Skip to content

Trudna sztuka wiązania sznurowadeł - PiS i internety

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Niebezpiecznik.pl podał prawdę (sprawdziłem)
Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości zapomniał przedłużyć swoją domenę …i od dziś można na niej podziwiać żółty ser. Bo osoba która domenę przejęła, zamierza prowadzić tam Klub Przyjaciół Pieczywa i Sera :-)
Tutaj można przeczytać dokładny opis.
Nawet nie mam siły się wyśmiewać, po prostu jest mi dramatycznie smutno.
«1

Komentarz

  • Może to słusznie, że oddali władzę panu Mateuszowi? On ma swoje wady ale z takimi problemami sobie radzi.
  • Manitou zapomniał wydać polecenie, żeby się tym ktoś zajął. Za dużo spraw na głowie...
  • loslos
    edytowano February 2017
    Nie ma zupełnie ludzi po stronie patriotycznej, są tylko pacynki? To nie wróży dobrze polskiej sprawie. No ale skoro nie ma w tej sprawie ludzi, nie jest ona wiele warta.
  • Wszystkie Ryśki itd. :)
  • Ten klej to potrafi zadziałać w całkiem niespodziewany sposób. I to po latach.
  • Jedyny człowiek który to ogarnia, siedzi obecnie w Kancelarii Premiera.
  • Brzost napisal(a):
    Jedyny człowiek który to ogarnia
    W kraju słynącym z wybitnych informatyków!
    Chociaż do pilnowania terminowego płacenia faktur wystarczy sprawna księgowa albo nawet sekretarka.

  • mmaria napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Jedyny człowiek który to ogarnia
    W kraju słynącym z wybitnych informatyków!
    Chociaż do pilnowania terminowego płacenia faktur wystarczy sprawna księgowa albo nawet sekretarka.

    No właśnie, bo to ma mniej wspólnego z informatyką a więcej z księgowością, a podpowiem, że informacja o wygasającej domenie jest zwykle dostarczana na wskazany adres mailowy jej właścicielowi.

  • Bez związku dowcip mi się przypomniał:
    Siedzi baca w ubikacji i stęka, podchodzi drugi, chwilę nasłuchuje i pyta:
    - Co robita baco?
    - Srom
    - A spodnie zdjeliśta?
    - Ło rany....
  • Wszyscy macie rację, ale... domena najbardziej kojarzona z PiS to od wieków pis.org.pl, która chodzi jak zawsze. O tym kppis.pl (domena klubu parlamentarnego? pewnie tak) w życiu nie słyszałam, pewnie większość PiS też i stąd wtopa.
  • Pigwa napisal(a):
    Wszyscy macie rację, ale... domena najbardziej kojarzona z PiS to od wieków pis.org.pl, która chodzi jak zawsze. O tym kppis.pl (domena klubu parlamentarnego? pewnie tak) w życiu nie słyszałam, pewnie większość PiS też i stąd wtopa.
    występuje w oficjalnych dokumentach sejmowych ...

  • :D No to mają nauczkę.
  • Pigwa napisal(a):O tym kppis.pl (domena klubu parlamentarnego? pewnie tak) w życiu nie słyszałam, pewnie większość PiS też.
    Ci co ją zakładali pewnie słyszeli. Choć ręki sobie uciąć nie dam.

    Ciekawe123 czy jakieś pingwiny w historii występują.

  • mmaria napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Jedyny człowiek który to ogarnia
    W kraju słynącym z wybitnych informatyków!
    Tak, mamy informatyków światowej sławy. Światowej sławy ale tylko w Polsce. Ta znakomita polska informatyka jest mocno bezobjawowa.

  • los napisal(a):
    Ta znakomita polska informatyka jest mocno bezobjawowa.

    To zależy jak budujemy wskaźnik ;)
    W obsłudze klienta dominujemy w europie, w przemysłowej też całkiem zacnie, natomiast naukowo to nie mam pojęcia ;)
    Problem polega na braku patentów, działaniu pod obcymi szyldami itp.

