Skip to content

#dobrazmiana dla... Eskimosów

"Polska to obecnie najbardziej przyjazny kraj, w którym można być Żydem"

– Oskarżanie Polaków o antysemityzm i zła opinia o Polsce powinna się zmienić - zaznaczył gość programu. - Niestety, poprzedni rząd przez 8 lat zupełnie nic z tym nie zrobił. Relacje polsko- żydowskie są jedną z najważniejszych spraw na gruncie polskim i światowym. W tym krótkim czasie, w którym obecny rząd sprawuje władzę, widać wyjście do środwisk żydowskich w Polsce i za granicą. Widać próbę przezwyciężenia tych złych obrazów za pomocą faktów - mówił Daniels.

– Uważam, że Polska to obecnie najbardziej przyjazny kraj dla bycia Żydem - stwierdził gość programu. - Wiążę się z tym m. in. brak emigracji z krajów muzułamńskich. Wychowałem się w Londynie i dziś bałbym się tam chodzić w jarmułce. Ta informacja, że Polska jest najbardziej przyjaznym krajem dla Żydów, musi roznieść się po świecie i powoli do tego dążymy - zaznaczył John Daniels.
http://telewizjarepublika.pl/daniels-polska-to-obecnie-najbardziej-przyjazny-kraj-w-ktorym-mozna-byc-zydem,39484.html
Tak winc, ten tego, wicie rozumicie...
Kornhauser, Kalkstein i phawica chanukowa...
Shalom!

^:)^

Komentarz

  • edytowano October 2016
    Prawdziwi Żydzi a nie chazarscy Eskimosi







    coś cudownego
  • Anielski głos. Ja ją poznałam przez Bregovica


  • O jakim Kalksteinie mowa?
  • Mania napisal(a):
    O jakim Kalksteinie mowa?
    Jeden z braci Kaczyńskich to ukryty Żyd Kalkstein. Nie pamiętam który
  • No akurat Lech.
  • Na dwa dni przed 15 października 1948 r. ukazał mi się prorok Eliasz wraz ze świętą Teresą od Dzieciątka Jezus i św. Janem od Krzyża. Święci ci są patronami i opiekunami Zakonu Karmelitów. Prorok Eliasz dał mi wyraźne polecenie pisania:
    „Posłuchaj Izraelu, to do ciebie mówi Pan. Posłuchajcie ostrzeżenia, bracia moi. Pan bowiem zdjął pieczęć milczenia z warg moich i włożył słowa swoje w usta moje. Pierwsze z tych snów jest do ciebie, Izraelu. Pan dał przez Eliasza polecenie, abym w imieniu Jego odezwała się do ciebie. Posłuchaj, Izraelu, nie zatwardzaj serca swego, albowiem mówi tobie Pan. Było milczenie przed tobą na długie lata. O, plemię niewdzięczne, któreś zabijało proroków i ukrzyżowało Syna samego Boga! Skoroście Syna Bożego słuchać nie chcieli, ani Apostołów Jego, który miał do was przemówić? Abyście nie byli już jako wygnańcy i bezdomni pośród narodów świata, dano wam wrócić na skrawek tej ziemi, którą krew Zbawiciela uświęciła i powstało państwo Izrael. Wasze stopy tułacze dotknęły Ziemi Świętej, w której jest błogosławieństwo. Obyście pojęli łaskę i znaleźli wiarę w miłości, pamiętali o Piśmie Świętym i o prorokach, a nie zatwardzali serc waszych ku wiecznej zgubie, oddając ziemi stare tajemnice.
    Czy i teraz nie poznajecie jeszcze jak wierna była mowa proroków i jak spełniły się wszystkie proroctwa Jezusa Chrystusa, którego nie poznaliście i ukrzyżowaliście?
    Przyjdzie czas, już nie daleki, gdy odda ziemia umarłych swoich i będzie sąd nad wszystkimi plemionami i pokoleniami świata. Wtedy biada bezbożnym sługom pychy i nienawiści, których serca są zatwardziałe. Biada tym, którzy pokutować nie będą, nie nawrócą się do Pana Zbawiciela swego”.
    Teresa Neumann, wizja 15 października 1948
  • qiz napisal(a):
    No akurat Lech.
    Bo KaczJar to Sielberstein.

  • Mania napisal(a):
    Anielski głos. Ja ją poznałam przez Bregovica
    Niestety już błogosławionej pamięci - AIDS.

  • Prawdziwi Żydzi a nie chazarscy Eskimosi
    E tam, zjudaizowani Arabowie i tyle ;) Prawdziwy Izrael już się rozpłynął.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.