Skip to content

Erdogan wzywa muzułmanów na wojnę z Europą

Niby nie znam angielskiego, ale jakoś bez trudu zrozumiałam
Turkey vows to mobilize Islamic world against Euro-fascism
image
i dalej se poczytajcie, bo mnie się odechciewa, tu http://www.hurriyetdailynews.com/we-know-netherlands-dutch-from-srebrenica-massacre-erdogan.aspx?pageID=238&nID=110792&NewsCatID=510
«1

Komentarz

  • Oczywiście p. Erdogan skorzysta z okazji, by przedstawić się jako obrońca (by nie powiedzieć, nowy Saladyn) islamskiego (sunnickiego) świata. Szczególnie, że podobnież ostatnio pojawił się wakat na stanowisku "kalifa".
  • nie lubie panow z wasikiem (z wasem tez nie)
  • A Hagia Sofia nadal jest muziejem atieizma czy już przywrócili meczet?
  • Zaczęło się! ;)
    Aleksandra Rybinska‏ @ARybinska · 2 min.2 minuty temu

    Aleksandra Rybinska podał/a dalej Berliner Zeitung

    Zwolennicy Erdogana zhakowali twitterowe konto Borysa Beckera i umieścili na nim swastyki z dopiskiem "zobaczymy się 16 kwietnia naziści"..

  • los napisal(a):
    A Hagia Sofia nadal jest muziejem atieizma czy już przywrócili meczet?
    Na razie nieśmiało. Myślę, że jeszcze w tym roku pełną gębą (stały imam już jest).
  • To straszny islamski fundamentalizm, by był imam w głównym meczecie kraju. To nurmalnie jak ksiądz na Jasnej Górze.
  • los napisal(a):
    A Hagia Sofia nadal jest muziejem atieizma czy już przywrócili meczet?
    Nadal muzeum w zarządzie Ministerium Kultury a Turystyki. Nawet w poniedziałki zamykają, jak każe Źwiązek Zawodowy Muzealników Wszechświata: http://ayasofyamuzesi.gov.tr/en
  • extraneus napisal(a):
    Zaczęło się! ;)
    Aleksandra Rybinska‏ @ARybinska · 2 min.2 minuty temu

    Aleksandra Rybinska podał/a dalej Berliner Zeitung

    Zwolennicy Erdogana zhakowali twitterowe konto Borysa Beckera i umieścili na nim swastyki z dopiskiem "zobaczymy się 16 kwietnia naziści"..

    16 kwietnia? Czemu nie tradycyjnie - 20 kwietnia?
  • extraneus napisal(a):
    Zaczęło się!
    Ale że co? Turcja napadła na Holandię? To ze dwadzieścia lat temu!
    Teraz turecka ministerka lata do swoich obywateli w Rotterdamie. A że nie wpuścili - jeszcze nie wszędzie Turcy pracują...

  • romeck napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Zaczęło się!
    Ale że co? Turcja napadła na Holandię? To ze dwadzieścia lat temu!
    Teraz turecka ministerka lata do swoich obywateli w Rotterdamie. A że nie wpuścili - jeszcze nie wszędzie Turcy pracują...

    1) Burmistrz Rotterdamu to musli, tak zresztą jak i Londku.
    2) Chamskie zachowanie rządu holenderskiego podyktowane było dzisiejszymi wyborami
    3) Poza tym Erdogan ma niebrzydką córkę
    image

  • Biedna dziewczyna, zęby ją strasznie bolą.
  • starybelf napisal(a):
    1) Burmistrz Rotterdamu to musli,
    No wiem, dlatego napisałem, że do swoich przyleciała. Zarządzający granicą powietrzną jeszcze nie musli...

  • romeck napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    1) Burmistrz Rotterdamu to musli,
    No wiem, dlatego napisałem, że do swoich przyleciała. Zarządzający granicą powietrzną jeszcze nie musli...

    Przyleciała do swoich, a swój jej nie przyjął....

  • starybelf napisal(a):
    romeck napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    1) Burmistrz Rotterdamu to musli,
    No wiem, dlatego napisałem, że do swoich przyleciała. Zarządzający granicą powietrzną jeszcze nie musli...

