Skip to content

kolejny wypadek to nie beda juz zarty.

edytowano February 2017 w Smoleńsk 2010
tak uwazam. to idzie planowo:
Duda
Macierewicz
Szydlo

no to na kogo bec?
przeciez nie na Waszczykowskiego.

Komentarz

  • prosze o usuniecie watka
  • O, poczul sie kolega zraniony?

    bo nie napisalam, ze NIC SIE NIE STALO!???
  • wszystkie "wypadki" Maja jeden wspolny mianownik: nie idzie brac ich serio.
    Duda po swoim wypadku to potwierdzil wypisujac cos o tym, ze ..."nic sie nie stalo". (fatalny blad, bo rozumiem, ze nie byla to glupota, tylko, pozal sie Boze, strategia)

    to jest to: kolejny wypadek bedzie po prostu do przewidzenia.

    wiadomo: Polacy.
    brawura
    nieuwaznosc
    "polskie drogi"
    itp.

    Braun ma racje: Polacy, na ktorych nikt nic nie ma, musza byc przedstawieni jako niebezpieczni przede wszystkim dla samych siebie.

    dalam Kategorie Smolensk, bo cel jest ten sam, ale nie bedzie juz tak spektakularnie.
    nie.
    bedzie zupelnie naturalnie...
  • Edit:

    cel nie zupelnie jest ten sam.

    mamy bowiem stracic wiare w PIS, w Jarka, w nas, w Polske.

    po 2010 wielu jednak stracilo wiare w PO a zyskalo PIS. (z grubsza rzecz biorac)
    I to jest Problem.

    ma byc na odwrot.

    a taki cel najlepiej osiagnac poprzez stworzenie wrazenia, ze se na wlsanych drogach, z "doswiadczonymi kierwocami" nie umiemy dac rady.
    no dupa nie wladza.

  • @7my

    mam w dupie przekazy mediow.
  • Nawet jeśli to był wypadek, (raczej na to wygląda) to istotne jest coś innego, a mianowicie to, że przejazd był niezabezpieczony, pani Premier nie była chroniona. Bo to wygląda tak jakby samochód z BSz. jechał sobie po mieście solo i każdy mógłby mu zajechać drogę.
    Jeśli ktoś może się wcisnąć w kolumnę samochodów z kogutami na dachach to znaczy, że NIE MA żadnej kolumny, bo odstęp między samochodami BOR jest zbyt duży.
  • Nieważne czy to był wypadek czy nie. Padgatowka medialna do prawdziwego zamachu jest już zakończona, teraz potrzebny jest tylko sygnał.

    Opcja "wszyscy won" lansowana przez Matkę Kurkę nie jest zatem bez sensu. Wiemy już przecież, JAK sprawa zostanie załatwiona: ('nieudolny BOR' + 'polskie drogi') = ('niedoświadczeni piloci' + 'ruski bardak').
  • Jest też już nowy Pawlak przygotowany- Paweł Kukiz.
  • edytowano February 2017
    jadą 3 samochody, na sygnale, syreny wyją, światła kogutów wręcz oślepiają z takiej odległości (sąsiedni pas), ale małemu seicento udaje się wycelować precyzyjnie w ten środkowy właśnie...

    no jaaasne, wypadek
    w Izraelu też był wypadek
    bo wypadki kolumny VIP się zdarzają... zdarzają?
    a może właśnie ochrona VIP jest specjalnie szkolona, jak UNIKNĄĆ wszelkiego wypadku/"wypadku" na trasie przejazdu? i może właśnie po to oni tam jadą?

    czym zajmował się w tym momencie kierowca trzeciego samochodu BOR, że nie kopnął w tyłek tego seicento ZANIM tamten uderzył w samochód z Panią Premier?
  • tytuł wątku do zmiany, pliz...
  • Jeśli chodzi o JK, to pociesza mnie jedno: gdyby mogli, już dawno by to zrobili.
  • Pigwa napisal(a):
    Jeśli chodzi o JK, to pociesza mnie jedno: gdyby mogli, już dawno by to zrobili.
    Poza tym, jeśli Pan Bóg uratował JK przed Smoleńskiem, to znaczy, ze JK ma żyć do śmierci naturalnej.
  • Pigwa napisal(a):
    Jeśli chodzi o JK, to pociesza mnie jedno: gdyby mogli, już dawno by to zrobili.
    no wlasnie nie: robione jest "naturalne" tlo w postaci wypadkow-przypadkow.
    smolenska w tym sensie nie powtorza.

  • Mania napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    Jeśli chodzi o JK, to pociesza mnie jedno: gdyby mogli, już dawno by to zrobili.
    Poza tym, jeśli Pan Bóg uratował JK przed Smoleńskiem, to znaczy, ze JK ma żyć do śmierci naturalnej.
    tez uznaje to za znak Opatrznosci, ktory przez te wszystkie koszmarne miesiace i lata po- pozwolil nie zwariowac.
    ale to nie wyznacza natury smierci jaka nam przyjdzie ekhm...przezyc...
  • extraneus napisal(a):
    Jest też już nowy Pawlak przygotowany- Paweł Kukiz.
    i kto by pomyslal, ze ja myslalam, ze nie moze byc gorzej...

  • komentarz Eski

    http://naszeblogi.pl/45444-wypadek-w-oswiecimiu-czyli-panstwo-istnieje-teoretycznie

    powalajace: gosciu, ktory "chcial se przejechac na druga strone ulicy" mimo kolumny rzadowej jest na wolnosci...
    a pani Premier radosnie tweetuje ze szpitala

    to jest cyrk a nie dobra zmiana.

  • "A myśmy się spodziewali..."

    Jednak musi wymrzeć pokolenie, które pamięta Okrągły Stół.
  • Spokojnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.