Skip to content

Trupia sztafeta

Dlaczego Mit pana Andrzejka nie został zdeptany? Moze mi ktos odpowiedziec na to pytanie? Dlaczego wciąż trwa ta sztafeta mitów peerelowskich? Dlaczego koleś, który zekranizował najwiekszy i najbardziej perfidny paszkwil antyAKowski miał mszę i klękanko PADa przed trumienką? Dlaczego koles , który leci z kwiatami na groby agentury sowieckiej, koles który kręci apologezę Bolasa, koles który swiruje , że mu ojca w Katyniu zabili i uskutecznia jakies cuś o tymże Katyniu , ze niby kwaziartyzm doczekuje się uznania, estymy, honorów, czego tam jeszcze?
Muszę powiedzieć , że gdy zobaczyłem w sklepie polskim na embankment polityke, na której okładce tkwił pan Andrzejek opatrzony hasłem OSTATNI ROMANTYK o mało co się nie porzygalem. Ja rozumiem, komuchy, ale nasi? Nasi latają na mszeńkę pana Andrzejka gdzie liścik pani Agnieszeczki czytają...?
Przypominam, koles kontrolowal caly rynek tresci przez ostatnie 25 lat, a za komuny był powaznym wspóldecydentem. Koles , który wykasowal cale morze talentów, koles , który jest odpowiedzialny za zniszczenie kina polskiego i posrednio calej sztuki polskiej ostatniego ćwierwiecza, ten człowiek doczekał się uroczystych pogrzebów, wieńców, mszy za duszę i co najgorsze, klękanka aktualnej władzy.
Czy słusznym i uprawnionym będzie wniosek , że znowu ch. du. i ka. ku? Wszystko tak grzecznie , kulturalnie. Ciociom siem podobało i tefałenom. Trupia sztafeta mitu przekazana i kolejny milion wypierdala z kraju.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.