Skip to content

Uroczyste wyznanie wiary

Od jutrzejszego wtorku (21 marca) II wspólnota neokatechumenalna przy parafii św. Tomasza Apostoła na warszawskim Imielinie (Dereniowa 12) będzie wyznawać wiarę (etap redditio symboli). W tym również niegodny autor tych słów. Szczegóły na załączonym obrazku. Jeśli ktoś ma chęć posłuchać, to zapraszam.
image
Otagowano:

Komentarz

  • Uroczyście wyznaję wiarę (Credo) na każdej świątecznej (czyli niedzielnej również) mszy świętej.
    Czym się różni? W sensie - jak uroczyście. Specjalna melodia, chór, itp.

  • Normalnie, na starym Forumku, byłby wątek Neowars na pińcet wpisów. A teraz... Ludzie już nawet nie wiedzą, czy Francisco Arguello wie dokąd zmierza.
  • To se ne vrati... Liczba "wyznawców przebrzydłego Kikona"* jak i "zoologicznych antymodernistów"* zbyt mała w porównaniu do populacji "niedzielnych katolików hipokrytów"* by wytworzyć masę krytyczną do naparzanek ;-)

    * copyright MarianX 2004
  • Teraz trochę obciach walić w neonów bo wychodzisz na tradsa-rusofila, nie?
  • Ja tam nigdy zbyt mocno nie waliłem, bo musiałbym walić w bardzo bliską rodzinę :-)
  • Przemko napisal(a):
    ...bo wychodzisz na tradsa-rusofila, nie?
    Ja? Rusofilem???

  • edytowano March 2017
    romeck napisal(a):
    Uroczyście wyznaję wiarę (Credo) na każdej świątecznej (czyli niedzielnej również) mszy świętej.
    Czym się różni? W sensie - jak uroczyście. Specjalna melodia, chór, itp.

    Różni się zasadniczo tym, że Credo każdej osoby poprzedzone jest tzw. świadectwem. A wszystko odbywa się podczas nieszporów.
  • A ja bardzo lubię niektóre pieśni Kiko.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.