Skip to content

Manifestacje za i przeciw

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Mam marną satysfakcję że miałem rację. Jak tu ze dwa miesiące temu, ja i kilku innych forumowiczów, sugerowałem manifestacje prorządowe w odpowiedzi na KOD to nie znalazłem zrozumienia. Twierdzono, że to niepotrzebne bo KOD to wydmuszka i żenada, bo poparcie dla PiS miażdżące, bo psy szczekają a karawana jedzie dalej itp. Tak samo chyba myślało kierownictwo PiS bo niczego nie organizowało i na manifestacje nie wzywało. Widać uznało że poparcie ma gwarantowane i teraz popierający mają patrzeć i podziwiać jakie osiągi ma rząd. Pijarowców odsunięto na zaplecze. No to środowiska jeszcze niedawno aktywne, w tym przed wyborami, zostały zdemobilizowane. Pytanie czy PiS je traktował i traktuje poważnie jest zasadne. Warto aby zaczął. Warto bo zupa się wylała. Czarownice w czerni wyszły na ulice i wyją. Wraz z nimi ciągnie inna dzicz. Teraz będzie znacznie trudniej. Dobrze że jest Wielka Pokuta. Jest bardzo potrzebna. Jak trwoga to do Boga. A wystarczyło utrzymać mobilizację i nie lekceważyć przeciwnika. I trzeba to odbudować zamiast szukać wroga po swojej stronie.

Komentarz

  • Uważam, że ludzie identyfikujący się z szerokim obozem patriotyczno-niepodległościowym powinni wziąć udział w tegorocznym Marszu Niepodległości. Po pierwsze właśnie po to, żeby policzyć się z KODomitami i feminazistkami, a po drugie, żeby powoli odbijać ten Marsz z rąk tylko jednej opcji z tego obozu, a mianowicie narodowców i narodowych radykałów
  • no @Eden ma rację z tym MN w listopadzie, nie ma co urządzać za każdym razem kontrmanifestacji na każdy czarcimarsz, czy KODowy spęd
    raz a godnie w ilości powalającej na łopatki
  • 11 listopada oczywiście, ale to nie wystarczy.

    Przed domem JarKacza powinna stać non stop straż obywatelska. Czarownice precz ! Jak pójdą gdzie indziej to tam też.

    Ja wiem że będą prowokacje. Czy z tego powodu mamy pozwolić potencjalnym Cybom grasować po mieście? Gazownia i media na Zachodzie i tak piszą że w Polsce terror. Gorzej jak w Turcji nie będzie.
  • przeciw
  • KAnia napisal(a):
    przeciw
    ??
  • edytowano October 2016
    Właśnie czytam w innym wątku że TVN nie wspomniał o Wielkiej Pokucie. Polacy żyją coraz bardziej w rzeczywistościach równoległych. Naszą trzeba poszerzać i zapraszać do niej rokujących nadzieje obywateli tej drugiej.
    PS: Zerknąłem na portale informacyjne mainstreamu. Tylko onet wspomina o Wielkiej Pokucie. WP i Interia nie widzą jej. Widza za to jakieś manifestacje przeciw ksenofobii.
  • Wyją, wyją.
    Oto relacja Animeli - Blog-n-roll.

    " Opozycja chce zabić prezesa. Za każdą cenę!
    14 October, 2016 - 08:37

    Wielu rzeczy byłam świadkiem w tymkraju i myślałam, że nic już mnie nie zdziwi, ale dzisiejsza konferencja prasowa liderów opozycji, do których dołączył też Najwyższy Ajatollah, spowodowała, że co chwila musiałam szczypać się w kolano. Czegoś takiego, jak publiczne i oficjalne nawyływanie do zabicia człowieka - tylko dlatego, że ten człowiek jest znienawidzonym przez lewactwo prezesem partii rządzącej - po prostu nie mieści mi się w głowie ...

    Wydawałoby się, że żyjemy w XXI wieku, w środku Europy, gdzie brak kary śmierci nawet za najbardziej ohydne zbrodnie, jak gwałcenie i zabijanie maleńich dzieci, a jednak oszalała z żądzy mordu czerń deklarację lidera opozycji, że "trzeba wyrwać tego żoliborskiego chwasta", została przyjęta potępieńczym wyciem radości. Organizatorki czarnego marszu dźgały w upiornym zapamiętaniu swymi ostrymi jak brzytwa parasolami, a wiele osób miało tabliczki z napisami "prezes do wora, wór do jeziora!". Niestety, gdy ten drugi lider opozycji zaoferował 10 milionów euro za skórę "kurdupla", przez tłuszczę przebiegł dreszcz wyraźnej ekstazy.

    A najgorsze było to, że Najwyższy Ajatollah zapewnił, że zabicie "łamacza konstytucji" spotka się z aprobatą zarówno samego Trybunału, jak i zaprzyjaźnionych gremiów europejskich - natomiast sam prezes Sądu Najlepszej Kasty pobłażliwie wyjaśnił, że zabójca nie dość, że spełni dobry uczynek, to jeszcze nie musi się obawiać najmniejszej kary, ponieważ już on OSOBIŚCIE rozgrzeje wszystkie instancje sądowe do czerwoności!

    Miałam jeszcze cichutką nadzieję, że prokuratura z urzędu będzie ścigać tak oczywiste przypadki łamania prawa, ale zaprzyjaźniony prok mi wyznał, że nie ma sensu, bo sędziowie jawnie stanęli po stronie morderców, a po drugie - prokuratorzy się boją. Bo przecież na nich też opozycja może wydać fatwę! ...

    W tej sytuacji, gdy organa państwa są zupełnie bezradne lub jawnie wrogie praworządności, to my - OBYWATELE - musimy stać na straży praworządności. Wiem, że prezes ma ochronę, ale to o wiele za mało: musimy stworzyć MUR wokół Prezesa, aby żadna parasolka z morderczymi zamiarami nie mogła siędo niego zbliżyć!
    No i, oczywiście, należy możliwie jak najszerzej nagłaśniać fakt, że opozycja postanowiła zabić prezesa.
    Wspólnie obronimy prezesa!"

    a na fb coraz więcej wyjców - dziś zablokowałam kolejne kilkanaście osób.
    Czekam na jakiś dobry, mocny tekst publicystyczny o nakręcaniu spirali nienawiści przez tzw. opozycję.
  • DMCDMC
    edytowano October 2016
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.