Skip to content

Sygnał telewizji publicznej w Krakowie wyłączony

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Oglądaliśmy sobie z zoną "W tyle wizji" a tu nagle - pyk i brak sygnału. TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kraków, TVP Historia i TVP Kultura. Wszystkie pozostałe kanały odbierają bez problemu.
Otagowano:

Komentarz

  • MUX3, co za przypadek. Wyłączają nadal żeby udawać że to naprawdę awaria?
  • edytowano December 2016
    Bo to właśnie MUX 3.
    Trzeba zgłaszać przez stronę TVP Info.
    Tu namiary:
    http://www.tvp.info/28275596/problemy-z-ogladaniem-tvp-nadchodza-setki-maili-od-widzow

    Wszystkich widzów, którzy mają problem z odbieraniem sygnału prosimy o wysłanie nam w formie zgłoszenia informacji o miejscu i czasie zdarzenia oraz numeru kontaktowego, pod adres mailowy: pomoc@itvp.pl
    Czekamy też na filmiki i zdjęcia: twoje@tvp.info
    TVP Info

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Już naprawdę tam powinno wpaść ABW, czy inna jednostka.
  • To już drugi (trzeci?) dzień. Jeszcze nie naprawione? Mam nadzieję, ze ktoś pójdzie za to do mamra.
  • czytam, że nawet PAP nie mogła nadawać przez jakiś czas
    to miał być paraliż państwa
  • edytowano December 2016
    Wiecie co? Myślę, że te problemy były już wcześniej. Nie mogę spać w nocy i sobie oglądam tv. Od jakiegoś czasu często nie było tych programów. Zgłaszałam mężowi i kazałam wymienić antenę. Miałam takie szczęście, że kiedy sprawdzał, akurat było wszystko w porządku. Jakieś 3 tygodnie temu sprawdził i przyznał mi rację. Kupił najlepszą antenę w sklepie, ale problem pozostał. Nawet mu nie mówiłam, bo by się wściekł. Tak myślę, że to musiały być próby.
  • Ostatnio zauważyłem, że w czasie oglądania "W tyle wizji" są chwilowe drobne usterki z synchronizacją głosu i obrazu. I tylko podczas tego programu. Teraz też wyłączyli akurat w trakcie trwania programu. No szlag mnie trafił - bo to mój ulubiony program.
  • Zgłaszajcie to i róbcie zdjęcia.
    Kurski mówił, że powinno się to skończyć upaństwowieniem infrastruktury. Muszą mieć podstawy, by wprowadzić do firmy obcej naszego komisarza. Ludzie robią fotki, nagrania obrazu i im ślą.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano December 2016
    Zanim mi wyłączyli - to Ziemkiewicz powiedział jedną mądrą rzecz - że pozytywną rolą tych wyłączeń jest uzmysłowienie sobie Państwu, że ktoś może sobie ot tak wyłączyć TV publiczną. I po tych słowach - pyk brak sygnału
  • Fajnie by było, gdyby dobry Pan Bóg to zło uczynione Polsce obrócił w dobro wszystkich Polaków :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Można było wmawiać Polakom różne rzeczy, że nie ma znaczenia czyje są banki albo inne zakłady pracy, ale wyłączenie telewizji z obcymi rękami powiążą bezpośrednio, bardzo dobrze się stało.
  • No taa, dziś skasowałam na fb kilku idiotów, którzy se robili chichy śmichy z "teorii spiskowych", że hehe, okupacja Sejmu była planowana, że hehe odcięcie narodowej telewizji jest celowe.
    Są ludziki, które wszystko widzą oddzielnie, wierzą w świętego Przypadka, bo przecież nikt na świecie się z nikim na nic nigdy nie umawia i wszystko dzieje się samo ze siebie, ot tak. Nic bidakom nie wytłumaczysz, szkoda czasu. Ale ogólnie- w dniu dzisiejszym- liczba trolli znacznie zmalała. Rej wodzi płk. Wroński z dramatycznym pytaniem: gdzie jest i co robi nasz kontrwywiad?
    I jest to pytanie poniekąd uzasadnione. Zresztą, co my możemy na ten temat wiedzieć?
  • Mania napisal(a):
    No taa, dziś skasowałam na fb kilku idiotów, którzy se robili chichy śmichy z "teorii spiskowych", że hehe, okupacja Sejmu była planowana, że hehe odcięcie narodowej telewizji jest celowe.
    Są ludziki, które wszystko widzą oddzielnie, wierzą w świętego Przypadka, bo przecież nikt na świecie się z nikim na nic nigdy nie umawia i wszystko dzieje się samo ze siebie, ot tak. Nic bidakom nie wytłumaczysz, szkoda czasu. Ale ogólnie- w dniu dzisiejszym- liczba trolli znacznie zmalała. Rej wodzi płk. Wroński z dramatycznym pytaniem: gdzie jest i co robi nasz kontrwywiad?
    I jest to pytanie poniekąd uzasadnione. Zresztą, co my możemy na ten temat wiedzieć?
    No paczpani, Kontrwywiad nie składa mu meldunku! Co za zwyczaje...

