Skip to content

Egzekucja bufetowej

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Na TV Info teraz.

Komentarz

  • Oglądam cały czas. I co myślisz, że dzisiejsza, nadzwyczajna sesja waszej Rady Miejskiej transmitowana on-line zaskutkuje chociaż referendum w kwestii odwołania tego babska?
  • od 19:09
    ale i tak warto :)
  • edytowano September 2016
    Oglądałam. PO podnosi łeb i ryczy jednym głosem, znaczy dostała ściągę.
    Nie ma to spotkanie żadnej mocy prawnej. Pokrzyczą i pójdą do domów. Referendum już było. Układ nie do ruszenia. Liczę na prokuraturę, aczkolwiek bez euforii.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Rzucanie plastikowymi piłeczkami w bufet bardzo nie OK. Ani to ekologiczne ani to na miejscu.
    Psia krew tomaty som w sezonie, jabłka zgniłki i parszywki leżom pod drzewami. Co jest do diaska, nawet wyrażć głębokość uczuć trza trzeba ludzi uczyć czy co......
  • Kolejne referendum byłoby inne, ale wynik nadal niepewny. To byłby substytut wyborów powszechnych przeprowadzonych na nietypowej próbie z nadreprezentacją lemingów i postkomuny. Nie warto ryzykować. Niech najpierw popracuje prokuratura, CBA i potem ewentualnie sąd. Nawet jak to się będzie wlokło to PO będzie tracić i KOD też.Teraz w Warszawie są pod czujną obserwacją odpowiednich służb, organizacji pozarządowych i mediów. Nie zrobią żadnego większego przekrętu choćby ze strachu. Nie zrobią też niczego dobrego z tego samego powodu i znanej niechęci do roboty oraz braku umiejętności.
  • Nie referendum, a sąd! Coraz ciekawsze666 rzeczy wychodzą.
  • W dupie mam referendum. Chcę zobaczyć choć jednego polityka za kratami. Oczywiście jakiś tam sąd może się odbyć
  • Może być problem, jedynym politykiem w Europie który trafił za kratki jest Tymoszenko. Na zachód od Ukrainy to się jeszcze nie zdarzyło.
  • przemk0 napisal(a):
    Może być problem, jedynym politykiem w Europie który trafił za kratki jest Tymoszenko. Na zachód od Ukrainy to się jeszcze nie zdarzyło.
    Bowiem na zachód od Ukrainy wszyscy zgodnie skandują:

    DE-MO-KRA-CJA

  • HGW grozi że ujawni wszystkie dokumenty!
    Ciekawe czy blef czy jest już tak zdesperowana
  • edytowano September 2016
    fatuswombatus napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    Może być problem, jedynym politykiem w Europie który trafił za kratki jest Tymoszenko. Na zachód od Ukrainy to się jeszcze nie zdarzyło.
    Bowiem na zachód od Ukrainy wszyscy zgodnie skandują:

    DE-MO-KRA-CJA

    W Portugalii siedział pan Socrates. Były premier.
  • edytowano September 2016
    romeck napisal(a):
    HGW grozi że ujawni wszystkie dokumenty!
    Niemądra kobieta. To są zbyt duże piniondze i wpływy, żeby o tym wolno było bezkarnie chlapać jęzorem. Jejmość nie wie co to omełta i nie łozumie, że od takich publicznie fołmułowanych głóźb można wpaść pod kamaza albo dostać zawału na potańcówce vide wsiowy świadek w sprawie Bula.

  • CobraVerde napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    Może być problem, jedynym politykiem w Europie który trafił za kratki jest Tymoszenko. Na zachód od Ukrainy to się jeszcze nie zdarzyło.
    Bowiem na zachód od Ukrainy wszyscy zgodnie skandują:

    DE-MO-KRA-CJA

    W Portugalii siedział pan Socrates. Były premier.


    wypadek przy ciężkiej pracy i wyjątek potwierdzający regułę zarazem.
  • romeck napisal(a):
    HGW grozi że ujawni wszystkie dokumenty!
    Ciekawe czy blef czy jest już tak zdesperowana

    To tylko zaszyfrowana informacja dla "stosownych władz": "brońcie mnie, bo was pociągnę za sobą".

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano September 2016
    http://www.rp.pl/Polityka/309019884-Antoni-Macierewicz-zapowiada-ujawnienie-nowych-nagran-zalogi-tupolewa.html#ap-6

    Gronkiewicz jest ostatnią twarzą PO która jeszcze jakoś się trzyma, zniszczenie jej to taka wisienka na torcie.
  • A we Włochach nigdy premierzy nie siadywali? Słyszałem nawet taki dowcip, że włoscy politycy lubią sportowe samochody, bo mają one małe kerownice y da się wygodnie prowadzić w kajdankach.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A we Włochach nigdy premierzy nie siadywali? Słyszałem nawet taki dowcip, że włoscy politycy lubią sportowe samochody, bo mają one małe kerownice y da się wygodnie prowadzić w kajdankach.
    Włochowo nie jest europejskim krajem, jak to już wytłumaczył Dennis Hopper w 'Prawdziwym romansie'.
  • peterman napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A we Włochach nigdy premierzy nie siadywali? Słyszałem nawet taki dowcip, że włoscy politycy lubią sportowe samochody, bo mają one małe kerownice y da się wygodnie prowadzić w kajdankach.
    Włochowo nie jest europejskim krajem, jak to już wytłumaczył Dennis Hopper w 'Prawdziwym romansie'.
    My też nie jesteśmy więc po co się ścieśniać.
  • a propos kłamstw HGW - taki wpis:
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.