czy po lustracji poprzedników?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.