Skip to content

W końcu odwołali ambasadorra

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Długo się cackali z tym. Pewnie chciano poczekać do końca kadencji, ale ambasadorre nie dawał powodów na takie rozwiązanie. Dobrze, że go pogonili. #dobrazmiana
Otagowano:

Komentarz

  • O ile wiem, Waszczykowski zezwolił ambasadorom (bo nie tylko Shnepfowi) pełnić funkcje do końca czerwca, aby nie przerywać ich dziatkom roku szkolnego. Ot, takie złote serduszko okazał był, niekoniecznie licząc się z interesem Ojczyzny.
  • Może, kurrrva, jeszcze Waszczykowski tym parchatym bachorom prezenty na dzień dziecka kupi?
  • W Starych Dobrych Czasach pracownicy firm państwowych dostawali na swoje dzieci prezenty, no przynajmniej bożonarodzeniowe pamiętam, jako dzieciak kierowcy PKS. Na dzień dziecka chyba też coś było ale głowy nie dam.
  • Do dziś jest to częsta pozycja w funduszu świadczeń socjalnych.
  • qiz napisal(a):
    Może, kurrrva, jeszcze Waszczykowski tym parchatym bachorom prezenty na dzień dziecka kupi?
    Waszczykowski do Watykanu!

  • Najwyższy czasik:

    "Rządowy projekt zmian w ustawie o służbie zagranicznej (druk nr 1385) przewiduje, że osoby, które do 31 lipca 1990 r. pracowały lub pełniły służbę albo były współpracownikami organów bezpieczeństwa na podstawie tzw. ustawy lustracyjnej nie będą mogły pełnić służby zagranicznej. Stosunki pracy z nimi wygasną w ciągu 30 dni. Ponadto osoby będące rodziną członków służby zagranicznej, zatrudnione w placówce zagranicznej będą musiały w ciągu 30 dni złożyć oświadczenia lustracyjne."
  • To jak z Berlinem będzie ?

    Jak dla mnie takie rozstrzygnięcie powinno dotyczyć też nauczycieli akademickich, nauczycieli nieakademickich, wszystkich korporacji prawniczych, członków organów statutowych spółek prawa handlowego, urzędników administracji państwowej i samorządowej oraz służb mundurowych.
  • Rafał napisal(a):
    To jak z Berlinem będzie ?

    Jak dla mnie takie rozstrzygnięcie powinno dotyczyć też nauczycieli akademickich, nauczycieli nieakademickich, wszystkich korporacji prawniczych, członków organów statutowych spółek prawa handlowego, urzędników administracji państwowej i samorządowej oraz służb mundurowych.
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.