Skip to content

Ban na przejęcie TVN24

DMCDMC
edytowano March 2015 w Forum ogólne
JarKacz dostał bana od kochanego sprzymierzeńca, czyli Wielkiego Szejtana, na przejęcie Justyny Pochanke. CIA czuwało, można było spać spokojnie.
Ciekawe1, czy po latach robienia łaski, Donald T., któremu nie po drodze z panami z Langley, mógłby się przychylić do prośby wiernego wasala?

Komentarz

  • Słyszałem. Źródło. Później porozmawiamy dalej.
  • Kurka, odruchowo opacznie zrozumiałem "Donald T." i zastanawiałem się długą chwilę o co chodzi? :)
  • Exspectans napisal(a):
    Kurka, odruchowo opacznie zrozumiałem "Donald T." i zastanawiałem się długą chwilę o co chodzi? :)
    Trump, Donald Trump, wszystkie Donalndy to zdrajcy. Jedną z pierwszych decyzji, którą podjął był właśnie kategoryczny zakaz sprzedaży TVN Kaczyńskiemu. Priorytet. Ale poczekajmy na źródła.
  • edytowano January 2017
    DMC czekam na źródło. Oczywiście jest w moim czekaniu drugie dno, ale też i nie ma. Bardzo mnie interesuje skąd się o tym dowiedziałeś ?
  • To prezydent który się nawet w fotelu nie usadzil jeszcze może sobie w Stanach prywatnym firmom rozkazywać?
  • A Macierewicz zablokował Jedwabny Szlag i szlak trafił Chińczyków. Cały misterny plan w pizdu, muszą robić pivot na Koreę i Japonię, będą wojować. Jedyne tereny pod Łodzią, które się nadawały przecież. O ile Macierewicz cokolwiek wie o tym, że zablokował.

    Opat ronk.
  • Tą plotkę o rzekomym przejęciu, rozsiewają sami dziennikarze TVNu
  • raste napisal(a):
    Tą plotkę o rzekomym przejęciu, rozsiewają sami dziennikarze TVNu
    Głupek Kaczor wystosował pismo do właścicieli TVN za ile by sprzedali, bo tworzy budżet i chce wiedzieć czy ma przewidzieć fundusze na to. Ci odpowiedzieli, że nie ma takiej możliwości i sprzedali info pracownikom, żeby ci rechot mieli. A ci puścili dalej. Znowu Kaczor przegrał. Jak dzieciak. To jest wersja dla UPRowców.

    A bardzo możliwe, że nie było żadnych ruchów, zupełnie nic, nawet szeptem. Ale mogą kiedyś być, to się mieści w pewnej strategii. I to jest zwykłe info wypuszczające, badające, po części kompromitujące cały pomysł, na zaś.

    Powiem tak, jestem przekonany, że TVN w obecnej formie, nie dożyje do końca kadencji PiS, szczególnie jeżeli będzie podwójna. Albo spuszczą z tonu, albo zmienią właściciela, albo zdarzy się coś bardzo spektakularnego.
  • Exspectans napisal(a):
    Kurka, odruchowo opacznie zrozumiałem "Donald T." i zastanawiałem się długą chwilę o co chodzi? :)
    dobry odruch:
    DMC napisal(a):
    ...Szejtana...
    DMC napisal(a):
    ...Donald T. ...
    :)
  • JORGE napisal(a):
    raste napisal(a):
    Tą plotkę o rzekomym przejęciu, rozsiewają sami dziennikarze TVNu
    Głupek Kaczor wystosował pismo do właścicieli TVN za ile by sprzedali, bo tworzy budżet i chce wiedzieć czy ma przewidzieć fundusze na to. Ci odpowiedzieli, że nie ma takiej możliwości i sprzedali info pracownikom, żeby ci rechot mieli. A ci puścili dalej. Znowu Kaczor przegrał. Jak dzieciak. To jest wersja dla UPRowców.

    A bardzo możliwe, że nie było żadnych ruchów, zupełnie nic, nawet szeptem. Ale mogą kiedyś być, to się mieści w pewnej strategii. I to jest zwykłe info wypuszczające, badające, po części kompromitujące cały pomysł, na zaś.

    Powiem tak, jestem przekonany, że TVN w obecnej formie, nie dożyje do końca kadencji PiS, szczególnie jeżeli będzie podwójna. Albo spuszczą z tonu, albo zmienią właściciela, albo zdarzy się coś bardzo spektakularnego.
    Dlaczego? Myślę że właśnie zyskują na polaryzacji. Są oazą dla KODziarzy. Myślę że to Polsat traci.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.