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • adaho napisal(a):
    Zanim mi wyłączyli - to Ziemkiewicz powiedział jedną mądrą rzecz - że pozytywną rolą tych wyłączeń jest uzmysłowienie sobie Państwu, że ktoś może sobie ot tak wyłączyć TV publiczną. I po tych słowach - pyk brak sygnału
    a ja naprawdę myślałem że to chwilowe i niezwiązane
    ale po wyjaśnieniu o podpisaniu przez PBK 12. kwietnia 2010 roku, w pierwszych godzinach urzędowania (!!!) dokumentu o infrastrukturze tv- obrazek ma coraz więcej puzzli o jest coraz wyraźniejszy!
  • A da się tak po prostu znacjonalizowac emitela?
  • raste napisal(a):
    A da się tak po prostu znacjonalizowac emitela?
    Jak się kce to nawet da się konstytucję zmienić. Ale cza kcieć.
  • Dać się da ale słabo to wygląda.
    Lepiej ogłosić że nie spełnia pokładanych w nim nadziei a zatem z uwagi na awarie i tak dalej szukamy nowej firmy.
    Miłoby było gdyby przypadkiem wygrała ta co trzeba:)
  • wysłanie ABW powinno poskutkować raportem o licznych nieprawidłowościach, na podstawie którego powinno się mieć wolną rękę do zmiany firmy.
  • Czy ktoś ma dziś problemy z programami z multipleksu, na którym jest TV TRWAM? Nie mam od kilku godzin ani jednego programu. Skanowanie nie pomaga, jak wcześniej z mux 3.
  • To dziwne - ale nigdy nie miałem problemów z muxem.
  • Na Mazowszu TRWAM śmiga.
  • Sygnał wrócił po godz. 23-ej.
  • janosik napisal(a):
    wysłanie ABW powinno poskutkować raportem o licznych nieprawidłowościach, na podstawie którego powinno się mieć wolną rękę do zmiany firmy.
    Zmiana firmy na krótką metę da niewiele, bo trzeba by zbudować od nowa kilkaset nadajników - a to nieco czasu zająć musi.
  • ombretta napisal(a):
    janosik napisal(a):
    wysłanie ABW powinno poskutkować raportem o licznych nieprawidłowościach, na podstawie którego powinno się mieć wolną rękę do zmiany firmy.
    Zmiana firmy na krótką metę da niewiele, bo trzeba by zbudować od nowa kilkaset nadajników - a to nieco czasu zająć musi.
    Jest takie słówko - nacjonalizacja za odszkodowaniem.
  • DMC napisal(a):
    ombretta napisal(a):
    janosik napisal(a):
    wysłanie ABW powinno poskutkować raportem o licznych nieprawidłowościach, na podstawie którego powinno się mieć wolną rękę do zmiany firmy.
    Zmiana firmy na krótką metę da niewiele, bo trzeba by zbudować od nowa kilkaset nadajników - a to nieco czasu zająć musi.
    Jest takie słówko - nacjonalizacja za odszkodowaniem.

    Od którego (odszkodowania) należy odliczyć słusznie naliczone kary i odszkodowania za niewywiązywanie się z obowiązków!
  • edytowano December 2016
    Wczoraj w czasie programu "Chłodnym okiem" wielu widzów tweetowało, że ma problemy z odbiorem i obraz im rwie.
    U nas akurat było OK.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.