Skip to content

No to utrupili Żywca

edytowano September 2016 w Forum ogólne
Mężczyzna poparzył sobie przełyk wodą mineralną.
Jak żyć i co pić?

Tej nie kupujcie do odwołania

image

*
"Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Komentarz

  • producent, choć trudno się do tego dogrzebać, to DANONE. Kilka lat mi to zajęło, a informuję z bulem i bez-nadziejo, jako dozgonny fan Żywiecczyzny. Hej!
  • Z szeroko dostępnych na ogólnokrajowym rynku wód, zdaje się tylko Cisowianka ma polski kapitał.
  • edytowano September 2016
    Brzost napisal(a):
    Z szeroko dostępnych na ogólnokrajowym rynku wód, zdaje się tylko Cisowianka ma polski kapitał.
    Więcej. Kiedyś wkleiłam na EC demota z wykazem, uzupełnionym w komentarzach przez innych forumowiczów.

    edit:
    image

    i uzupełnienie:
    http://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/7808/zdjecie-dnia/p24


    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Właśnie sobie popijam.
  • los napisal(a):
    Właśnie sobie popijam.
    Chmiel łagodzi podrażnienia ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wodę Cisowiankę. Bez chmielu.
  • Brzost napisal(a):
    Z szeroko dostępnych na ogólnokrajowym rynku wód, zdaje się tylko Cisowianka ma polski kapitał.
    Muszynianka, Piwniczanka, Kryniczanka.
  • edytowano September 2016
    Nowe znaczenie WODA OGNISTA :)

    A co do ryGinalnego pytania: jak żyć? Bardziej się bym obawiał o:

    Jak RZYĆ? No bo wicie rozumicie jak se gość przełyk poparzył to z drugiej strony też balsam nie wypłynie.......
  • DMC napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Z szeroko dostępnych na ogólnokrajowym rynku wód, zdaje się tylko Cisowianka ma polski kapitał.
    Muszynianka, Piwniczanka, Kryniczanka.
    Wysowianka, Kinga Pienińska....
  • edytowano September 2016
    W ogóle woda butelkowana to zło. Tylko kranówa! Ewentualnie Muszynianka, bo dystrybucjonizm.
  • O, a już miałem nadzieję, że tego Heinekena z Krakowiakami na etykietce przestaną produkować.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.