Skip to content

Czubaszek nie żyje

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Donoszą.
Chyba nie życzyła sobie, by się modlić za jej duszę?

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Otagowano:
«1

Komentarz

  • Może zmieniła zdanie

  • A znaliśmy ją?
  • Jak prokuratora Szeląga.
  • Już była rozmowa o sensie modlitwy za osoby, które znamy tylko z mediów.
  • +
    Tutaj w sumie również nikt mnie nie zna. Może kiedyś jednak ktoś pomodli się i za mnie, kiedy przyjdzie mój czas
  • Pani Śmierć. Jak ją trafnie określił kiedyś Fatus.
    Odżegnywała się od modlitw.
  • Andrzej Duda ‏@AndrzejDuda · 12 min.12 minut temu

    Odeszła Pani Maria Czubaszek. W wielu sprawach mieliśmy różne poglądy i czasem mnie krytykowała. Czyniła to jednak z humorem i urokiem. Żal

  • + Oczywiście, ze ją znaliśmy. Czy trzeba znać kogoś osobiście, aby się pomodlić za niego? Znaliśmy ją z działalności i wypowiedzi,w tym z dowcipu i radości jaka nam dawała kiedyś dawno, a także niestety z jej błędów i zgorszeń, które czyniła w ostatnich latach i stąd wiemy, ze szczególnie potrzebuje modlitwy wstawienniczej.
  • Aż się zainteresowałem kto to. Pisało, że zamordowała dwoje swoich dzieci.
  • Zlituj się Panie nad tą duszą +++
  • Mania napisal(a):
    Zlituj się Panie nad tą duszą +++
    +++
  • O Miłosierdzie Boże
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    O Miłosierdzie Boże
    +
    +++

  • filystyn napisal(a):
    Aż się zainteresowałem kto to
    Musi Kulega filystyn mocno młodociany :/
  • Znałem "od zawsze". jako "trójkowicz"...
    żal że taka antykatoliczka
  • romeck napisal(a):
    Znałem "od zawsze". jako "trójkowicz"...
    żal że taka antykatoliczka

    Mam to samo.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Za chwalenie się zamordowaniem dzieci duży minus i plusa ode mnie nie będzie.
  • Ode mnie też. Za tego ćpuna Leszczyńskiego to chyba cały różaniec zmówiłem ale za te czarownice nie mogie. Czubaszek i Karolak, cóż to mogły by być za dzieci...
  • Proponuję polubownie. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Jeżeli pani C. dostąpiła tej łaski, że się tam znalazła - to i za nią będzie. A jeżeli nie - to żadne modlitwy jej już nie pomogą, a ta konkretna przyda się innym.
    +
  • krzychol66 napisal(a):
    Proponuję polubownie. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Jeżeli pani C. dostąpiła tej łaski, że się tam znalazła - to i za nią będzie. A jeżeli nie - to żadne modlitwy jej już nie pomogą, a ta konkretna przyda się innym.
    +
    +
  • Mię się wydawa, że ani plusik ani jego brak nie wymagają tłumaczenia się, albowiem to co dzieje się między człowiekiem a Bogiem jest sprawą wielce intymną. Ale skoro już to powiem że od czasu lektury Potopu kieruję się dewizą Pana Wołodyjowskiego wypowiedzianą przy innej okazji ale chyba dość uniwersalną: "Modlitwy zawsze potrzebne bo może i na czyj inny rejestr będą wpisaną albo i na nasz własny"
  • Brzost napisal(a):
    Mię się wydawa, że ani plusik ani jego brak nie wymagają tłumaczenia się, albowiem to co dzieje się między człowiekiem a Bogiem jest sprawą wielce intymną. Ale skoro już to powiem że od czasu lektury Potopu kieruję się dewizą Pana Wołodyjowskiego wypowiedzianą przy innej okazji ale chyba dość uniwersalną: "Modlitwy zawsze potrzebne bo może i na czyj inny rejestr będą wpisaną albo i na nasz własny"
    +++
  • krzychol66 napisal(a):
    Proponuję polubownie. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Jeżeli pani C. dostąpiła tej łaski, że się tam znalazła - to i za nią będzie. A jeżeli nie - to żadne modlitwy jej już nie pomogą, a ta konkretna przyda się innym.
    +
    +
  • edytowano May 2016
    image
    image
    Bo je lubiła.


    No cóż...
    Czasem modlitwa jest perłą...

    Pisarka nie chciała, by na jej pogrzebie została odprawiona msza, w związku z tym ostatnie pożegnanie Marii Czubaszek odbyło się w Domu Przedpogrzebowym na Powązkach Wojskowych.

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-pogrzeb-marii-czubaszek,nId,2204466#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
    ~X(

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    No cóż...
    Czasem modlitwa jest perłą.
    Zawsze.

  • Skąpiradła. Zamiast parówek, powinni położyć 3 paczki fajek - dzienny przepał Marii Cz.
  • Palikociarnia. Na pogrzebie tez robią happeningi i puszczają głośno bąki.
  • No przyznam się, że z tymi parówkami to mnie jednak troszkę zatkało.
  • To nie są parówki, to coś lepszego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.