Skip to content

Eldo PSI

edytowano March 2015 w Kultura
Eldo czyli Leszek Kaźmierczak lat 37 to w ogóle ciekawa postać - konserwatysta, muzułmanin, w kampanii wyborczej opowiedział się za Andrzejem Dudą (niedawno odsłuchałem jakiś wywiad z nim , dalej wspiera).

Nowa (nowa dla mnie, na rynku chyba od grudnia 2016) płyta jest bardzo fajna. Nie wiem, na ile to efekt wspólnych emocji i widzenia świata prawie rówieśników, niech każdy przekona się sam, choć podejrzewam, bez doświadczenia dorastania w Polsce lat 90, wychowania na polskiej muzyce lat 80, raczej nie zatrybi. Ja rapu nigdy nie słuchałem, poza pewnymi wyjątkami, jak właśnie Eldo (Grammatik) itp., a jakoś zaskoczyło, choć z kawałkami z tej płyty zetknąłem się zupełnie przypadkowo. No i żadnych fajerwerków, żadnych "eksperymentów" muzycznych tu nie ma, ortodoksyjny rap. Rzecz w emocjach, tożsamości i takich tam, chyba?

Otagowano:

Komentarz

  • Nie mam serca do apostatów, zdrajców Wiary Świętej i narodu.
  • Narodu? Bez przesady, skoro twierdzimy, że polskość jest inkluzywna. Co do Eldo to lubię jego "Granice".

  • Też doceniam i też serca nie mam
  • Hip hop owców jest zdecydowanie więcej po stronie Polski niż po stronie ten kraju. Są i ultra katolickie jak TAU
  • Hue hue, a dzisiej jedna pani powiedziała na Amber Goldzie "ten kraj" i poseł Pięta nie wytrzymał i brechtnął z trzewia.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Hue hue, a dzisiej jedna pani powiedziała na Amber Goldzie "ten kraj" i poseł Pięta nie wytrzymał i brechtnął z trzewia.
    Nie ma szacunku dla Innego, ta Pięta.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.