Skip to content

Co z AV?

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
jw

Komentarz

  • Nie wiem. U mnie się nie otwiera.

  • Witryna sieci Web nie może wyświetlić strony

    HTTP 500


    Najbardziej prawdopodobne przyczyny:
    •Trwa konserwacja witryny sieci Web.
    •Witryna sieci Web zawiera błąd programistyczny.

  • Jeśli chodzi o Verekundzię, to mi się też nie otwiera. Ale nasz forumek czasami podobnie strajkuje, więc na razie nie panikujmy.
  • Nie przeszli na swoje tylko zostali kątem u jakichś yuku, tyle.
  • Samo yuku dziala.
  • przemk0 napisal(a):
    Nie przeszli na swoje tylko zostali kątem u jakichś yuku, tyle.
    Ha, czyli wyszło na moje, by wziąć domenę! :)
  • Ciągle nie działa. Ktoś im zrobił yuku.
  • Spokojnie, przejściowe chwilowe problematy tekniczne.
  • Niech zgadne, nie zaplacili za transfer?
  • Już się otwiera, ale wpisać się nie można. Ale mam też problem z Rebelyą, bo też nie mogę zamieszczać komentarzy. Nie wiem, może mnie zaocznie zbanowali? Pojawia się jakiś błąd wewnętrzny serwera 500 i wysyła mnie na herbatę. Specjalnie mi nie zależy, ale czasem wchodziłam w wątki modlitewne. Nie lubię takich zakazów na siłę.
  • @Cyrylica. To na FR to nie zakaz, tylko jakiś feler w systemie. Wszyscy tak mają od pewnego czasu. Nie przyjmuje postów jeśli są same krzyżyki. Trzeba dopisać choćby parę liter, mogą być w ukryciu, czyli okryte nawiasem. Np. ja wstukuję i dopiero potem +++
  • Brzost napisal(a):
    @Cyrylica. To na FR to nie zakaz, tylko jakiś feler w systemie. Wszyscy tak mają od pewnego czasu. Nie przyjmuje postów jeśli są same krzyżyki. Trzeba dopisać choćby parę liter, mogą być w ukryciu, czyli okryte nawiasem. Np. ja wstukuję i dopiero potem +++
    Dziękuję, działa. :)
  • Nu, już po strachu. Zaprasiamy w skromne progi, a?

    http://pismejker.yuku.com/forums/64/
  • Verekundzia hula, sprawdziłam. :)
  • Faktycznie, działa. Wprawdzie się tam nie udzielam, ale czasem zaglądam.
  • edytowano November 2016
    .
  • Jaskinia Cytrusa znowu leży.

    Bomba 404.
  • Ciągle imię jego 40i4 :(
  • Cyrus ma kilka zapasowych jaskiń ale nie pamiętam adresów. Nie wiem co się dzieje, zmienił skórkę forum na Tapatalk - czy półmisiek maczał w tym palce? Może coś wie?
  • U mnie śmiga.
    Btw. była jakaś przeprowadzka, więc stare linki do podforów nie działają. Trzeba zaczynać od głównej.
  • Przemko napisal(a):
    Cyrus ma kilka zapasowych jaskiń ale nie pamiętam adresów. Nie wiem co się dzieje, zmienił skórkę forum na Tapatalk - czy półmisiek maczał w tym palce? Może coś wie?
    Nie maczałem, Cyrus napisał że już dogadał się z Yuku i tyle, ale moja oferta dalej jest aktualna
  • Ok, dzięki.

    Faktycznie jak się wchodzi przez link http://pismejker.yuku.com/index.php to bangla
  • Przemko napisal(a):
    Ok, dzięki.

    Faktycznie jak się wchodzi przez link http://pismejker.yuku.com/index.php to bangla
    Dzięki za linka. Nie mogłam sobie dać rady od rana.
  • I ja. Dzięki.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • znowu?
  • U mnie działa. Cały czas stoi na słabym darmowym serwerze yuku więc przestoje moga być.
  • edytowano August 2018
    Verekundzia znowu mnię leży :(

    O, sie już pozbierała.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.