Skip to content

Czy Beata Szydło odejdzie ?

edytowano July 2016 w Forum ogólne
Tak twierdzi Rzepa
http://www.rp.pl/Polityka/307179953-Czy-czeka-nas-rekonstrukcja-rzadu-PiS.html?template=restricted

Ktoś coś wie ? Czy to prawda czy tylko wrzutka pana Mateusza? Z tego co wiem miał on zostać na ostatnim zjeździe wiceprezesem PiS a jednak (jeszcze) nie został.

Komentarz

  • No i?
    Rzepa to takie GófnoWyborcze tylko z zadęciem że dla eNteligencji.

  • Wiem, że Szułdrzyński to wuj.
  • Wrzutka, jak sądzę, ale czemu pana Mateusza ?
  • Z cała pewnością nie jest przez pisowców lubiany, bo jakiś czas temu zrobił im spore świństwo. Przekonamy się o wartości tej wrzuty, ktoś mógł go wykorzystać jako pudło rezonansowe.
  • los napisal(a):
    Z cała pewnością nie jest przez pisowców lubiany, bo jakiś czas temu zrobił im spore świństwo. Przekonamy się o wartości tej wrzuty, ktoś mógł go wykorzystać jako pudło rezonansowe.
    Nie byłby to pierwszy i ostatni raz.
  • edytowano July 2016
    Co do rzepy. Przypominam że nie dalej jak weekend inna dziennikurwa z tego szmatławca wysmarowała newsa iż Papież nie chce przyjechać do Polski na ŚDM bo nie podoba mu się co polski rząd robi z TK.

    Tak więc ten tego szambo nie jedno ma imię.
  • los napisal(a):
    Wiem, że Szułdrzyński to wuj.
    I owszem, panie dzieju...
  • edytowano July 2016
    .
  • Myślałem, że ten tekst Zdorta o papieżu to polewka z kodziarstwa? :)
  • edytowano July 2016
    extraneus napisal(a):
    Myślałem, że ten tekst Zdorta o papieżu to polewka z kodziarstwa? :)
    Być może ale ja już tak mam ze źle reaguję na kpiarza kpiącego ze wszystkiego. Nie jestem już pawiam czy kpi czy o drogę pyta, vide tekst o Tatarach czy też rechot n.t. Pokłosia.
  • Fatusie, zalecane jest utrzymywanie więcej dystansu. Do siebie i rzeczy dziejących się dookoła. To dobrze robi, na cerę i serduchno ;)
  • Eden napisal(a):
    Fatusie, zalecane jest utrzymywanie więcej dystansu. Do siebie i rzeczy dziejących się dookoła. To dobrze robi, na cerę i serduchno ;)
    No ba! Szczególnie od kpiących kpiarzy!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.