Skip to content

Opole - Szpak się zdziwił

edytowano June 2016 w Kultura
Ja też.
Najlepszy z najlepszych?!




*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

«1

Komentarz

  • Opole strasznie zdziadziało. Chyba nawet za komuny był lepszy poziom. Jest zwyczajnie nudne.
  • Głos ma. Tylko te jego piski: Tatusiu, tatusiowi zawdzięczam - i w kółko, aż do sztuczności, aż do przekroczenia linii przesady. Tanie chwyty tego młodzieniaszka to efekt występu jego poprzednika - też aspirującego do głównej nagrody - który śpiewał piękną piosenkę "Dla Mamy".
  • Jak chcę posłuchać głosu w wykonaniu popularnym to włączam Franka S.

    To coś ani głosu ani talentu ni ma.

    Zmazać makijaż, ogolić łeb na łyso i wypOOścić na scęnę. Jaki będzie efekt?
  • Cyrylica napisal(a):
    Opole strasznie zdziadziało. Chyba nawet za komuny był lepszy poziom. Jest zwyczajnie nudne.
    No nie wiem, czy to było lepsiejsze


  • ho te hell is he Losie???
  • fatuswombatus napisal(a):
    ho te hell is he Losie???
    sądząc po serwerze (gdzie jest plik) to jakiś czeski kolega Karola Gotta :)
  • edytowano June 2016
    Tutaj mała próbka twórczości - tego łysego artysty z Czech :D


  • starybelf napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Opole strasznie zdziadziało. Chyba nawet za komuny był lepszy poziom. Jest zwyczajnie nudne.
    No nie wiem, czy to było lepsiejsze

    image
    Tragedia. :)
  • Jagger, który umiał się wydzierać, spotkał się z Sinatrą na scenie i zarzucił mu, że cicho śpiewa.
    - Bo umiem - odparł Sinatra :-D
  • Mania napisal(a):
    Jagger, który umiał się wydzierać, spotkał się z Sinatrą na scenie i zarzucił mu, że cicho śpiewa.
    - Bo umiem - odparł Sinatra :-D
    O to! Własnie TO!
  • Nigdy nie oglądałem Opola. Zawsze mnie to odpychało. I nie mam dzięki temu dylematu - "kiedyś było większa guano czy teraz"? ;)
  • edytowano June 2016
    Noo...





    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Były perełki, i je właśnie pamiętam. Jeszcze Niemen, Celińska. To była prawdziwa sztuka. Nie musieli robić z siebie dziwadeł, żeby ludzie zwrócili na nich uwagę.
  • Wąsate Janusze pokazywały jak grać:

  • E, najlepsze było głosowanie za pomocą aplikacji w konkursie bodaj Superpremier. Aplikację na Androida (nie wie pobrało całe 1000 osób i wygrał niejaki Mesajah. Zresztą, trochę oglądałem i momentów ciekawych trochę było - młodzi wykonawcy generalnie mają problem z wyraźnym śpiewaniem i tekstami.
  • edytowano June 2016
    Znalazł się na tym festiwalu facio jakiś chudziuteńki, strasznie nerwowy, z głosem piszczącej myszki, który śpiewał tak: siedzę godzinami i patrzę w ścianę, raz, dwa, trzy, cztery. Dalej w tekście było, że on tak siedzi z miłości do kogoś, domyśliłam się, że do jakiegoś facecika, ale nie mogłam pojąć jakim cudem ten gostek znalazł się na scenie. Ten występ powinien przejść do historii wszystkich opolskich festiwali, bo czegoś takiego jeszcze naród nie widział i nie słyszał... <:-P

    Zespół Space http://www.wykop.pl/link/2598323/opole-2015-skandaliczny-poziom-wykonawcow-zespol-space/ i Mandaryna to przy nim Mount Everest...

    Gejoza do sześcianu.
  • edytowano June 2016
    Najlepsiejszy okres Opola to moim zdaniem lata 1967-1975. Wówczas pojawiały się tam takie perełki:


  • "Zegarmistrza światła" fajnie się słucha, ale źle ogląda ;-) Te metroseksualne afrofryzury lat 70-tych to jednak porażka była. Już wolę kuce ;-)
  • Pomysleć że Mechanicy Szanty się do Opola nie zakwalifikowali.
  • Brzost napisal(a):
    "Zegarmistrza światła" fajnie się słucha, ale źle ogląda ;-) Te metroseksualne afrofryzury lat 70-tych to jednak porażka była. Już wolę kuce ;-)
    Teraz mnie te fryzury śmieszą, ale wtedy wydawały mi się cudne. :)
  • A kto pamięta tego gościa ? 1983 rok. Dla mnie to był szok.
  • Breguła miał talent do piosenek klimatycznych i sierceuszczypatielnych. Lata mojej młodości to hicior podczas przytulanek:



    Wrażliwiec z tego Breguły był. Zdecydował zakończyć żywot w 2007 roku.
  • Pamiętamy, oj pamiętamy
    adaho napisal(a):
    A kto pamięta tego gościa ? 1983 rok. Dla mnie to był szok.
    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
  • Były hity, które się słuchało chłonąc słowa, muzykę i wokal
    bo wszystkie te elementy były najwyższej jakości i człowiek miał ochotę to śpiewać, a właściwie, to się samo śpiewało i zapamiętywało, bo to była opowieść o czymś, np ta...


  • Mania napisal(a):
    Były hity, które się słuchało chłonąc słowa, muzykę i wokal
    bo wszystkie te elementy były najwyższej jakości i człowiek miał ochotę to śpiewać, a właściwie, to się samo śpiewało i zapamiętywało, bo to była opowieść o czymś, np ta...
    A potem kończy się w PO :(
  • Cyrylica napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    "Zegarmistrza światła" fajnie się słucha, ale źle ogląda ;-) Te metroseksualne afrofryzury lat 70-tych to jednak porażka była. Już wolę kuce ;-)
    Teraz mnie te fryzury śmieszą, ale wtedy wydawały mi się cudne. :)
    A ja bardzo lubię ten styl- fryzury, stroje, ogólnie lata 70te- już jako dzieciak tak miałem
  • Opole79-Tadeusz Chyła


  • Opole'68
  • peterman napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Były hity, które się słuchało chłonąc słowa, muzykę i wokal
    bo wszystkie te elementy były najwyższej jakości i człowiek miał ochotę to śpiewać, a właściwie, to się samo śpiewało i zapamiętywało, bo to była opowieść o czymś, np ta...
    A potem kończy się w PO :(

    Niestety.
    A tak mi się podobała:


    Teraz już nie. Beata K. stwierdziła ze łzami w oczach, że skoro przeżyła komunizm, to obecny rząd też przeżyje.


    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.