Skip to content

Narodziła się nowa partia chadecka w Polsce!<br />lato z humorem 2016

edytowano August 2016 w Forum ogólne
Polityczna wolta Schetyny
Po miesiącach wewnętrznej walki zakończonej wyrzuceniem trzech posłów, lider PO zapowiada prace nad programem. A w nim ma nie być miejsca na lewicowe eksperymenty. Platforma Grzegorza Schetyny będzie teraz partią chrześcijańsko - demokratyczną. To kolejna już próba zmiany wizerunku. Na razie jednak Platforma radykalnie zmienia przekaz w sprawie imigrantów.
za TVPInfo
link do Wiadomości TVP
http://wiadomosci.tvp.pl/26481491/polityczna-wolta-schetyny

Zasługujesz na więcej. - to hasło tej neo-chadeckiej partii.

źródło pierwotne: DoRzeczy
Marek Migalski wywiaduje Grzegorza Schetynę
ale nie mogę znaleźć linka.

=
Urodził się trup? Czy też to Feniks?
Sam nie wiem.
Otagowano:

Komentarz

  • Kurde, czy ja kiedyś nie pisałem, że należy zaznaczać czy dany news jest na poważnie czy w ramach satyry?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurde, czy ja kiedyś nie pisałem, że należy zaznaczać czy dany news jest na poważnie czy w ramach satyry?
    OK, zmieniam podtytuł na:
    lato z humorem 2016
    :)
  • Ano. Też nalegam, żeby zawsze było napisane: pchać czy ciągnąć.
  • Rosati z Szejnfeldem poniosą baldachim na Boże Ciało, Schetyna z Niesiołowskim będą podtrzymywać księdza z monstrancją, a Pomaska z Kopaczową będą sypać kwiatki.
  • /humor/
    A Ciasteczkowy znów zaśpiewa: POZChN już się zbliiiiżaaaaaaa!!!

    /serio/
    Ale co na to Tusk? Zostanie założyć mu nową partię. Rękoma Kopacz?
  • (Marek Markowski on twitter)
    Tak, był u mnie Schetyna i prosił o czas antenowy
    image
  • Jarosław wykazał się wyrafinowanym okrucieństwem wobec Grzegorza :D

    "Kaczyński (PiS): było pięcioro marszałków Sejmu za waszych rządów i tylko Grzegorz Schetyna zachowywał się przyzwoicie, cała reszta to było jedno wielkie nieszczęście"

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Trwa-debata-nad-wnioskiem-o-odwolanie-marszalka-Kuchcinskiego,wid,18493334,wiadomosc.html
  • Brzost napisal(a):
    Jarosław wykazał się wyrafinowanym okrucieństwem wobec Grzegorza :D

    "Kaczyński (PiS): było pięcioro marszałków Sejmu za waszych rządów i tylko Grzegorz Schetyna zachowywał się przyzwoicie, cała reszta to było jedno wielkie nieszczęście"

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Trwa-debata-nad-wnioskiem-o-odwolanie-marszalka-Kuchcinskiego,wid,18493334,wiadomosc.html
    PO-całunek śmierci
  • ojtam zaraz okrucieństwo, to tylko wyrafinowane poczucie humera PJK
  • Z onetu:

    "Jak zaznaczył, za czasów rządów PO było pięciu marszałków Sejmu. – Jeden z nich zachowywał się mniej więcej przyzwoicie. Siedzi tutaj, naprzeciw mnie, marszałek Grzegorz Schetyna. Cała reszta to było jedno, wielkie nieszczęście. Nieszczęście polskiej demokracji" – powiedział."

    morderstwo w białych rękawiczkach po prostu ..... :D :bz ;))
  • edytowano September 2016
    fatuswombatus napisal(a):
    PO-całunek śmierci
    PiSałunek

  • romeck napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    PO-całunek śmierci
    PiSałunek

    A jednak prawdziwie śmiercionośny całus:
    Petru ogłosił
    jeśli Jarosław Kaczyński komplementuje Grzegorza Schetynę, to te wszystkie opowieści o tym, że oni tam próbowali zawrzeć koalicję na Dolnym Śląsku, stają się znacznie bardziej wiarygodne. Między PO a PiS widać, że jest jakaś mięta, między Kaczyńskim a Schetyną. W tym kontekście gadanie o totalnej opozycji brzmi mniej wiarygodnie”
  • edytowano September 2016
    A teraz niech ktoś spróbuje Rubikoniowi wytłomaczyć, że się mydli, że Manitou rozmyślnie zarzucił robaka na haczyku, wiedząc, że parień raboczych z Dubnej na wyprzódki poleci tę glistę zeżreć.

