Skip to content

Profesor Krasnodębski do Timmermansa

edytowano March 2017 w Forum ogólne
podczas debaty o sytuacji w Holandii:

"Wszyscy z zaniepokojeniem obserwujemy wypadki polityczne w Turcji – łamanie praw człowieka, ograniczania praw politycznych. Turcja z nieliberalnej demokracji zamienia się podobno w jawną dyktaturę.
W Holandii natomiast kwitnie - tak nam się mówi - liberalna demokracja. Czy jednak liberalna demokracja może łamać prawo międzynarodowe nie pozwalając ministrowi wejść do konsulatu swego państwa? Czy liberalna demokracja używa pałek, armatek wodnych i psów przeciw pokojowym demonstrantom? Czy Holendrzy tureckiego pochodzenia mają mniej praw niż rodowici Holendrzy?
Mnie do tej pory liberalizm i demokracja kojarzyły się z czymś innym. Może dlatego, że jestem Polakiem…
Wzywam więc przewodniczącego Timmermansa, by w trybie nagłym rozpoczął sprawdzanie, czy nie doszło w Holandii do naruszenia wartości europejskich, czy nie narasta tam rasizm zagrażający praworządności".

http://wpolityce.pl/swiat/331345-wazne-slowa-prof-krasnodebskiego-w-pe-do-tej-pory-liberalizm-i-demokracja-kojarzyly-mi-sie-z-czyms-innym-moze-dlatego-ze-jestem-polakiem

Komentarz

  • tylko na wpotylie czy i pocztą do TimmerrMannsa
  • Europoseł PiS prof. Zdzisław Krasnodębski zabrał głos podczas debaty w Parlamencie Europejskim poświęconej m.in. sytuacji w Holandii.
  • edytowano March 2017
    A w zasadzie czemu nie pozwolili mu wejść do tego konsulato bo nigdzie jakoś nie słyszałem usprawiedliwienia tej decyzji?
  • Bo mogli.
  • Matka Kurka na blogu
    Z ostatnich „a nie mówiłem”, możemy przywołać błazeństwa holenderskiego Timmermansa, tenże usiłował być dowcipny i oświadczył, że pierwszy wyjdzie na ulicę, gdy w Holandii będą łamane prawa człowieka. Od dwóch dni w Holandii spuszczono psy na tureckich demonstrantów i w zasadzie kibicuję psom i policji, ale przecież to nie są „wartości europejskie”.
    :D
    nie wiedziałam, że Timmermans tak powiedział
  • filystyn napisal(a):
    A w zasadzie czemu nie pozwolili mu wejść do tego konsulato bo nigdzie jakoś nie słyszałem usprawiedliwienia tej decyzji?
    Prof. Krasnodębski twierdzi, że chodzi o kiełbasę wyborczą - o pokazówkę, żeby przekonać ludność tambylczą (w istocie niepoprawną politycznie i nastawioną antyimigrancko-antymuzułmańsko, ale o tym sza) do wyboru jedynie słusznej Władzi
    http://wpolityce.pl/swiat/331334-nasz-wywiad-prof-krasnodebski-zasady-znowu-sa-gwalcone-w-imie-przekonania-o-swojej-wyzszosci-moralnej-a-tak-naprawde-stoi-za-tym-kalkulacja-wyborcza
  • edytowano March 2017
    ale to chyba za mało, żeby racjonalnie wyjaśnić prowokowanie Erdogana, który dziś trzyma kurek z "uchodźcami" (trzyma, bo taką głupią politykę niby-naprawiania tego, co napsuła, przyjęła Merkel)
    i jeśli tylko zechce, to zrobi krajom zgniłego Zachodu jesień średniowiecza w wersji hardcore

    jeżeli taki byłby scenariusz, to Polska może już zacząć się przygotowywać na przyjęcie uchodźców - tym razem prawdziwych uchodźców - rdzennych Europejczyków, uciekających ze strefy szariatu, eutanazji i psychiatrii do strefy chrześcijańskiej
  • Będę niegrzeczny - kogo i dlaczego mielibyśmy przyjmować? Poważnie pytam.
  • Białych niedobitków z okolic Goutte d'or zapewne ;-)
  • niedobitków chrześcijańskich - tych, którzy nie chcą przyjmować szariatu i wiary proroka, a eutanazji nie akceptują
  • Obawiam się że nie będzie żadnych niedobitków chrześcijańskich, którzy tu przyjadą tylko zwykłe cwaniaczki które wyczują gdzie lepiej i przy pierwszej okazji kopną w d.. i jeszcze powiedzą jak im tu źle było.

    Sorry, ale katolicy z Syrii jakoś nie chcieli tu przyjeżdżać na stałe - oczekiwali modlitwy, dobrego słowa, może pomocy, ale chcieli być tam. Cwaniaczki z UE przyjadą tu i powiedzą wszystko co chcemy usłyszeć, by potem wylewać na nas morze gnoju.

    Przerabialiśmy to juz, ale jak widac historia uczy jednego - że nie uczy niczego.
  • TecumSeh napisal(a):
    Obawiam się że nie będzie żadnych niedobitków chrześcijańskich, którzy tu przyjadą tylko zwykłe cwaniaczki które wyczują gdzie lepiej i przy pierwszej okazji kopną w d.. i jeszcze powiedzą jak im tu źle było.

