Skip to content

Jak zamknąć konto?

No jak? Poradzi ktoś przychylny Edenowi?
Ps. Jak ktoś zechce mieć ze mną kontakt to poproszę o wysłanie mi zaproszenia na FB. Tak zrobił ostatnio kol. Rozum i mam tam teraz z nim kontakt. Koleżanka Mania, która jest tutaj jedną z Adminek jest jedną z moich znajomych na FB i zna moją prawdziwą tożsamość. Jeżeli ktoś ją poprosi o ujawnienie mojej tożsamości niniejszym zezwalam. Do zobaczenia wszystkim na FB albo w tym lepszym świecie. Do nikogo nie mam urazu i mam nadzieję, że nikt do mnie również nie ma. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem swoim zachowaniem tutaj.

Komentarz

  • Edenu, nie wkurzaj mnie. Nie wiem, o co poszło, ale nie musisz być taki delikatny, w końcu facet jesteś. Bardzo nie chcę, żebyś odchodził. Przemyśl to. Nie ma tak dobrze, żeby wszyscy mieli takie same poglądy i zgadzali się we wszystkim.
  • Zaniemaco :-) Każdemu się zdarza kogoś urazić albo być przez kogoś urażonym. Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale nie widzę powodu, dla którego miałbyś opuścić towarzystwo na trwałe.
  • Szanowna Cyrylico i Szanowny Brzoście, również przykro mi się akurat z Wami żegnać, ale niestety po dłuższym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że muszę to zrobić, gdyż dalsza moja bytność na tym forum, tudzież w zaprzyjaźnionej Jaskini Cyrusowej, groziła nabyciem przeze mnie silnego odruchu antyPiSuarowego i definitywnym zakończeniem zarówno popierania tej partii, wspierania jej u mnie na parafii, jak i w ogóle dalszego głosowania na nią. Takiego wstrętu i obrzydzenia do niej zacząłem już powoli nabywać na tych dwóch niszowych forumkach od pewnego czasu. Ale proszę poszukać mnie na FB, albo na świeżo przeze mnie założonym koncie na TT. Na pewno Mania zna moje imię i nazwisko i Ty Brzoście chyba również, jak dobrze pamiętam. Akurat z Wami chciałbym dalej utrzymywać kontakt. Pozdrawiam i czekam na sygnał :)
  • edytowano November 2016
    Ja nie mam i nie zamierzam mieć konta na fb, zatem do zobaczenia na ExC za jakiś czas.

    :-h

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • No to ze mną będzie pod tym względem ciężko, bo nie ma mnie ani na zbuku ani na ćwierkaczu (i nie planuję zakładania tam kont). Ale Twojego maila znam.
  • Byłoby mi miło, gdyby kolega odezwał się na fb - moje imię i nazwisko są widoczne, to chyba prostsze niż angażowanie kol. Mani...
    A najlepiej jakby kolega został na EC.....
  • Brzost napisal(a):
    No to ze mną będzie pod tym względem ciężko, bo nie ma mnie ani na zbuku ani na ćwierkaczu (i nie planuję zakładania tam kont). Ale Twojego maila znam.
    Ja także samo. :( Edenu, przecież możesz zmienić zdanie. Nie właź w wątki o polityce i będziesz zdrowszy. Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, niestety.
  • nie mam pojecia o co chodzi bo ja po prostu slucham sie jak starsi rozmawiaja przy stole.
    ktory wujek co zlego do ktorego wujka powiedzial?

    niech wujek nie odchodzi! ktos w koncu musi sie klocic!
  • Cholera ! Wychodzi na to że zostałem ostatnią czarna owcą na excathedrze. Nie wiem czy wytrwam.
  • Namieszal na forum, burdelu narobil i ucieka. Zostaniesz tu do konca Eden.
  • Rafał napisal(a):
    Cholera ! Wychodzi na to że zostałem ostatnią czarna owcą na excathedrze. Nie wiem czy wytrwam.
    Proszę sobie nie stawiać zbyt wygórowanych celów...
  • Rafał napisal(a):
    Nie wiem czy wytrwam.
    Wiesz.

  • @qiz, zamiast szukać zaczepek do nawalanki, lepiej się wypowiedz w tomacie piffkowym.
  • Nie używam i nie zamierzam używać Cukierbergowego portaliku. Wystarczy, że googiel mnie szpieguje :)
    Goooogiel wg mnie jest groźniejszy, Jest z androidem w telefonach. Ciarki mnie przeszły jak zobaczyłem co telefon o mnie wie ....
    A http://giodo.gov.pl zajmuje się pierdołami i dręczy małe firmy - wg mnie ta instytucja jest do zaorania
  • Franek, mnostwo rzeczy mozna powylaczac, zwlaszcza w ustawieniach konta Google - historie przegladanych stron, wyszukiwan itd. Tyle ze wtedy przestanadobrze dzialac np sugestie youtube.
  • 7dmy napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Cholera ! Wychodzi na to że zostałem ostatnią czarna owcą na excathedrze. Nie wiem czy wytrwam.
    Rafał, czemu musisz pozycjonować się na czarną owcę ?
    No rzeczywiście niekoniecznie. Pomyślałem też o wilku, ale chyba najbardziej odpowiada mi rola owczarka.W dobie demokracji i rozbuchanego indywidualizmu to jednak ciężka robota. Cały czas trzeba się uganiać za baranami, znaczy owcami, a wdzięczności nie uświadczysz.
  • Notto bądź naszym koteczkiem :-D

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.