Skip to content

Dostałem maila od Ryśka Petru.

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Właśnie znalazłem w "spamie"

From: Ryszard Petru .Nowoczesna
Date: 2016-12-07 17:04 GMT+01:00
Subject: Zmień kraj. Drobna kwota, wielka sprawa.

Drodzy Państwo,

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe Nowoczesnej. To właśnie dzięki niemu możemy skutecznie działać.
Nowoczesna od początku funkcjonowania na scenie politycznej utrzymuje się z wpłat sympatyków i działaczy.

Dzięki nim jesteśmy w Sejmie i możemy prowadzić szereg działań, takich jak inicjatywy ustawodawcze, uczestnictwo w demonstracjach, akcje piętnujące szkodliwość PiS jak np. Misiewicze czy też zbiórka 100 tys podpisów pod petycją w obronie Konstytucji.

W wyborach parlamentarnych zagłosowała na nas 7,8% wyborców. Po 11 miesiącach działań naszych posłów i posłanek sondaże dają nam ponad dwa razy więcej głosów i drugie miejsce w parlamencie. Ostatnie sondaże pokazują poparcie aż 25% wyborców.
Jako opozycja nie zmarnowaliśmy tego roku.
Od pierwszych dni istnienia pokazujemy determinację, troskę o kraj i pracowitość. Nasi posłowie i posłanki nalezą do najaktywniejszych w Sejmie.

Nie wierzę, że którakolwiek z dużych partii obecnych od lat w polityce jest w stanie zmienić kraj na lepsze. Od ponad dekady obserwujemy permanetny konflikt, w jakim ugrzęzły PO i PiS, ich ukierunkowanie na partyjny interes i oderwanie polityków od realnych problemów społeczeństwa.

Platforma Obywatelska oraz Prawo i Sprawiedliwość każdego roku otrzymują z budżetu państwa wielomilionowe dotacje (w tej kadencji 18,5 mln zł rocznie - PiS oraz 15,5 mln rocznie - PO). Nowoczesna, na skutek decyzji Państwowej Komisji Wyborczej i Sądu Najwyższego działa bez wsparcia z budżetu państwa. Skala wyzwań, przed jakimi stoimy jest ogromna.
Potrzebujemy wsparcia Polaków nie dających zgody na niszczenie państwa i zaprzepaszczanie efektów przemian ostatnich 27 lat.

Jestem przekonany, że wspólnie możemy wygrać następne wybory i wprowadzić Polskę na drogę dobrych zmian, rozwoju gospodarczego i szans dla każdego z jej Obywateli.

Proszę Was o wsparcie Nowoczesnej poprzez wpłatę na nasze konto dostępne w linku poniżej.

Każda kwota, bez względu na jej wysokość ma znaczenie.
Pracujemy dla Was każdego dnia.

Wpłat można dokonać pod linkiem: https://wspieraj.nowoczesna.org/

Za każde wsparcie bardzo dziękuję,
Ryszard Petru


I tera pytanie - niczego im nie podpisywałem, wysyłałem, etc a mają mojego maila. Na tego maila nie wyrażałem zgody w żadnym podmiocie na otrzymywanie czegokolwiek
Da się to jakoś zaskarżyć?
Oczywiście pierdoła, ale jeśli można jej użyć, to czemu nie ;-)
Otagowano:

Komentarz

  • edytowano January 2017
    A ja dostałem kiedyś do zwykłej skrzynki, ale to chyba wrzucali jak leci (bez nazwiska adresata), na "ęteligęckim" osiedlu na którym zawsze UD/UW/PO miały powyżej średniej krajowej.
  • Napisz uprzejmy donos do GIODO.
  • Zapewne tak zrobię, ale jest realna szansa by była z tego chryja?
    Sprawdźcie swoje spam foldery, może jest nas więcej:)
  • A może..... wyślij złotówkę (1,00 zł) i zobacz co się stanie?
    Wyślą ci dyplom do powieszenia albo co?
    E, nie, głupi pomysł! :))
  • Nie no, głupi. Nie mam zamiaru widnieć na żadnej, nawet teoretycznej liście darczyńców Ryśka.
    Nota bene z Ryśka w zlemingowanej korpo jest solidny polew (z uwagi na Maderę). Dobra nasza:)
  • TecumSeh napisal(a):
    Sprawdźcie swoje spam foldery, może jest nas więcej:)
    U mnie nic nie ma. Na razie przynajmniej.

  • edytowano January 2017
    Staaary.
    Spróbowałam mu od razu stosownie odpisać, ale nie da się. Poczta wraca.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • TecumSeh napisal(a):
    Nie no, głupi. Nie mam zamiaru widnieć na żadnej, nawet teoretycznej liście darczyńców Ryśka.
    Nota bene z Ryśka w zlemingowanej korpo jest solidny polew (z uwagi na Maderę). Dobra nasza:)
    To im sprzedaj moją #Ciamasutra :)
  • TecumSeh napisal(a):
    Sprawdźcie swoje spam foldery, może jest nas więcej:)
    Masz tego imejla? Jaki adres?
    AnnaE napisal(a):
    Staaary.
    Spróbowałam mu od razu stosownie odpisać, ale nie da się. Poczta wraca.
    Bo może to spamowy adres dany firmie od spamowego wysyłania. (Taki "jednostronny".)
  • Pewnie tak. Wykasowałam i pozamiatane.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • TecumSeh napisal(a):
    Zapewne tak zrobię, ale jest realna szansa by była z tego chryja?
    Z szansą jak to z szansą - jest.

    GIODO to taki przyczajony tygrys, ukryty smok - długo długo nic nie robi, by nagle uderzyć z wielką mocą tam, gdzie nikt się nie spodziewał.
  • edytowano January 2017
    Na policję go kolega poda z 58par2 KW. :)
  • Nie pomyslałem o GIODO, dostaliśmy to na firmowy adres w listopadzie jakoś.
  • edytowano January 2017
    @romeck: "To im sprzedaj moją #Ciamasutra "

    No chyba nie przypuszczasz żebym pozwolił by się zmarnowało:)
    Sprzedałem i to bez pozwolenia ale zaznaczyłem że to nie moje. Namiarów na Ciebie pozwoliłem sobie jednak NIE podawać:)

    A GIODO jak najbardziej będzie:)
  • TecumSeh napisal(a):
    Namiarów na Ciebie pozwoliłem sobie jednak NIE podawać:)
    A jak podam konto PayPal na datki? :))

  • A nie wiem, możemy spróbować:)
  • TecumSeh napisal(a):
    A GIODO jak najbardziej będzie:)
    Nu tak i dajcie znać za pół roku co odpisali, kmotrze!
  • Heheh, dam znać jak tylko odpiszą:) O ile odpiszą:)
  • Wszelakoż, jak to mawiajo taysze amerykańscy, zaleca się nie wstrzymywać oddechu w oczekiwaniu na odpedź.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.