Skip to content

Zarobki nauczycieli

DMCDMC
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Nauczyciel dyplomowany będzie zarabiał tyle, co sprzedawca w Lidlu po roku pracy. Ta grupa zawodowa jest tak głupia, że szok. Oni powinni strajkować od co najmniej 10 lat i żądać podwyżki o minimum 50%.
W 2017 r. kolejny minister pluje im w w twarz - dostaną od 29 do 40 zł brutto podwyżki. 5-6 krotnie większe podwyżki dostają pracownicy w budach z kebabami. :D

Czytaj więcej na http://praca.interia.pl/news-place-zasadnicze-nauczycieli-wzrosna-o-29-40-zl-men,nId,2344053#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

http://praca.interia.pl/news-place-zasadnicze-nauczycieli-wzrosna-o-29-40-zl-men,nId,2344053
Z tabeli wynika, że wynagrodzenie nauczyciela stażysty będzie w tym roku wynosić 2294 zł brutto (oznacza to wzrost o 29 zł brutto), nauczyciela kontraktowego - 2361 zł brutto (wzrost o 30 zł brutto), nauczyciela mianowanego - 2681 zł brutto (wzrost o 34 zł brutto), nauczyciela dyplomowanego - 3149 zł brutto (wzrost o 40 zł brutto).

Komentarz

  • Ech szczęściarze... Profesor PAN może tylko pomarzyć o takich kokosach.
  • Ale sprzedawca w Lidlu nie pracuje na pół etatu i nie ma 3 miesięcy wakacji.
  • Przemko napisal(a):
    Ale sprzedawca w Lidlu nie pracuje na pół etatu i nie ma 3 miesięcy wakacji.
    Mam nadzieję, że to ironia.
  • DMC napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Ale sprzedawca w Lidlu nie pracuje na pół etatu i nie ma 3 miesięcy wakacji.
    Mam nadzieję, że to ironia.
    Ano. Kto zna choćby 1 sztukę nauczyciela, ten wie, jaka to ściema choćby z tymi trzema miesiącami.
  • Wiem wiem, nie 3 a 2,5.
  • Jest jeszcze szereg dodatków itp. Znam sporo nauczycieli i nie narzekają
  • DMCDMC
    edytowano January 2017
    raste napisal(a):
    Jest jeszcze szereg dodatków itp. Znam sporo nauczycieli i nie narzekają
    Plastyki czy w-fu? W Pcimiu Dolnym czy Górnym?

    PS. Wspominałem już, że to najgłupsza grupa zawodowa w Polsce?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.