Skip to content

Nie wyszedł Majdan - próbują zrobić Tian’anmen

13»

Komentarz

  • Cyrylica napisal(a):
    Dziwna jest ta rozróba studentów w czasie sesji.
    Dziwne jest działanie partii antyPiS w opozycji. Nie radzo sobie. A ja Wam mówię - to wszystko jest realizowany punkt po punkcie plan JarKacza :D:D:D
  • edytowano January 2017
    Nigdzie nie mogę się doczytać danych o frekwencji :D
  • Brzost napisal(a):
    Nigdzie nie mogę się doczytać danych o frekwencji :D
    Przejdą na język opisowo-emocjonalny:
    nieprzebrane rzesze; jak okiem sięgnąć; nie do policzenia; morze flag i transparentów;.... :)
  • W ogóle liczebność jest pomijana milczeniem.
  • Brzost napisal(a):
    W ogóle liczebność jest pomijana milczeniem.
    Mają się przyznać do klęski? Najpierw histeria, ze studenci będą protestować, później euforia, że w wielu miastach protesty, na koniec nieśmiałe informacje, ze w kilku miastach studenci wzięli udział. Kompletna porażka, bo widać jak na dłoni, komu najbardziej zależało na kolejnej awanturze. Totalna nie uczy się na błędach i nie wiem, na co jeszcze liczy. Bo że liczy, to widać. Studenci wykazali się większą mądrością.
  • Mnie to zaskakuje, że ktoś poważnie myślał, że studenci, nawet nie w czasie sesji, wypadli by tak ochoczo protestowac przeciw Kaczorowi.
    To było totalnie skazane na kompromitację od samiuśkiego początku.

    Mogę im tylko życzyć dalszych równie owocnych decyzji jak ta.
  • Oni ciągle myślą że czas się zatrzymał, obecne pokolenie studentów po peirwsze nie jest antypisowskie ąmas, po drugie nie ogląda telewizji więc nie da się go ot tak skrzyknąć pod hasłami z telewizora, ich to nie rusza. Podobnie jak anonimowi animatorzy z fejsika ich nie ruszają.
  • Gdańsk:
    Studenci spodziewali się, że w proteście weźmie udział około tysiąca ludzi. Ostatecznie pojawiło się około dwustu pięćdziesięciu osób, nie tylko studentów, ale i wykładowców.
    http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/protest-studentow-w-gdansku-wideo-zdjecia,3994774,artgal,t,id,tm.html
  • Popieram! Miłość to najważniejsza rzecz na świecie!!!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Popieram! Miłość to najważniejsza rzecz na świecie!!!
    Hasło z transparentu w Szczecinie:

    Polscy studenci protestują przeciwko ananasowi na pizzie!
  • edytowano January 2017
  • Czy golenie przerośniętych należy do obowiązków dyżurnego?
  • Rzchanym napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    To PiS jest Majdanem
    Nie. PiS NIE jest Majdanem. PiS wygrał normalne wybory parlamentarne. PiS nie podburzał ludzi przeciw legalnie wybranemu prezydentowi, choć z tego p-rezydenta był kawał chama z Budy Ruskiej. PiS czekał i się doczekał zwycięstwa w normalnych wyborach prezydenckich i parlamentarnych.
    Natomiast obecna totalna opozycja, która chce na siłę wrócić do żłoba, to jak najbardziej może mówić o sobie - Majdan.


    Nie, NIE MOŻE!!!. Tam była autentyczna wściekłość ludzi, autentyczne uczucia, autentyczna gotowość do poświęceń, rzeczywiste problemy i autentyczne tragedie. No chyba że kolega wierzy w inspirowane przez Ruskich JBPP-owskie narracje, że to sami agenci CIA i Mossadu udawali, że walczą, w które w istocie sami JBPP-owcy w głębi duszy nie wierzą, bo gdyby naprawdę wierzyli, to by nie mieli pretensji do PiS-u, że nie naśladuje Majdanu po sfałszowanych wyborach samorządowych (a było coś takiego!!).

    Podbijam wątek i przypominam swój komentarz. Cóż mogę tylko być dumny, że nigdy na powyższe narracje nie dałem się nabrać. Muszę wszakże przyznać, że mimo wszystko stopień heroizmu Ukraińców w obecnej wojnie mnie zaskoczył.

  • Oczywiście miał Kolega rację, a nie ci którzy, świadomie lub nieświadomie, rezonowali ruską narracje o Majdanie jako spisku CIA, BND, ABW, Reptilianów itp
  • Rzchanym napisal(a):
    Rzchanym napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    To PiS jest Majdanem
    Nie. PiS NIE jest Majdanem. PiS wygrał normalne wybory parlamentarne. PiS nie podburzał ludzi przeciw legalnie wybranemu prezydentowi, choć z tego p-rezydenta był kawał chama z Budy Ruskiej. PiS czekał i się doczekał zwycięstwa w normalnych wyborach prezydenckich i parlamentarnych.
    Natomiast obecna totalna opozycja, która chce na siłę wrócić do żłoba, to jak najbardziej może mówić o sobie - Majdan.


    Nie, NIE MOŻE!!!. Tam była autentyczna wściekłość ludzi, autentyczne uczucia, autentyczna gotowość do poświęceń, rzeczywiste problemy i autentyczne tragedie. No chyba że kolega wierzy w inspirowane przez Ruskich JBPP-owskie narracje, że to sami agenci CIA i Mossadu udawali, że walczą, w które w istocie sami JBPP-owcy w głębi duszy nie wierzą, bo gdyby naprawdę wierzyli, to by nie mieli pretensji do PiS-u, że nie naśladuje Majdanu po sfałszowanych wyborach samorządowych (a było coś takiego!!).
    Podbijam wątek i przypominam swój komentarz. Cóż mogę tylko być dumny, że nigdy na powyższe narracje nie dałem się nabrać. Muszę wszakże przyznać, że mimo wszystko stopień heroizmu Ukraińców w obecnej wojnie mnie zaskoczył.


    To samo z "Budapesztem w Warszawie", można dziś na luzie szydzić z Tuska hehe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.