Skip to content

Komentarz

  • nic nie poradze na to, ze Tusk kojarzy mi sie tylko z...Gorskim:)))

    to oczywiscie fatalne, bo wziac Gorskiego/Tuska-wszarza za fraki jest psychologicznie o wiele trudniejsze niz TuskaFrankensztajna.
  • Frankenstein ma cieplejsze oczy.
  • Mòwi się Ząbkowice Śląskie!
  • Ignatz na Geografa!
    Flache Stonsdorfera mu!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mòwi się Ząbkowice Śląskie!
    Pięknie tam. Mam ciotkę. :)
  • Wątek dla idiotów.
    Stara dobra tradycja odczłowieczania wrogów.
    Podążamy śladem Klimczaka... wstyd
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Wątek dla idiotów.
    Stara dobra tradycja odczłowieczania wrogów.
    Podążamy śladem Klimczaka... wstyd
    ojojoj, to już nawet o wilczych oczach nie można wspomnieć, bo wstyd i w ogóle
    albo o wagnerowskiej szczęce
  • edytowano March 2017
    Tusk jest skrajnie sztuczny. Widać, że się strasznie kontroluje. To znaczy że szkolony, ale słabo bo nie powinno być widać. Jest zacięty i skupiony jakby stale coś ukrywał i czaił się do uderzenia. I tak zapewne jest.
  • Koledzy widzą
    Widzą więcej
  • edytowano March 2017
    Rafał napisal(a):
    Tusk jest skrajnie sztuczny. Widać, że się strasznie kontroluje. To znaczy że szkolony, ale słabo bo nie powinno być widać. Jest zacięty i skupiony jakby stale coś ukrywał i czaił się do uderzenia. I tak zapewne jest.
    image
    Dlatego wyśmiewanie się z tej persony nie ma sensu. Ta persona nawet poniekąd tego chce.

  • Otóż to. Tego psiego syna należy się bać. Nie panikować ale bać. Strach to dobre uczucie. Pobudza zmysły. Tylko aby nie przeradzał się w panikę.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Otóż to. Tego psiego syna należy się bać. Nie panikować ale bać. Strach to dobre uczucie. Pobudza zmysły. Tylko aby nie przeradzał się w panikę.
    http://www.niedziela.pl/artykul/54655/nd/Czy-powinnismy-bac-sie-szatana
    - Czy powinniśmy bać się szatana?
    - Na pewno trzeba mieć świadomość, że staje się wobec rzeczywistości, która jest o wiele silniejsza niż człowiek i że bez Boga sobie nie poradzimy. Każdy egzorcysta czy osoba, która posługuje w modlitwie o uwolnienie, wie, że gdyby nie obecność i siła Pana Boga, gdyby nie świadomość, że Bóg działa, uwalnia i uzdrawia, bo to On wypędza szatana, na nic zdałyby się wysiłki któregokolwiek z ludzi. Jako ludzie nie mamy żadnej siły, by przeciwstawić się szatanowi. Tylko silna wiara i pełne zaufanie względem Boga powodują, że człowiek może podjąć się pojedynku z demonem i zakończyć go z powodzeniem. W chrześcijaństwie nie chodzi wszakże o to, by bać się szatana, ale by bardziej wierzyć w Pana Boga.


  • edytowano March 2017
    O! I proszę....ja na czuja a tu 'poważne' źródło też tak samo :)
  • strach i lęk, pierwszy naturalny, drugi irracjonalny
  • Któż jak Bóg
    więc nie trzeba się bać

    a ws. przedmiotowej - zły zawsze niszczy swoje narzędzia, gdy przestają mu być potrzebne
    jak widać, Tusk na razie jest mu potrzebny
  • KAnia napisal(a):
    Któż jak Bóg
    מיכאל
    (powyższe słowo czytać od prawej do lewej!)
    Michał, Michael

    Włączyłem modlitwę do św. arch. Michała do codziennej modlitwy.
  • Te straszne oczy Zła. Arch. Michale ratuj!
  • romeck napisal(a):
    ......
    Włączyłem modlitwę do św. arch. Michała do codziennej modlitwy.
    zapraszam wszystkich tu:
    http://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/7384//p7
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.