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Bez związku dowcip mi się przypomniał:
    Siedzi baca w ubikacji i stęka, podchodzi drugi, chwilę nasłuchuje i pyta:
    - Co robita baco?
    - Srom
    - A spodnie zdjeliśta?
    - Ło rany....
    Przypomniał mi się znajomy, którego na mieście dopadła sraczka. Więc biegnie do najbliższego kibla, do innej znajomej Grażyny, dzwoniąc do niej rozpaczliwie: "Grażyna, otwieraj drzwi!!! Otwieraj!!!" Grażyna otwiera, on wpada do przedpokoju, do kibla, siada z impetem na sedesie, jeszcze miga mu przeraźliwa konstatacja , ze nie podniósł deski- ale jest już za późno, za późno...
  • I tak temat PiSu w internatach w naturalny sposób...
  • *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Niepojęte!
    Nawet jeśli się nie opłaciło domeny, to ona jeszcze przez kilka tygodni "wisi zawieszona" tak, by dzierżawca (właściciel) domeny mogł ją opłacić i przywrócić.
    Monity - non-stop.

  • przejrzałem stronę kppis.pl
    przejrzałem fb fanpage /kppisPL
    imejl kontaktowy (getso.pl)]
    zajrzałem na getso.pl
    i konkluzja:


    to nie są żadni przyjaciele chleba ani sera ani niczego innego jak tylko
    JAJCARZE
    którzy dostrzegli możliwość zrobienia "psikusa"

    i nie wiem, czy naprawdę dla jaj, czy dla jaj i sera.

    brawo ONI
    :/


  • AnnaE napisal(a):
    A tu co to?
    http://h2omedia.nazwa.pl/strony/firmowe/kppis/
    back up
    lub kopia

    domena jest umiejscowiona na jakmś serwerze i może mieć adresy:

    mojadomena.pl
    oraz (na przykłąd)
    serwer.pl/mojadomena
  • edytowano February 2017
    romeck napisal(a):
    JAJCARZE
    którzy dostrzegli możliwość zrobienia "psikusa"

    i nie wiem, czy naprawdę dla jaj, czy dla jaj i sera.

    brawo ONI
    :/


    Tak jak na gmail.pl działała nieformalna Grupa Młodych Artystów i Literatów.

    Poza tem, niech sobie poddomenę zrobią, np. kp.pis.org.pl, wtedy tylko o opłaceniu jednej będą musieli pamiętać.
  • polmisiek napisal(a):
    niech sobie poddomenę zrobią, np. kp.pis.org.pl, wtedy tylko o opłaceniu jednej będą musieli pamiętać.
    no i nie ma nikogo w PiSie kto by to
    i wymyślił
    i zrealizował
    ???

  • los napisal(a):
    I tak temat PiSu w internatach w naturalny sposób...
    bo to jest ten poziom.

  • edytowano February 2017
    romeck napisal(a):
    back up
    lub kopia

    domena jest umiejscowiona na jakmś serwerze i może mieć adresy:

    mojadomena.pl
    oraz (na przykłąd)
    serwer.pl/mojadomena
    No tak mnie do końca, to najprawdopodobniej oryginalna zawartość witryny.

  • Ser jest transparentny

    Miłośnicy sera to zróżnicowana grupa społeczna. Mamy zwolenników twarogu, zwykłych (ale nie pospolitych!) zjadaczy kanapek z goudą, koneserów francuskich camembertów i włoskiej mozzarelli, wyznawców pikantnych gatunków pleśniowych, skrytych konsumentów fety, muskularnych pasjonatów ziarnistych twarożków, fanatyków smażonego sera i wielu, wielu innych. Ser, podobnie jak pieczywo, łączy wszystkich Polaków, nie tworzy podziałów, nie rozróżnia lepszych i gorszych. Ser reprezentuje uniwersalne wartości międzyludzkie. A na dodatek jest zdrowy.
    :D
  • Nieprawda, coraz liczniejsza grupa wegan i osób nietrawiących laktozy może się poczuć wykluczona.
  • Waski napisal(a):
    Nieprawda, coraz liczniejsza grupa wegan i osób nietrawiących laktozy może się poczuć wykluczona.
    Mogą utworzyć podklub Przyjaciół Selera. Grupa ma charakter rozwojowy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Sery i selery. Smażone (skrótu nie podam). Mniam.
  • Pigwa napisal(a):
    Wszyscy macie rację, ale... domena najbardziej kojarzona z PiS to od wieków pis.org.pl, która chodzi jak zawsze. O tym kppis.pl (domena klubu parlamentarnego? pewnie tak) w życiu nie słyszałam, pewnie większość PiS też i stąd wtopa.
    To nie jest wtopa. To jest po prostu karygodne. Przecież w tym klubie parlamentarnym mają jakichś asystentów. Za co te młokosy biorą pieniądze. To, że bardziej znana jest witryna partyjna, to nie umniejsza temu przewinieniu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.