Skip to content

Bielarusskij Partizan zajawlajet!

edytowano March 2015 w Forum ogólne

Лукашенко заявил о задержании "пары десятков боевиков". Дашкевич ему ответил


Лукашенко заявляет, что в Беларуси задержаны несколько десятков боевиков, тренировавшихся как в Беларуси, так и за рубежом, и готовивших на територрии страны вооруженную провокацию.

reszta tutaj
Otagowano:

Komentarz

  • Aresztowano zbrojne grupy z zachodu (Z Polski i Litwy!). Łukaszenka ostrzega przed piątą kolumną.
    kilkadziesiąt zatrzymanych osób szkolonych z bronią było nie tylko za granicą ale i w kraju. Planowano zbrojną akcję prowokacyjną. zatrzymania w okolicach Bobrujska i Osipowicz (romeck: nie sprawdzałem polskich nazw miejsc)>

    ==
    Jako to z informacją na wojnie: nie wiem co jest prawdziwe, półprawdziwe a co zmyłką, prcz tego że coś się dzieje u Batiuszki.
  • romeck napisal(a):
    Aresztowano zbrojne grupy z zachodu (Z Polski i Litwy!). Łukaszenka ostrzega przed piątą kolumną.
    kilkadziesiąt zatrzymanych osób szkolonych z bronią było nie tylko za granicą ale i w kraju. Planowano zbrojną akcję prowokacyjną. zatrzymania w okolicach Bobrujska i Osipowicz (romeck: nie sprawdzałem polskich nazw miejsc)>

    ==
    Jako to z informacją na wojnie: nie wiem co jest prawdziwe, półprawdziwe a co zmyłką, prcz tego że coś się dzieje u Batiuszki.
    Papcio Ł wprowadził był raczył podatek od lenia czy cuś. I mu się narOOt wnerwił kapinkę. Więc papcio Ł ma już winnych wnerfienia narotu, czyli pacz te grOOpy.
  • Bobrujsk! Norrrmalnie, naczytali się "Nadberezyńców" i chcą pokojowej reintegracji z Ojczyzną.

    Tylko którą, zastanawiam się, bo Bobrujsk jest na wschód od Mińska.
  • Bobrujsk a'la baćko - zdecydowanie bardziej u Piaseckiego.
    Polak, zatrudniony przez dwójkę, kolega Romana Zabawy z "Piątego etapu" i "Bogom nocy równi" przebrany za kraskoma, przemawiał przed sowieciarzami na uroczystej akademii w bobrujskiej kreposti, a robił to tak, że największym bolszewikom robiło się duszno i parszywo.
  • Na twitterze ćwierkają że ruskie komandosy już przybyły na jakieś ćwiczenia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.