Skip to content

Jasnowidze napinają muskuły :) AD aniołem!!!

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Czasy jakie są każdy widzi. Żerowisko dla różnych jasnowidzów murowane. Gdzie nie dotkniesz -wieje strachem. Choć nie do końca. Otusz chadza taka gadka, że świata nie da się zniszczyć, bo w walce ze złem strzegą go awatary (rodzaj wszechmocnych aniołów?). Na całym globie jest ich 16 sztuk, poumieszczanych w różnych krajach. I tylko jeden kraj ma, wedle gadki "jasnych", aż dwóch. To Polska. Jednym z awatarów jest prawdopodobnie - mówią dalej - nasz Andrzej Duda. Co w tym ważne? Ano to, że lud to słyszy/ czyta i zaczyna inaczej/ z nadzieją na naszego AD spoglądać. I to jest w tym dobre :))))))
Otagowano:

Komentarz

  • a siedziałam dni parę na różnych forach i you tubach i takie coś wyłapałam. O linki nie pytaj, bo nie zapisuję.
  • No, coś na rzeczy jest. Mówią, ze Duduś został prezydentem Austrii właśnie.

    image
    image
  • Jeju, bliźniaki!!!
  • Imperium wraca, nie ma wyjścia. Ale stolnica tym razem będzie w Żywcu.
  • przestańcie, bo niedawno zdjęcia Putina sprzed 100 lat pokazywali...
  • My tu se gadamy o Pilsudskim i Dmowskim, a przeciez byla jeszcze trzecia droga, galicyjskich konserw!
  • polmisiek napisal(a):
    My tu se gadamy o Pilsudskim i Dmowskim, a przeciez byla jeszcze trzecia droga, galicyjskich konserw!
    ...i w rozmowie przerwa
    Willi mówi, że dla niego
    to zgniła konserwa!
  • Dokładnie, zgniła i lekka stęchła już. Dawaj Ignac zapal Bielamora z Edenem lewakiem
  • Już niegłupim, iżbym wierzył
    w jakąś ziemską przyszłość błogą.
    Iżbym czołem tam uderzył
    gdzie potrzeba kopnąć nogą.
    ( w naszej Galicji takowy wierszyk chadzał. Ukochany wierszyk mego Taty).
  • PAD ma niezłą łapę, jakby tak przyłożył Schetynie... :-D
  • Zazu napisal(a):
    Jeju, bliźniaki!!!
    Może kuzyni? Zdaje się, że ojciec PAD pochodzi z Galicji, ciekawe, skąd ród p. Hofera? :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.