    Stawiam takiemu litr spirta i czapkę cebuli na zakusku.
  • Ja wciąż nie mogę wyjść ze zdziwienia jak głupi, niedokształcony i prymitywny jest ten parień z Dubnej.
  • Rafał napisal(a):
    Ja wciąż nie mogę wyjść ze zdziwienia jak głupi, niedokształcony i prymitywny jest ten parień z Dubnej.
    Widać przeszczep komórek mózgowych Sowieci zarezerwowali tylko dla swoich.
  • Rafał napisal(a):
    Ja wciąż nie mogę wyjść ze zdziwienia jak głupi, niedokształcony i prymitywny jest ten parień z Dubnej.
    Może go tam uranium napromieniowało w głowiznę?
  • Że owłosienie obfite, więc część rośnie do dołu?
  • No więc w ocenie intelektu i talentów politycznych parnia się zgadzamy. Cóż jednak z tego skoro jego elektorat tego zdania nie podziela i nie dostrzega pewnych niedostatków swojego idola ? Mało tego oni uważają go za wybitnego polityka, ekonomistę i wielkiego erudytę. Ich wiedza i obycie w świecie jest znacznie mniejsza niż jego chociaż wielu z nich pokończyło wyższe studia, nawet na prestiżowych uczelniach jak UW czy SGH, różne kursy zagraniczne i korporacyjne oraz posługuje się dobrze lengłydżem. Część z nich ma biografie jak parień tylko rodzice nie byli aż tak wysoko w komuszej hierarchii. Większość dopiero aspiruje do elit. Pierwsza Komunia w miasteczkowym, albo wiejskim kościółku, babcia pod krzyżem na majowym, ojciec na zasiłku albo pracujący na czarno u miejscowego bonzy, liceum w miasteczku i koledzy co zostali i załapali się na etat w gminie albo w przetwórni owoców to obciach, o którym starają się jak najmocniej zapomnieć. A i ich rodzice, często emeryci z małego miasta, patrzą na parnia z podziwem i nadzieją skoro ich wykształcone znacznym kosztem dzieci, co osiągnęły sukces w wielkim mieście, podziwiają go i popierają.
    Jak dotrzeć do nieokrzesanego i niedokształconego profesjonalisty z wielkiego miasta, który jest przekonany o swojej wyższości nad moherami i pisiorami? Jak dotrzeć do jego rodziców nie rozumiejących zmieniającego się świata i swojej sytuacji i zapatrzonych w pociechy, którym poświecili swoje życie i dorobek ? Oni upatrują w Rubikoniu szansy na lepszy los dla tych pociech.
  • Rafał napisal(a):
    Jak dotrzeć do nieokrzesanego i niedokształconego profesjonalisty z wielkiego miasta, który jest przekonany o swojej wyższości nad moherami i pisiorami? Jak dotrzeć do jego rodziców nie rozumiejących zmieniającego się świata i swojej sytuacji i zapatrzonych w pociechy, którym poświecili swoje życie i dorobek ? Oni upatrują w Rubikoniu szansy na lepszy los dla tych pociech.
    Ja osobiście jestem raczej zdania, że należy aktywować elektorat bierny. Tak wygrał Chavez, tak wygrał Órban, tak właśnie w wyborach lokalnych w MV wygrała AfD - połowa elektoratu ich to ludzie, co wcześniej nie głosowali w ogóle.

    Tak samo zresztą postępował mój śp. Ojciec, gdy zbierał podpisy. Nie wdawał się w ogóle w dyskusje - chcesz pan podpisać czy nie? pytał, i miał znakomite wyniki, przy każdych wyborach sam zbierał ok. 1000 podpisów.

    Nie warto szarpać się z tymi co nie chcą. Znacznie lepiej docierać jest do takich, co chcą.
  • edytowano September 2016
    No może i racja. Są bierni bierni z lenistwa i bierni zrezygnowani. Tych drugich można zaktywizować.

    Co do elektoratu lemigowego i kodziarskiego (to bliskie ale chyba rozłączne grupy) to im można obrzydzać Rubikonia i PO wskazując na ich obciachowość. Mam wrażenie że to zostało ostatnio trochę zaniedbane. Teraz krytyka idzie bardzo wysoka - że afery, że miliony itp. Ci ludzie wielkiego złodzieja i oszusta, co gra władzy na nosie podziwiają. Nienawidzą słabych i śmiesznych. Od nich chcą się odciąć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.