    Sorry, ale katolicy z Syrii jakoś nie chcieli tu przyjeżdżać na stałe - oczekiwali modlitwy, dobrego słowa, może pomocy, ale chcieli być tam. Cwaniaczki z UE przyjadą tu i powiedzą wszystko co chcemy usłyszeć, by potem wylewać na nas morze gnoju.

    Przerabialiśmy to juz, ale jak widac historia uczy jednego - że nie uczy niczego.
    Dokładnie. Przyjadą ci konkretni kolesie, którzy doprowadzili do rozkładu bogatych i potężnych państw chrześcijańskich. Nie bałdzo wiem, po co nam tacy.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Obawiam się że nie będzie żadnych niedobitków chrześcijańskich, którzy tu przyjadą tylko zwykłe cwaniaczki które wyczują gdzie lepiej i przy pierwszej okazji kopną w d.. i jeszcze powiedzą jak im tu źle było.

    Sorry, ale katolicy z Syrii jakoś nie chcieli tu przyjeżdżać na stałe - oczekiwali modlitwy, dobrego słowa, może pomocy, ale chcieli być tam. Cwaniaczki z UE przyjadą tu i powiedzą wszystko co chcemy usłyszeć, by potem wylewać na nas morze gnoju.

    Przerabialiśmy to juz, ale jak widac historia uczy jednego - że nie uczy niczego.
    Dokładnie. Przyjadą ci konkretni kolesie, którzy doprowadzili do rozkładu bogatych i potężnych państw chrześcijańskich. Nie bałdzo wiem, po co nam tacy.
    miałam na myśli takich zwyczajnych, szarych chrześcijan
    np. takie dzieci, które ledwie od ziemi odrośnięte, a już maszerują z Paryża do Chartres w 2,5 dnia, tempem marszu zawstydzając dorosłych
    image
    (wiem, bo sama byłam, widziałam)
    albo tych, którzy pielgrzymują i modlą się w Lourdes i w innych kościołach Francji
    podopiecznych ks. Jacques'a Hamela

    członków Niewidzialnego Klasztoru JP II
    image
    podopiecznych L'Arche International
    http://www.larche.org
    Małych Braci
    https://www.malibracia.org.pl
    Kirche in Not
    http://pkwp.org/o-nas/nasza-dzialalnosc


    jest ich naprawdę wielu
    niewidoczni męczennicy
  • Natomiast, niejako wracając do tytułu wątku - czy zauważyli Koleżeństwo, że partia pana Timmermansa, a mianowicie Partia Pracy zjechała z poziomu 24,8% do poziomu 5,7% i straciła 29 z 38 deputowanych?
  • Obcy ludzie a tak jakoś przyjemniej się zrobiło.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Natomiast, niejako wracając do tytułu wątku - czy zauważyli Koleżeństwo, że partia pana Timmermansa, a mianowicie Partia Pracy zjechała z poziomu 24,8% do poziomu 5,7% i straciła 29 z 38 deputowanych?
    czyli jednak pasaran, panie TimmerManns
  • los napisal(a):
    Obcy ludzie a tak jakoś przyjemniej się zrobiło.
    Mniem się zrobi przyjemnie jak kto męki postanowi skrOOcic temu panu i kołkiem osikowym dziurnie.
  • Jak na taki niewielki kraj to sporo tych partii i partyjek. Nawet coś dla zwierząt mają ;-)
  • Ale dużo ludzi mają i nie mają progu wyborczego.
  • Co to za partia 500+ Henryka Króla?
  • edytowano March 2017
    los napisal(a):
    Co to za partia 500+ Henryka Króla?
    po wpisaniu w google "50plus" wyskakuje pierwsze to: https://razem50plus.pl/, ale podejrzewam, że to coś innego :)
  • Exspectans napisal(a):
    los napisal(a):
    Co to za partia 500+ Henryka Króla?
    po wpisaniu w google "50plus" wyskakuje pierwsze to: https://razem50plus.pl/, ale podejrzewam, że to coś innego :)
    A mnie to:
    https://50pluspartij.nl/
    :)

    średnia wieku około 60 lat!
    (do sejmu wszedł 74-o latek, 59-latka, i 56- latek i szef, 50PLUS w wieku 50+)

    Walczą m.in. o - UWAGA! - obniżenie wieku emerytalnego do 65 lat.
    Oraz protestują przeciw ograbianiu ich emerytur. Itd.



  • Henk Krol – że tak powiem – „urzekła mnie twoja historia”

    -To pijak i złodziej, bo każdy p...
    ee – sorrry – wróć! – przepraszam wszystkich pijaków – nie pijak … jakkolwiek też na „p”
    a złodziej – no też jakby nie:
    -ludowi to nie przeszkadza,
    -to było dawno,
    -a poza tym „WSZYSTKO ZOSTAŁO W RODZINIE”
    --ale w kontekście jakiej to partii przewodzi - ciekawe1 ;-)))
    --- ------------------------------

    i to wszystko na WIKI-PL :-?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.