Skip to content

Nowy etap walki z Ciemnogrodem?

edytowano October 2016 w Forum ogólne
http://konin.naszemiasto.pl/artykul/lichen-stary-splonelo-siedem-aut-nalezacych-do-ksiezy,3883458,artgal,t,id,tm.html

Licheń Stary
W nocy z poniedziałku na wtorek, tuż po godz. 1.00 konińscy strażacy zostali wezwani do pożaru samochodów w Starym Licheniu. Mimo szybkiej reakcji, spłonęło tam siedem aut należących do księży.

Komentarz

  • To zemsta za czarownice palone co prawda nie przez księży tylko pastorów, ale co tam.
  • edytowano October 2016
    najpierw pali się samochody księży, a potem...

    w ostatnią niedzielę 9 X zamordowano księdza - w okolicy Rio de Janeiro
    że daleko? nigdzie nie jest daleko dzisiaj
  • KAnia napisal(a):
    najpierw pali się samochody księży, a potem...
    My spalimy ich.

  • edytowano October 2016
    JORGE napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    najpierw pali się samochody księży, a potem...
    My spalimy ich.

    My to znaczy kto? Kolega się na to pisze, czy ma zakłada, że "zrobimy to" rękami naszych przedstawicieli, ktorych nie znamy a oni nie wiedzą o naszym istnieniu...
    Uprzedzajac pytanie - ja się na palenie nie wybieram..
  • Na fb idzie atak na kościół, O. Rydzyka i Kaczyńskiego. \ostrzeżenia nic nie wnoszą, zostaje blokowanie - ich się wtedy nie widzi. No i atak na dobrą zmianę. Trend jest większy niż przed dwoma laty. średnich chamów można usadzić, ale tych wulgarnych się anihiluje, bo rozmowy z nimi nie masz. Najczęściej nie odpowiadają. No, ale ja tylko do takich się przyczepiam. A jak się nazbiera dużo kryminalnych wpisów- warto je archiwizować kiedy zwrócimy się do tej Widental w sprawie stalkingu i dyskryminacji, Może nasi Panowie założą taki profil - do ścigania fejsbukowych chuliganów, przestępców. Sokiem z Buraka już się zajęła prokuratura. My możemy wyłapać kolejnych. Nie wolno im odpuszczać. Teraz trwa wojna większa niz w czasie wyborów, bo się wesołki rozzuchwaliły. Może stworzyć grupę desantową do neutralizowania tych agresorów? Zdarzają się wśród nich POwscy prominenci, ludzie z uczelni, cwelebryci itd. Warto im uświadomić, że parę podstawowych rzeczy. Ktoś by się na to pisal?
  • KAnia napisal(a):
    najpierw pali się samochody księży, a potem...

    w ostatnią niedzielę 9 X zamordowano księdza - w okolicy Rio de Janeiro
    że daleko? nigdzie nie jest daleko dzisiaj
    KANIA zapisz się na FB! Będziemy razem ścigać harcowników :-)
  • edytowano October 2016
    pawel.adamski napisal(a):
    My to znaczy kto? Kolega się na to pisze, czy ma zakłada, że "zrobimy to" rękami naszych przedstawicieli, ktorych nie znamy a oni nie wiedzą o naszym istnieniu...
    Uprzedzajac pytanie - ja się na palenie nie wybieram..
    Kwestia nakręcenia spirali. Ja sobie czekam i dłubię placem w nosie. Ot, byłem tak parę razy na jakichś marszach, bardziej z ciekawości, ale też i po to, żeby mnie coś ważnego nie ominęło (nie ominęło, bo nic ważnego się nie stało).

    Natomiast każdy fizyczny atak na Kościół, na księży czy otwartą profanację, uznam za bezpośredni atak na mnie, a może bardziej niż na mnie. Furia. Dla mnie to będzie przekroczenie Rubikonu, jaki atak taka odpowiedź.

  • pawel.adamski napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    najpierw pali się samochody księży, a potem...
    My spalimy ich.

    My to znaczy kto? Kolega się na to pisze, czy ma zakłada, że "zrobimy to" rękami naszych przedstawicieli, ktorych nie znamy a oni nie wiedzą o naszym istnieniu...
    Uprzedzajac pytanie - ja się na palenie nie wybieram..

    Będzie jak z lansowanym na PiSowskich forach przez 8 lat "kryterium ulicznym" albo namiotem Ewy Stankiewicz, który miał stać do odwołania Tuska.
  • Mania napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    najpierw pali się samochody księży, a potem...

    w ostatnią niedzielę 9 X zamordowano księdza - w okolicy Rio de Janeiro
    że daleko? nigdzie nie jest daleko dzisiaj
    KANIA zapisz się na FB! Będziemy razem ścigać harcowników :-)
    tak mi sie skojarzylo: Targalski, jak zwykle w punkt

    od min. 14.55



    **********************************************************

    ja wiem, ze o tym wiesz ale napisze, bo dla mnie bylo to odkrycie: zadaniowcow rozpoznaje po wciaz i wciaz pojawiajacych sie antypisoskich/koscielnych memach.
    a pomogla mi w tym odkryciu moja rodzina, ktora zalicza gremialnie 500+ i dalej robi se podsmieCHUJKI z "Lecha".
    otoz rodzina moja (powiedzmy, ze jest to +- szesc malzenstw)nie przepadajaca za PIS w ogole nie komentuje na fejku antypisoskich/koscielnych memow. oni se tam wiedza swoje ale na fejku sie z tym nie wychylaja. to zaczelo byc po prostu nudne. mysle, ze jeszcze kilka lat temu byloby zupelnie inaczej. Dzisiejsze podsmieCHUJKI sa jakby z rozbiegu, bo ducha (nieczystego) w tym coraz mniej.