    Przyleciała do swoich, a swój jej nie przyjął....



    :)))))))))
  • Przypominam, że Turcja była JEDYNYM krajem, który rozbiorów Polski nie uznał.
  • starybelf napisal(a):
    Przypominam, że Turcja była JEDYNYM krajem, który rozbiorów Polski nie uznał.
    Jeszcze Szwajcaria
  • starybelf napisal(a):
    Przypominam, że Turcja była JEDYNYM krajem, który rozbiorów Polski nie uznał.
    A wcześniej przez 200 lat z okladem wykrwawiał nas ciągle kąsając. A licząc Warnę, to jeszcze więcej.
  • Staszek2 napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    Przypominam, że Turcja była JEDYNYM krajem, który rozbiorów Polski nie uznał.
    A wcześniej przez 200 lat z okladem wykrwawiał nas ciągle kąsając. A licząc Warnę, to jeszcze więcej.
    Kolego sarmackie przysłowie mówi: "lepiej późno niż wcale", a taka np. Szfecja też nas kąsała, ale rozbiory uznała, pomimo, że miała na pieńku z Rassiją tak jak i Osmania.

  • starybelf napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    Przypominam, że Turcja była JEDYNYM krajem, który rozbiorów Polski nie uznał.
    A wcześniej przez 200 lat z okladem wykrwawiał nas ciągle kąsając. A licząc Warnę, to jeszcze więcej.
    Kolego sarmackie przysłowie mówi: "lepiej późno niż wcale", a taka np. Szfecja też nas kąsała, ale rozbiory uznała, pomimo, że miała na pieńku z Rassiją tak jak i Osmania.



    Generalnie wszystkie trzy mocarstwa z osi północ-południe w tym samym czasie traciły- najbarzdziej Rzeczpospolita, której upadek był fatalny dla Szwecji i Osmanów
  • Jak to mówią: To było dawno i nieprawda. Teraz Turcy są niebezpieczni.
  • Zazu napisal(a):
    Jak to mówią: To było dawno i nieprawda. Teraz Turcy są niebezpieczni.
    Koleżanko, Turcy są bardziej bezpieczni niż ta cała elyta brukselska, co widać po zachowaniu władz holenderskich, delegalizujących legalny wiec Turków.

  • edytowano March 2017
    Wiec Turków był legalny i Turcy w Holandii i Niemczech są legalni. To jednak nie oznacza, że Turcy w UE i współczesna Turcja nie jest niebezpieczna lub że jest UE czy Polsce przyjazna.

    Elity starej UE, a szczególnie jej najbogatszej i najstarszej części (Niemcy zachodnie, może bez Bawarii, Benelux, Francja i północne Włochy) żyją wciąż w swoim wyobrażonym świecie, w swojej wieży, skąd spoglądają z wyższością i irytacją na resztę. Ta irytacja wynika z niezrozumienia i braku akceptacji dla praw, dążeń i oczekiwań tej reszty. Tak więc wielką irytację budzi Polska, Węgry i coraz częściej niektóre inne kraje nowej UE, a także te biedniejsze z południa starej UE. Przyczyną irytacji jest oczekiwanie tych krajów, że będą w UE traktowane po partnersku jak pełnoprawni członkowie na równi ze starymi założycielami. Te elity wciąż czekają na "opamiętanie" z ich strony i rozważają kolejne działania dyscyplinujące. Podobnie traktują mniejszości etniczne, jeszcze do zeszłego roku masowo zapraszane do UE w celu wykonywania prac prostych, męczących, nudnych i brudnych oraz usuwania się po ich wykonaniu z widoku publicznego do swoich blokowisk. De facto te elity nie akceptują równych praw obywatelskich dla tych imigrantów i nie traktują ich jako pełnoprawnych członków społeczności. Ksenofobia nie jest chorobą Polaków tylko znacznej części klas wyższych w starej UE wbrew nachalnej wieloletniej propagandzie. Najwyraźniej odpowiedzią elit starej UE wobec dążeń imigrantów są tez coraz ostrzejsze działania dyscyplinujące. Następują później niż wobec nowej UE ze zwykłego strachu i konfuzji, ale następują praktycznie bezrefleksyjnie czego dowodem jest bezprawna akcja rządu holenderskiego.

