Skip to content

Zbiliśmy dwa pionki - czas na hetmana

Dziś w Rzepie na jedynce wielki tekst: "43% Polaków chce dymisji Macierewicza". Tak się kończy pozwalanie wrogowi na prowadzenie naszej polityki kadrowej.

Komentarz

  • a czy było kiedykolwiek mniej tych %?
  • W momencie podwyżek dla mundurowych, tworzenia OT, odwołania przetargu na Caracale i derusyfikacji służb wywiadu Macierewicz był topowym ministrem...
  • popatrzmy z innej strony że mimo wszystko i tak chyba jest to spadek wobec poprzednich sondaży...kropla drąży skałe powoli :D
  • się dało palec, to od razu całą rękę chcą up...
  • marniok napisal(a):
    a czy było kiedykolwiek mniej tych %?
    Nie wiem, ale nie publikowano ich prominentnie na jedynce Rzepki.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    się dało palec, to od razu całą rękę chcą up...
    Otóż to! I walnąć nas tą ręką w łeb.
  • Kolegi paczą i oczy niech przecierają ze zdumienia a łzy toczą radości, nie smutku...
    sondaż (co prawda dla Njusłika) ale prezentowany w Rzepie w maju 2016
    obecnie mamy realny spadek o 21% żądnych krwi Ministra Obrony
    http://www.rp.pl/Rzad-PiS/160529504-Sondaz-Polacy-chca-dymisji-Macierewicza.html#ap-1
  • Jak paczyłem w rzepę wczesnym ranikem to było stało jak wOOł:

    "POLACY chcą dymisji Macierewicza"

    a tu się teraz okazuje że tylko 43% ankietowanych. Do wieczora okaże się że tylko 43% ankietowanych w kibutzu, na Czerskiej.

    Aj waj!
  • fatuswombatus napisal(a):
    Jak paczyłem w rzepę wczesnym ranikem to było stało jak wOOł:

    "POLACY chcą dymisji Macierewicza"

    a tu się teraz okazuje że tylko 43% ankietowanych. Do wieczora okaże się że tylko 43% ankietowanych w kibutzu, na Czerskiej.

    Aj waj!
    Kibuc to jest na Jazdów, o wiele pamiętam.
  • Polowanie na Misiewicza miało służyć do uderzenia w AM.
    A w tle - caracale. Profesjonalna robota.
  • 7dmy napisal(a):
    nie słyszałem o żadnym poważnym złodziejstwie dokonanym w ostatnimi czasu przez ludzi z PISu czy aferze, nawet o jakiejś znacznej niegospodarności czy innych tego typu konkretnych problemach,
    a cały czas widzę Pisowców łażących po telewizjach i jak zbite psy, kajających się i obiecujących poprawę.
    Tak ich pewnie traktuje Prezes, więc obyczaj im się utrwalił. Przecież pisowiec ma być jak żona Cezara z wyjątkiem jednego, który może być jak żona Klaudiusza. Oboje na M.
  • przypomnę tylko, że Misiewicz jest zawieszony z funkcji w MON na własną prośbę - i po udowodnieniu w procesie sądowym swojej niewinności wobec oszczerstw wróci w chwale, a jego pozycja w rządzie się wzmocni
  • loslos
    edytowano September 2016
    Dziwisz się po pożegnaniu Didżeja? Facet wykonał mrówczą robotę a podziękowano mu butem przy wtórze merdialnej nagonki a nie przedstawiono mu ani jednego konkretnego zarzutu. I pies z kulawą nogą nie stanął w jego obronie, Misiewicza to choć Antoni bronił.
  • Zbiliśmy dwa pionki
    image
    image
    - czas na hetmana
    image
  • Właśnie w TVRepublice jakiś spec orzekł, że jeżeli chodzi o elektorat pisowski 20% z niego domaga się dymisji Jurgiela i Macierewicza, a więcej to tylko Radziwiłła. Tak mu wyszło z badań. Nie wiem co to za pisowcy na których te badania robiono, może bezobjawowi... W każdym bądź razie tak peedzial w tej stacji

  • Spec Markowski?
  • Wcale nie za to. poleciał bo powiedział 100% koszer prawdę.

    A że prawdy nikt a nikt słuchac nie chce, to co poradzić ma kolega
    Kłamstwo to miut na uszy ;)
  • Spoko. Młody Tyrmand nie ma temperamentu dyplomaty, bardziej przyda się w okopach.
  • Nie spoko, bo znowu stajemy na baczność na odgłos pierdnięcia jakiegoś palanta.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie spoko, bo znowu stajemy na baczność na odgłos pierdnięcia jakiegoś palanta.
    Oczywista, ale przeca mówim o Waszczu, więc damage control to jedyne, co można robić po jego decyzjach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.