    na tym probiezu opieram przekonanie, ze slowa Targalskiego o usilowaniu zdestabilizowania Ojczyzny naszej na polu wojny hybrydowej trzeba brac smiertelnie powaznie bo przeciwnik doskonale zdaje sobie sprawe z tego, co dla mnie bylo eureko i nie bedzie przebieral w srodkach. ON sie nigdy nie nuzy.

    jak sie wiecej przyucze fejka to sie Maniu zglosze do Ciebie na szkolenia "jak odp...arowac trolla";)
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    pawel.adamski napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    najpierw pali się samochody księży, a potem...
    My spalimy ich.

    My to znaczy kto? Kolega się na to pisze, czy ma zakłada, że "zrobimy to" rękami naszych przedstawicieli, ktorych nie znamy a oni nie wiedzą o naszym istnieniu...
    Uprzedzajac pytanie - ja się na palenie nie wybieram..
    Będzie jak z lansowanym na PiSowskich forach przez 8 lat "kryterium ulicznym" albo namiotem Ewy Stankiewicz, który miał stać do odwołania Tuska.

    Hue hue hue, "kryterium uliczne"... Nie strasz nie strasz, bo się ze...sz chciałoby się rzec. Przez kilka dobrych latek PiS i zwolennicy Zjednoczonej Prawicy oraz całego obozu patriotyczno-niepodległościowego maszerowali i wiecowali przeciwko (nie)rządom Chyżego Ruja i Ruskiej Budzie, zaprzańcom i współczesnej Targowicy (w tym ten który teraz klepie te słowa). I co? I wielkie guano z tego wynikało. Oni mieli na to totalnie wywalone mówiąc językiem Horche. Zlewali te wszystkie suszne i prawilne pochody po mieście stołecznym oraz innych bugodrzańskich przysiółkach strugą ciepłego mociu. A ileż to człek się poświęcił, zamiast w sobotę wylegiwać się w wyrze do południa zrywał się o 3 nad ranem żeby zdążyć na autobus jadący do Wawy na demonstrację, a później wracał do sie w środku nocy zmordowany ale szczęśliwy i z błogim sumieniem, że wszystko to przecie dla Oycowizny, Boga i dziatek przyszłości tego narodu... A lewactwu, feminazistkom i sataniuchom wystarczył jeden dzień przemaszerowania sobie w czarnych strojach i nasza Waadza ugina się od razu. Ustępuje i w dodatku przeprasza wszystkich i za wszystko. Za to że jest, że jeszcze oddycha za chwilę zacznie również przepraszać...
    :-t
  • No mocno Eden Koleżeństwu odpowiedział. Rację chyba chłop ma chociaż porywczy.
  • Eden napisal(a):
    A lewactwu, feminazistkom i sataniuchom wystarczył jeden dzień przemaszerowania sobie w czarnych strojach i nasza Waadza ugina się od razu. Ustępuje i w dodatku przeprasza wszystkich i za wszystko.
    Halo, halo! A w czym niby ustąpił?
    Wcale nie jest pewne że projekt IO wogóle by przeszedł trzy kroki dalej!
    Bez wsparcia Kościoła (KEP odżegnywał sie od IO, w sejmie jesli dobrze pamiątam wciąż czeka inny obywatelski projekt) i tak PiS by na którymś etapie to wstrzymał.

    W czym się ugiął? To narracja "lewactwa, feminazistek i sataniuchów" chyba
    Nie widział kolega teg satanizmu na twarzach PO.N -kobiet nad stołem komisji, które chciały "zostawić projekt do zbadania" aż do wiosny?
    Nie ugiął tylko odciął opozycji rękę.
    Moim zdaniem - powtórzę - to IO narobiło bigosu.

    Pytanie (do Fundacji Stop Aborcji): skąd wytrzasnęli IO?
    komitet Sto Aborcji:
    Marszałek Sejmu wezwał Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji” do usunięcia braków formalnych w zawiadomieniu o jego powstaniu. Zdaniem Marszałka nie przedstawiliśmy skutków finansowych projektu ustawy. Skutki finansowe w uzasadnieniu projektu są określone, ale Marszałek uznał je za „niewystarczające”. Jest to już piąty obywatelski projekt ustawy, który przedstawiliśmy Sejmowi w ciągu ostatnich kilku lat i żaden nie spotkał się z zarzutami natury formalnej. W tym roku nad projektem pracował zespół ekspertów z Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, więc nie tylko od strony merytorycznej, ale również i formalnej jest on starannie dopracowany.
    odnośnik
  • Rafał napisal(a):
    No mocno Eden Koleżeństwu odpowiedział. Rację chyba chłop ma chociaż porywczy.
    Nawet przypadkiem odpowiedział czemu były potrzebne.

  • filystyn napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    No mocno Eden Koleżeństwu odpowiedział. Rację chyba chłop ma chociaż porywczy.
    Nawet przypadkiem odpowiedział czemu były potrzebne.

    Znaczy co potrzebne?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.