    Jesteśmy dopiero na początku prawdziwych problemów starej UE i przed jakimikolwiek sensownymi próbami wyjścia z nich. Oczywiście te problemy dotkną również nas rykoszetem i to zapewne mocno.
  • dyzio napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    Przypominam, że Turcja była JEDYNYM krajem, który rozbiorów Polski nie uznał.
    Jeszcze Szwajcaria
    I Iran.

    A taka np. Republika Wenecka, Serenissima, to uznawała, czy nie miała czasu na takie sprawy?
  • Rafał napisal(a):
    Wiec Turków był legalny i Turcy w Holandii i Niemczech są legalni. To jednak nie oznacza, że Turcy w UE i współczesna Turcja nie jest niebezpieczna lub że jest UE czy Polsce przyjazna.

    Elity starej UE, a szczególnie jej najbogatszej i najstarszej części (Niemcy zachodnie, może bez Bawarii, Benelux, Francja i północne Włochy) żyją wciąż w swoim wyobrażonym świecie, w swojej wieży, skąd spoglądają z wyższością i irytacją na resztę. Ta irytacja wynika z niezrozumienia i braku akceptacji dla praw, dążeń i oczekiwań tej reszty. Tak więc wielką irytację budzi Polska, Węgry i coraz częściej niektóre inne kraje nowej UE, a także te biedniejsze z południa starej UE. Przyczyną irytacji jest oczekiwanie tych krajów, że będą w UE traktowane po partnersku jak pełnoprawni członkowie na równi ze starymi założycielami. Te elity wciąż czekają na "opamiętanie" z ich strony i rozważają kolejne działania dyscyplinujące. Podobnie traktują mniejszości etniczne, jeszcze do zeszłego roku masowo zapraszane do UE w celu wykonywania prac prostych, męczących, nudnych i brudnych oraz usuwania się po ich wykonaniu z widoku publicznego do swoich blokowisk. De facto te elity nie akceptują równych praw obywatelskich dla tych imigrantów i nie traktują ich jako pełnoprawnych członków społeczności. Ksenofobia nie jest chorobą Polaków tylko znacznej części klas wyższych w starej UE wbrew nachalnej wieloletniej propagandzie. Najwyraźniej odpowiedzią elit starej UE wobec dążeń imigrantów są tez coraz ostrzejsze działania dyscyplinujące. Następują później niż wobec nowej UE ze zwykłego strachu i konfuzji, ale następują praktycznie bezrefleksyjnie czego dowodem jest bezprawna akcja rządu holenderskiego.

    Jesteśmy dopiero na początku prawdziwych problemów starej UE i przed jakimikolwiek sensownymi próbami wyjścia z nich. Oczywiście te problemy dotkną również nas rykoszetem i to zapewne mocno.
    Do elyt o zrypanym mózgu należy dorzucić Skandynawię i Katalunię.

  • Erdogan: przyjadę do Niemiec jeśli będę chciał, jeśli mnie nie wpuścicie albo nie pozwolicie przemawiać poderwę (przeciwko wam) cały świat.
  • mmaria napisal(a):
    Erdogan: przyjadę do Niemiec jeśli będę chciał, jeśli mnie nie wpuścicie albo nie pozwolicie przemawiać poderwę (przeciwko wam) cały świat.
    Wystarczy że się tam uda jako uchodźca. Wpuszczą go na pewno :)
  • Nie mogli by się bracia Niemcy z braćmi Turasami zmówić na solo gdzieś za budką?
  • A nie lepiej, jak rozpieprzą niemieckie miasta? Będą kontrakty na odbudowę...
  • edytowano March 2017
    Właściwie to jestem w takim nastroju że z pewną nutą ciekawości i zadowolenia mógłbym czytac i ogladać newsy stacji Al-Berlin nadawane przez mułłę wprost z głownego minaretu I-go sułtanatu Rzeszy Tureckiej.

    I machać przyjaźnie do szwargoczących uchodźców po drugiej stronie Odry i Nysy.
  • Asertywność Kalifatu Osmańskiego coraz bardziej mi się podobuje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.